witam

zico74

New member
Witam wszystkich:lol:.Jestem zielony w temacie i potrzebuje pomocy fachowcow.Od nie dawna jestem posiadaczem amplitunera denon 2311,chcialbym dobrac do niego glosniki tz.kolumny podlogowe,czy kolumny dali concept6 to dobry wybor?Zestaw ten bedzie sluzyl i do muzyki i do filmow jak i do gier(ps3).Reszte czyli suba i front kupie jak uzbieram pieniazki.Satelitki juz posiadam wiec z tym nie ma problemu.Jest tyle sprzetu ze sam nie wiem co wybrac ale te kolumny dali leza mi z cena jak i z cieplymi opiniami z jakimi sie spotkalem.Pozdrawiam.
 

zico74

New member
to znowu ja:),jeszcze glosnikow nie kupilem no i jak pisalem to jest temat rzeka,wiec kto pyta nie bladzi co myslicie o kolumnach Acoustic Energy Aelite 3,czytam i czytam i mysle ze to rowniez nie bylby glupi wybor tym bardziej ze cenowo jest w miare ok i do mojego denona 2311 bylyby idealne(tak mysle)jesli chodzi o pomieszczenie to nie dlugo moj salon moze byc wiekszy z 13mkw zwiekszy sie do 20m kw,podobaja mi sie jak cholera a i parametry ok
 

zico74

New member
Widze ze nikt nie odpisal ale coz,moge dodac to ze do mojego zestawu dokupilem glosniki Acoustic Energy Neo 3 Version 2 i suba B&W ASW500,zostanie mi tylko zakup glosnika centralnego i ten na stowe bedzie Acoustic Energy.Jak to zagra razem dam znac.Tylko male pytanko mam jeszcze;na instrukcji obslugi suba (kupilem uzywke)jest ze mozna go podlaczyc kablem typu cinch 1-1 ale widze ze w takim ukladzie mozna go podlaczyc tez cinchem 1-2 wiec jest jakas roznica miedzy takowym podlaczeniem?
 
Do góry