Włączenie udostęoniania plików

kalambur

New member
Witam serdecznie mam pytanie w jaki sposób włączyć udostępnianie plików z laptopa na telewizor b651. Telewizorek mam podłączony kabelkiem z modemem neti i internet jest w telewizorze. Ja łącze się z modemem neti który ma wbudowany router z laptopem jak teraz udostępnić np folder z filmami z laptopa tak aby oglądać je na telewizorze. Mam zainstalowany program samsung pc share manager.
 

grajen

New member
kalambur napisał:
Witam serdecznie mam pytanie w jaki sposób włączyć udostępnianie plików z laptopa na telewizor b651. Telewizorek mam podłączony kabelkiem z modemem neti i internet jest w telewizorze. Ja łącze się z modemem neti który ma wbudowany router z laptopem jak teraz udostępnić np folder z filmami z laptopa tak aby oglądać je na telewizorze. Mam zainstalowany program samsung pc share manager.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=43276
 

kalambur

New member
podpiety temat nie bardzo mi pomógł gdyż nie mogę ustawić nadania prawa żeby telewizor mógł odbierać , w związku z powyższym proszę nadal o pomoc.

Telewizor widzi już sieć gdy jestem w programie samsung pc share manager to udostępniam pliki i gdy daje ustaw zmieniony stan to wyskakuje mi "doszło do nieprawidłowego rozłączenia serwera uruchom go ponownie" i tak cały czas
 
Ostatnia edycja:

czarny4

New member
udostępnianie plików

witam
nie mogę znaleźć na forach rozwiązania podobnych problemów jak mój, więc proszę o pomoc ( nie udało się to z kilkoma osobami z infolinii samsung-a ):
tv ps50b650 wpięty do routera kablem lan - internet w tv działa ( you tube, itp ), test sieci auto ok i ewentualnie ręczny też ok
mam wrażenie że tv nie widzi się z laptopem - w pc share manager udostępniłem foldery, ale w zakładce " udostępnij " zakładka
" włącz opcję udostępniania dla folderu " jest nieaktywna, jak wchodzę w
" ustaw zabezpieczenia dla urządzenia " w tej tabelce nic nie ma
mam vistę ( piszę o tym bo to może mieć znaczenie )
czekam na pomoc
 

muny

New member
podepne sie pod temat
wydaje mi sie ze mam wszystko dobrze podpiete
internet w tv dziala test sieci jest ok
tv mam podpiety do sieci kablem lan przez Air Live switch do ktorego jest rowniez podpiety laptop i tuner sat
w laptopie mam zainstalowany program Samsunga do udostepniania plikow
i teraz pytanie - jaka funkcje musze wlaczyc w tv zeby ogladac udostepniony plik - przypomne ze wszystko to mam podpiete kabelkami lan
w zwiazku z tym ze mecze sie z tym juz pare dni prosze o jakies sugestie
pozdrawiam
 
Do góry