Wiwa HD90

gadi

New member
Wiem że nie jest to samo, ale dziś kupiłem WIWE HD90 i chciałem odtwożyć na niej filmiki nagrane aparatem SONY HX100V format M2TS , no i wyświetla mi informację że nieobsługiwany plik. Na stronie producenta podane jest że HD90 powinien czytać pliki M2TS
 
Ostatnia edycja:

JerzyM

New member
Wiem że nie jest to samo, ale dziś kupiłem WIWE HD90 i chciałem odtwożyć na niej filmiki nagrane aparatem SONY HX100V format M2TS , no i wyświetla mi informację że nieobsługiwany plik. Na stronie producenta podane jest że HD90 powinien czytać pliki M2TS

To dziwne,. Jestem prawie pewien, że ta Wiwa powinna czytać. Miałem podobne urządzenie Not Only TV - LV6T, które bez problemu pliki formatu m2ts czytało. Spróbuj zmienić rozszerzenie na mts. To niby to samo ale miałem przypadek, że jednego z rozszerzeń nie czytało. Ja odtwarzałem filmiki nagrane aparatem Sony HX9V. Aparaty, poza zoomem praktycznie są identyczne. Obecnie mam Wiwe HD5, która także bez problemu filmiki te czyta. Zerknij także na stronę dot. Wiwy 90
Emitel • Zobacz wątek - WIWA HD-90
 

broda1725

New member
Bez reklam
Zapomnij mam ten sprzet i niestety zmartwie cie, niestety ale nic nie zrobisz nie odtworzysz tego materiału na wiwie 90, miałem ten sam problem procek MSTAR który jest w nim nie odtwarza filmów z kamer, znaczy nie z wszystkich. Wiwa hd 5 jest na Realteku wiec odtwarza wszystko co leci, istny kombajn. Pozostaje ci chyba przerabianie na mkv, ja sobie darowałem a i tak kupiłem Egreata.
 
Do góry