Witam BENQ w1070 FW 1,06

Leonek84

New member
Witam Ciebie i całe Forum
jeszcze raz bo poprzedni post nie działa

Pierwszy raz na forum. Mój sprzęt to:
Laptok
Amplik HDMI 1,3 (do 1,4 na pudelku pisze że trzeba zaktualizować)
Benq w1070 FW 1.06
okulary sainsonic 3d (allegro)
ekran domowej roboty 120"
kable HDMI najpewniej 1.3
UPC hdmi
Xbox Slim dual nand Rgh lt3.0 hdmi

Ten projektor mam dopiero kilka dni, Obraz bardzo zadowalający o niebo lepszy niż na kłamliwym filmiku na ju tjube. A 3D to dopiero kosmos. Jestem mega zadowolony, ale mam kilka pytań


Najważniejsze:

- Jak powiększyć film HSBS albo HOU który jest wyświetlany z wkurzającymi pasami na dole i u góry (dla mnie najgłupszy pomysł na jaki ktoś wpadł, w kinach spoko ale kto w domu ma taki wąski TV albo Projektor) tak aby zachować AR po prosu uciąć film troszę z lewej troszkę z prawej, oczywiście klatkę dla lewego i prawego oka, bo powiększenie filmiku w best playerze wiadomo nic nie da.

-Jak ktoś ma BenQ W1070 niech się podzieli wiedzą, u mnie opcje ISF jest na szaro nie mogę w nią wejść o co kaman? dodatkowo nie da się zmienić trybu fimowego i filtra grzebieniowego 3D (na szczęście są włączone)

- U mnie jest różnica między Mocą Lampy Normal i Ekonomiczny (ciemniejszy obraz i cichszy wentylator) ale w Trybie SmartEco projektor tak samo głośny i jasny jak w trybie Normal. O co kaman?

- jak włączyć 3D z Xboxa360 na przykładzie COD BO2 opcja jest na szaro a pod nią wyświetla napis wymaga odpowiedniego TV.

Tak po za tym to wszystko gites. Zajebisty Kontrast. Jastność w Pizd... ja w trybie Ekonomicznym jeszcze ściemniam bo jest za jasno w pokoju (heheh :) poprzednio w500 teraz to czarny faktycznie jest czarny super ostry obraz kolorki itp. Efekt tęczy nie oszukujmy się jest i w tym pułapie to pewnie nic dziwnego, ale jest bardzo, bardzo mało dokuczający i widoczny w porównaniu np do mojego pierwszego Projektora BenQ MP610 to niebo a ziemia. Zaznaczam że, mój brat widział efekt tęczy na MP610 dopiero jak machał mocno głową a na W1070 nie potrafi już go absolutnie zauważyć, Ja widocznie mam zepsutą Kepę i jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie.

bardzo dziękuję wszystkich za wszelkie rady. Pozdro Radoj
 
Do góry