Włączanie TV w5740 przez Tuner Pace

marcinw88

New member
Witam

Szukałem na forum ale nie znalazłem rozwiazania mojego problemu. Miałem wcześniej TV Thomsona i podłączony był do niego tuner cyfry Pace przez euro i po włączeniu tunera automatycznie włączał sie tv. Zakupiłem Tv sony w5740 37 cali i w taki sam sposób podłączony ale niestety nie można go w taki sposób załączyć. Czy można to zmienić.

Pozdrawiam
 

jaremekg16

New member
Ja mam taki TV, ale złącza EURO nie stosuję. Natomiast gdybyś miał urządzenie starowane po HDMI to będzie to działało. Testowałem ten TV z odtwarzaczem BD Samsunga. Oprócz prostej funkcji automatycznego włączania TV podczas włączania odtwarzacza można sterować odtwarzeczem Samsung z pilota TV Sony. Jedna uwaga, do tego wymagany jest przewód najnowszy 1,3. Wcześniej zastosowałem jakiś drogi przewód HDMI i to nie działało, dopiero po zakupie taniego przewodu 1,3c wszystko pięknie ruszyło. Mam równieź tuner satelitarny HD Samsunga ale on niema funkcji komunikacji po HDMI a czy TV włącza się automatycznie to nie pamiętam, aktualnie TV jest w serwisie w naprawie dlatego nie mogę tego teraz sprawdzić.
 
Do góry