Witam. Potrzebuję pomocy

Pioootrej20

New member
Witam.Planuję zakup telewizora pod konsole xbox one.Mam na wydanie Max 3500 zł. Nie mogę się zdecydowac jaki telewizor wybrac więc proszę o pomoc .Mam na oku telewizor SAMSUNG UE50HU6900,LG UB 820v, i samsunga z serii 6400.Zależy mi aby x box dobrze współpracował z telewizorem i zeby obraz płynnie chodził.Byłem nastawiony na SAMSUNGA UE506900 lecz w sklepie powiedział mi jeden sprzedawca, ze jak najbardziej godny polecenia a drugi ze to tv matryca 60 czy 50 Hz i nie nadaje sie do konsoli.Proszę o szybką pomoc i wasze opinie na ten temat .A może jakieś własne propozycje.Zależy mi na tv o dobrym nasyceniu kolorów i minimum 42 cali.Bardzo proszę o pomoc czekam na odpowiedzi .Pozdrawiam całe forum oraz administratorów.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie podałeś warunków, w jakich oglądasz, odległości do TV, jak pada światło, czy oglądasz wieczorem przy światłach, czy raczej w ciemności.

Generalnie, poleciłbym Sony 50W829B. Świetny do grania - niski Input Lag, płynny obraz, matryca 100Hz. Opcjonalnie Toshiba L7453, ale ona ma gorszą czerń natywną od TV Sony.
 

Pioootrej20

New member
W pokoju czasem przy światłach czasem w ciemności ,odległość to jakieś 3 metry, na tv raczej światło nie bd padać. Czyli ten samsung 6900 to raczej sie nie nadaje? Bo to fajna opcja za tą cenę i ma jeszcze 4 k.Sam nie wiem .Gdyby nie ten facet w sklepie to pewnie bym wziął Samsunga.A te hz to bardzo wpływają na obraz i ruch?
 

Tasix95

New member
Ultra Hd poki co nie nadaje sie do konsol gdyz maja wysoki input lag oczywiscie sa modele uhd z niskim inputlagiem ale cena 3-4 krotnie wieksza a tak swoja droga na chwile obecna nie warto brac 4k brak kanalow konsole tylko " Full HD" chyba ze ktos jest fotografem lub kamerzysta i posiada odpowiedni sprzet to rozumiem ale do np cyfrowego polsatu konsol to szkoda forsy bardziej zadowolony bedziesz z dobrego full hd-eka i nie bedziesz narzekal na slabe skalowanie i slaba jakosc tak jak spotkany ostatnio w sklepie Saturn gosc ktory robil awanture na pol sklepu ;)
 
Ostatnia edycja:

Pioootrej20

New member
Dzięki. Jeszcze jest taka kwestia ze jak już kupie fhd no to nie chciał bym za dużo wydawać .Te 3500 chciałem dac za te 4k , bo podobno jakoś przekształca obraz w 4 k ale to pewnie bajka i na konsoli nie bd róznic a do tego tak jak m ówicie moze lagowac.A powiedzmy macie jakieś propozycje troche tańszego ,a dobrego tv do 3000 zł ? z dobrymi kolorami i obrazem? Kolega wyżej napisał o Sony 50W829B ale no jest drogi i to FHD bez 3D nawet.Jakies propozycje?
 

Tasix95

New member
W829B ma 3d moze mniejszy brat 42 cale Twoje minimum ?;)
Lub troche lepszy smart ciutke gorszy obraz ale wiekszy i tanszy samsung 48h6200/6400 ewentualnie poszukac modeli 2013
 
Ostatnia edycja:

Pioootrej20

New member
Szkoda, że ten 50 W829B jest no trochę drogi.Oglądałem go w sklepie wczoraj obraz miał fajny kolory też spoko ale no był poza budżetem i się mu aż tak nie przyglądałem .Musze podjąc decyzję albo poczekam na swięta może wpadnie na tą 50 jakaś promocja albo zakupie właśnie cos z serii 6400. Bo są jeszcze te LG 42LB650V lub LG 47LB670V ,Samsung UE46F6770,LG 49UB820V .Co o poszczegółnych modelach myślicie?
 
Do góry