Witam i prosze o pomoc

sh3v

New member
WItam wszystkich, na poczatku chcialem przeprosic jesli temat znajduje sie w nieodpowiednim dziale (prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce)
Mam nastepujacy dylemat:
Mam zamiar kupic TV lcd skromniutki do 2 tys. z matryca 32".
Na allegro przegladalem i wacham sie miedzy 3 modelami:
1. TOSHIBA 32AV500P NOWOŚĆ, 8000:1 GW24mies F VAT za 1 899,00 zł
2. LCD Samsung 32" LE32S81B GW za 1 859,00 zł
3. TV LG 32" 32LG3000 15.000:1 za 2 009,00 zł

Osobiscie nieznam sie zabardzo. Stwierdzam ze kontrast najelpszy ma LG, Toshiba najmniejszy pobor pradu. natomiast samsung najtanszy, ale slyszlame ze traci kolory? o_O? nie wiem czi to mit czy nie i nei wiem na co jeszce zwroc uwage. wiem ze za 2 tys 32" cld nie bedzie rewalacji ale chcialbym znalesc najlepszy za podana kwote :>

Bardzo prosze o wskazanie najlepszego z tych 3. Ewentualnie o inne propozycje do tej kwoty (32").

Z gory dzieki,
Pozdrawiam
Kamil.O
 

sh3v

New member
Witam ponownie, postanowilem dolozyc pare groszy i kupic cos z full hd jednalk wolalbym zeby bylo to mozliwie jak najtaniej. znalazlem oferte samsunga na allegro za 2.700 zł - SAMSUNG 32" LE32A551 Full HD

mysle ze to najciekawsza oferta. chyba ze moze moglby mi ktos doradzic cos lepszego w tej cenie? moze z 26cali? pozdrawiam

Edit: znalalzem na ceneo.pl najtansza oferte 2530zł :) chyba sie oplaca?
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Przy przekątnej 32 cale ważniejsze jest to, aby TV miał układ 100 Hz niż matrycę Full HD.
Jeśli miałbym wybierać w tej cenie do 2700 zł to wolałbym TV z matrycą HD Ready i układem 100 Hz odpowiadającym za płynność ruchu niż TV z matrycą Full HD, ale bez układu 100 Hz.
TV 32 cale HD Ready z układem 100 Hz to w podanej cenie: Panasonic LX70P oraz Toshiba R3500 ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych :

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

RafalHDR

New member
jaki sygnał - Analogowy, bedzie "enka"
jaka odległość od ekranu - 2-3m
jakie urządzenia do podłączenia - DVD
jaka klasa cenowa - 1800. Na w ostatecznoscie 2000 ale w ostatecznosci :???:
więcej oglądasz w - Nocy
jakie masz nasłonecznienie - Srednie
ile osób zasiada przed telewizorem - 2-3 osoby
Jaki masz ulubiony program - Spory, Discovery
jaki masz telewizor - Aktualnie CRT 21 Samsunga
Ma stać czy wisieć - Moze wisiec, moze stac z przewaga na wiszenie ;)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
W cenie 2500 nie ma nic lepszego niż samsung 32a551. Toshiba 32av500 to słabiutki tv, zresztą lg3000 także. Za 1900zł to można spokojnie wyrwać samsung 32r81 który mogę polecić. Bije tą toshibę i lg na głowę pod każdym względem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że Sharp zagra lepiej:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23927
Tym razem zaczynamy od sygnałów SD. Telewizja Polska na pierwszy ogień i wyrazistość dobra nawet z 0,5 metra. Ale je się odsunęliśmy dalej jakość skoczyła potęgując wrażenie.
ac73ffd1f0b4d425med.jpg
 
Do góry