Witam Denon + Dali + Samsung

maciejuk

New member
Witam wszystkich forumowiczów,
Noszę się z zakupem sprzętu grającego do naszego salonu prawie 40m2, przyznam się że filo-manem nie jestem ale lubię głośno a przede wszystkim czysto posłuchać muzyki. Zestaw Jaki wybrałem to komplet 5.1 dali zensor 7 z sub.e-12 ( cena trochę duża ok 6500-7000zł) i tu rodzi się pytanie czy w razie czego lepiej zrezygnować z 3 małych głośników czy subwoofera ? Zestaw ma służyć 70% muzyka a 30% kino.
do tego wybrałem Denona avr x2000 lub x3000 cena większa ale czy jest warto dla zwykłego słuchacza jakim jestem czy będę w stanie usłyszeć odczuć różnicę. Całość podpinamy do samsunga 55h8000 który już wisi na ścianie.
Za wszelkie pomocne opinie z góry dziękuję wiem że dla większości 8000zł to mało na pożądny zestaw ale niestety więcej nie mogę wydać i tak już 2000zł zostało dołożone.
pozdrawiam Michał
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Na twój metraż zdecydowanie kolumny Zensor 7+ amplituner, co najmniej X3000, zobacz także Marantz'a SR5008/SR6008.
Spróbuj gdzieś posłuchać tych zestawów, a w sprawie cen napisz do kolegi blackninja, być może zaproponuje coś jeszcze mieszczącego się w budżecie, może nawet sprzęt z nowej oferty Denon/Marantz...
 
Do góry