Włączający się wygaszacz ekranu

graniasta

New member
Mam problem, podczas oglądania np tvn playera włącza się czarny wygaszacz z pływającym logiem samsunga. Czy da się to jakoś wyłączyć? Posiadam model: samsung UE40F6320. Znalazłam gdzieś, że trzeba wyłączyć ochronę przeciwko wypalaniu (?) ale u siebie nie mam takiej opcji. Czy to wina aplikacji i nie da się z tym nic zrobić? Strasznie to irytujące..
 

skorup84

New member
U mnie od kilku dni to samo mimo że ani nie instalowałem nowego oprogramowania a aktualizacje automatyczne mam wyłączone. Jak ktoś wie gdzie tkwi problem to będę wdzięczny za informacje:)
 

osu

New member
Przyłączam się do zapytania. U mnie dzieje się to samo. Oglądając materiał filmowy w TVN Player, co kilka minut włącza się wygaszacz (przeskakujące logo samsunga na czarnym tle), dźwięk nadal słychać.
Na forum znalazłem takie rozwiązanie:

"Menu ekranowe > System > Ochr. przed wypalan. > Czas autom. ochrony>>OFF" - użytkownika tdx.


Niestety u mnie ten zabieg nie rozwiązał problemu :/
 

darek170

New member
Również mam taki sam problem, co parę minut podczas używania TVP player włącza się wygaszacz samsunga, przy innych app np. itvp jest ok. Jak ktoś znajdzie rozwiązanie proszę pisać!
 

skorup84

New member
Konsultant na czacie Samsunga powiedział że wiedzą o problemie, należy poczekać na aktualizacje TVN playera albo smart huba
 
Do góry