Witam Blu-Ray z hdd

bartezo

New member
Witam proszę o polecenie jakiegoś dobrego Blu Ray z hdd.. nie jestem w temacie takiego sprzętu, niedawno kopiłem tv i zacząłem się rozglądać właśnie za Blu Ray ale warunek jest jeden bardzo zalezy mi na dysku.
Dziękuje
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Poczytaj o Samsungu C 8200/8500 ( różnica w pojemności dysku) dość dobry obraz i dużo przydatnych funkcji.Jeżeli dobrze pamiętam to na ...audio.com. znajdziesz test tego blu ray.
 

bartezo

New member
Dziękuję za odpowiedz, biorę sie za czytanie testów na temat tego modelu. Mam jeszcze jedno pytanie posiadam spora kolekcje dvd i dvix, czytałem na forum ze sa kłopoty z odtwarzaniem tych formatów przez Blu Ray, może zamiast tego urządzenia zainwestować w nagrywarka dvd ( zależny mi na dysku hdd ) a kupic jakiś tańszy Blu Ray?
 

klemens007

New member
Witam proszę o polecenie jakiegoś dobrego Blu Ray z hdd.. nie jestem w temacie takiego sprzętu, niedawno kopiłem tv i zacząłem się rozglądać właśnie za Blu Ray ale warunek jest jeden bardzo zalezy mi na dysku.
Dziękuje

Może zwróć uwagą na kombajn multimedialny jakim jest DUNE BD. Jest już kilka modeli na rynku. Kwestia ile chcesz przeznaczyć na sprzęt . Z tego co widziałem ceny wąchają się od ok.1100 do 2000 pln w zależności od modelu.
 

syberka

New member
Osobiście przerabiałem już ICy BOX teraz mam DUNE HD MAX i jestem zadowolony.Czyta praktycznie wszystko,ma bluray i miejsce na HDD plus wolne porty USB na nastepne HDD.Bez problemu obsługuje mysz bezprzewodową do porusznia sie po www
 

bartezo

New member
zamierzałem kupić nagrywarkę DVD z dyskiem, kolekcjonuje filmy czasm puszcza w tv cos fajnego:) wiec pomyślałem czemu nie :) 2 w 1 nagrywarka i odtwarzacz Blu Ray
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
zamierzałem kupić nagrywarkę DVD z dyskiem, kolekcjonuje filmy czasm puszcza w tv cos fajnego:) wiec pomyślałem czemu nie :) 2 w 1 nagrywarka i odtwarzacz Blu Ray
Ten Samsung posiada również tuner tv naziemnej cyfrowej i kablowej więc masz dodatkowo możliwość nagrywania wybranych przez siebie audycji , filmów. Z tego co mi wiadomo to nie ma problemów z odtwarzaniem różnych formatów na nośnikach .
 

bartezo

New member
A jest możliwość nagrywania dzięki niemu programów z cyfry czy n. Czytałem właśnie o tym samsungu, jedna z wad jego jest wielkość czcionki... a LG HR400???
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wspomniane "nagrywarki" mogą conajwyżej przyjąć marny sygnał video kompozytowy, ewentualnie nagrywać z wbudowanego tunera DVBT (samsungi) lub analogowego (LG HR400) ...

Nie rozumiem tej całej kombinacji :> dekoder SAT z nagrywarką (opcja u kazdego chyyba dostawcy telewizji) + BD z obsługą zewnętrznych HDD załatwia wszystko:>
 
Do góry