Wjechała plazma Panasonica 55VT50 na testy - poproszę o pytania na co szczególnego...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wjechała plazma Panasonica 55VT50 na testy - poproszę o pytania na co szczególnego mam zwrócić uwagę.
panasonic-p55vt50-p65vt50-vt50-series-plasma-televisions-2.jpeg
 
D

Deleted member 121090

Guest
Na pewno na płynność ruchu przy 50Hz bo poprzednik idealny w tej materii nie jest.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kiki moja prośba dotyczy powidoków . Najlepiej jak byś miał możliwość zapodać mecz tenisowy u siebie i potem w trakcie zrobić parę fotek . Na moim Panasie VT30 to bardzo obnaża powidoki o czym już pisałem na forum . No i oczywiście jak mój poprzednik to zwróć uwagę na ruch przy 50 Hz bo to pięta Achillesa Panasoników . Reszta w sumie nie ważna bo to jedyne wady jakie ma Panas i które są dotkliwe . Pozdrawiam
 

Qbkens

New member
Jak z jakością obrazu w jasnym, normalnym pokoju w dzień. Chodzi mi o porównanie do VT30. Jest lepiej czy jest gorzej ?
 

gemini4all

New member
Przydatne byłoby również porównanie obrazu (jeden obok drugiego) do topowych LCD LED Samsung ES8000 lub 7000 oraz VT30. Prócz tego 50Mhz w TV i pobór prądu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dzięki za pytania - sprawdzę oczywiście wszystkie.
Na razie sprawdziłem ogólne warunki współpracy z mediami i działa wszystko bez zarzutu.
Pozostałe i porównanie z VT30 będzie.

Model ST 50 też będzie testowany.
 

piotrsense

New member
Hej.Jestem raczej laikiem jeśli chodzi o tv.Chcę kupić na Euro coś dobrego i czytam że ten VT50 to będzie hit.Niepokoi mnie problem "50Hz".Czytałem również że st50 bije na głowę vt50 co dodatkowo miesza mi głowie,bo jak tańsza wersja może mieć lepsze parametry czy opcje.Na co muszę uważać kupując plazmę ,a nie LCD?Ludzie się biją co lepsze ,a ja nie chce póżniej się wkurzać że mogłem coś lepszego kupić :).Jeśli ktoś mi odpiszę będę bardzo wdzięczny.Pozdr
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Coś chyba źle przeczytałeś o tym, że ST50 bije na głowę VT50....., może chodziło o VT30, ale tutaj też byłbym ostrożny z tym pobiciem....
 

piotrsense

New member
znalazłem taką recenzje :

hdtvtest . co . uk ----> nie mogę dać linka bo nie mam 5 postów :) ,ale jak wpiszesz hdtvtest i vt50 to bedzie pierwszy wynik.

I nagłówek tej przetłumaczonej recenzji z ang jest taki :

Panasonic's TX -P50VT50 flagship plasma is surprisingly beaten by the firm's cheaper ST50 model in at least 2 areas.

Czyli tłumacząc Pana.... flagowa plazma zaskakująco została pokonana przez tańszy model ST50 conajmniej w 2 obszarach.

Ale przede wszystkim interesuje mnie problem 50Hz .Czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić ? :)
 

krempla

Member
Czy, to prawda, że jasność panela jest większa, ale tylko w trybie "żywy" a w trybie "professional" ten tryb nie działa. Jeśli to prawda, to co z powidokami.
 
Do góry