wizyta serwisanta samsunga klapa

tom0987

New member
witam
wiec od czego tu zacząć
miałem pewien problem z samsungiem 46f86bd chodziło o żle podświetloną matryce , zadzwoniłem na serwis przyjeto zgłoszenie w piatek przyjechał serwisant zobaczyc problem (niestety mnie przy tym nie było )
dziewczyna otworzyła, serwisant wszedł i ......
niewidział zadnych plam choc dziewczyna wyraznie mu je pokazywała aleee co najgorsze podpioł komputer pod lcd i tu zaczło się.
Cos tam porobił poresetował , jakis laik a nie serwisanttt(dziewczyna mówiła ze miała wrazenie ze na niczym sie nie zna) skonczył swoje powiedział jej ze ze jakies lapy tam sa jeszcze nie rozgrzane ze lcd nowy ze musi pochodzić jeszcze troche i potem jak cos to dzwonic , a no i powiedział jej ze idealnych tv nie ma ! ale niestety problem nie tkwi w beznadziejnym serwisancie tylko tkwi w tym co NAROBIŁ . a wiec takk po przyjściu do domu wlączyłem lcd wszystkie programy syczały wiec , weszłem w ustawienia zeby wyszukac ponownie i niesteety ale nie idzie wejsc w ustawieniaprogramowanie staci tv ,cała ta opcia(3 w menu od gory z satelitą) jest niedostępna . i co wy na to jutro znów do niego zadzwonie bedzie ostro partacz jeden . i to tyle na temat serwisu mam jedynie nadzzzieje ze to nic powaznego i mój lcd bedzie chodził ,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to są tylko ludzie - jak w życiu - jedni lepiej inni gorzej przygotowani.
Głowa do góry, jak będziesz przy wizycie - spokojnie sobie poradzisz.
 
Do góry