Witam Wszystkich i proszę o pomoc w wyborze.

marek7691

New member
Chciałbym kupić blu ray za ok 1000zł który głownie przeznaczony ma być do oglądania plików mkv z dysku zewnętrznego ntfs
Dziękuje za Wasze komentarze.
 

marek7691

New member
Witaj,
niestety nie wiem jak to zapisać na forum dlatego piszę pw

Chciałbym oczywiście "czasami" również posłuchać muzyki ( podpiąć po amplituner pionera) co to TV to mam "starego" philipsa ( także w tym roku zmiana)
Dlatego szukam jednak blu ray który będzie miał jak najmniejsze problemy z odtwarzaniem "różnych" plików mkv (plus oczywiście napisy) i czytaniem dysku zewnętrznego ntfs.( np zainteresował mnie Blu-ray 3D: Yamaha BD-S677 - dwa kolory - Warszawa (4954397272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.)
Dzięki za pomoc
 

osmosal

New member
Witam. Podepnę się do tematu. Też planuję kupić odtwarzacz Blu-ray. Do tej pory myślałem kupić coś za kilka stówek (jakiś samsung) ale popatrzyłem na allegro i są też dużo droższe odtwarzacze za jak np Denon DBT-1713 za 1,3 k. I tu rodzi się pytanie: czy wystarczy taki około 300 - 400 zł czy szukać czegoś droższego? Blu-ray miałby być podpięty pod DENON AVR-X1100 + WHARFEDALE DX-1 HCP + Tv Samsung Le40c650.
Pozdrawiam.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie ma co szaleć, odtwarzacz droższy od amplitunera?
Lepiej tę kasę dołożyć do lepszego sprzętu, a BD zawsze dokupisz, na początek taki za 4-5 stówek też dobrze spełni swoją rolę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma co szaleć, odtwarzacz droższy od amplitunera?
Lepiej tę kasę dołożyć do lepszego sprzętu, a BD zawsze dokupisz, na początek taki za 4-5 stówek też dobrze spełni swoją rolę.

Popieram, a zawsze później można kupić lepszy, na początek może być bluray za 400-500 zl...
 

2310

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
A i ja się podepnę do tego tematu. Chcę kupić BR Panasonica i zastanawiam się nad bdt460 lub bdt700. Czytam, czytam i nadal nie wiem co wybrać. Potrzebuję głównie do oglądania koncertów a mniej do filmów. Jak sie czyta to i tego chwalą i tego. Więc czy warto płacić 2k za 700 czy 460 ma taką samą jakość odtwarzania? jestem w kropce. Pozdrawiam.
 
Do góry