WireWorld Luna 7, czy warto?

awakeman

New member
Panowie, czy warto zainwestować w kable WireWorld Luna 7 pod kątem frontów Zensor 7?

Czy cena 500zł za 2 x 4 m jest dobrą ceną? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

awakeman

New member
Nie mam jak wypożyczyć niestety, dlatego się pytam Was, czy warto...

W tej chwili mam fronty podłączone z amp Yamahą Melodiką MDC2150, ale nie przewidziałem jednej rzeczy i zabrakło mi metra. Kolumny grają bardzo fajnie jak dla mnie i nie wiem teraz, czy dokupić metr i :hihi: dosztukować, czy może kupić tyle ile potrzebuję tej Melodiki i nie bawić się w sztukowanie, czy może właśnie kupić tą Lunę 7...
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie mam jak wypożyczyć niestety, dlatego się pytam Was, czy warto...

W tej chwili mam fronty podłączone z amp Yamahą Melodiką MDC2150, ale nie przewidziałem jednej rzeczy i zabrakło mi metra. Kolumny grają bardzo fajnie jak dla mnie i nie wiem teraz, czy dokupić metr i :hihi: dosztukować, czy może kupić tyle ile potrzebuję tej Melodiki i nie bawić się w sztukowanie, czy może właśnie kupić tą Lunę 7...

Dosztukować :blagam:
Kup tyle m ile potrzebujesz a nie sztukowanie.
Co do WW to tak jak piszą trzeba posłuchać - może wcale nic nie usłyszysz a może akurat coś wniesie do Twojego systemu - 500zł wyrzucać ot tak ?
 

awakeman

New member
Hehe, ta opcja ze sztukowaniem nie była brana pod uwagę przeze mnie, chyba :p

Dzięki za odpowiedź, dokupię tej melodiki ile potrzebuję i nie będę się jak narazie bawił w droższe kable. Sprzęt gra dopiero kilka dni i najpierw się wsłucham w to co mam.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Niech kolumny się dobrze wygrzeja najpierw a na to potrzeba trochę czasu - później możesz pokombinować w kablami jak będziesz miał ochotę.
 
Do góry