Witam! Jaki tani projektor(do 1300 zl)

art212

New member
Zdaje sobie sprawą, ze z tym budżetem nie będzie to szczyt technologii ale co byscie polecilii? Chodzi mi o jakiś prosty, bez zbędnych bajerów. Na co zwrócic uwage przy zakupie? Parametry jakie mnie interesują to oczywiście wielkość obrazu, naturalnie stosunkowa jakość obrazu/może być kosztem "głośności pracy". No i oczywiście niska awaryjność. Jaką markę ominąć na jaką zwrócić uwagę :) Pozdrawiam.
 
B

burz

Guest
a może coś z drugiej ręki?
np. panasa 700 ze średnim przebiegiem powinieneś za te pieniądze kupić, a jest to niezły projektorek do kina...
 

andrzejlisek

New member
Jeżeli wchodzi w grę sprzęt używany, to ja kupiłem Epson EMP-1700.

Jest to 3xLCD, jedyną wadą jest nierówne zabarwienie obrazu widoczne na białej planszy (jest to wada większości projektorów 3xLCD). Jednak przy filmach to nie jest w ogóle zauważalne. Co prawda, kontrast jest stosunkowo niski (400:1), ale jasność to ma 2000 ANSI lm.

Napisz, jak duży chcesz mieć obraz i czy chcesz korzystać w miejscu o dużym natężeniu oświetlenia.

Jeżeli będziesz przeglądać dane techniczne projektorów, to zawsze sprawdzaj jasność przy trybie niskiej jasności (tryb eco). Ustawienie niskiej jasności wydłuża żywotność lampy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry