WIFI do Onkyo TX-NR509

rozyk_kr

New member
Witam. Mam pytanie. Czy chcąc mieć wifi w TX-NR509 muszę kupić oryginalny adapter czy wystarczy np. coś takiego: TP-Link WN721n karta USB WiFi LIVEBOX 150Mbps GW24 (2956420219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Różnica w cenie jest kolosalna. ;)

Pozdrawiam.
 

shogun990

New member
ja mam access pointa Edimax 7228 czy jakoś tak i w nim wpięty turbodekoder N i onkyo 579 i działa
to nie wiem ale wydaje mi się ze nie pójdzie nie wiem co na to inni użytkownicy sam jestem ciekaw
 

rozyk_kr

New member
Mi właśnie chodzi o to, czy da się przez WIFI, a nie przez kabelek, tylko że adapterem wifi nie tym od Onkyo bo on jest strasznie drogi. :/
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
8level WRT-300, ustawiasz w tryb AP Client i łączysz do TX-NR509 przez ethernet. Ewentualnie B-LINK MP-01 (N150) lub Netgear WNCE2001 (N300) jeśli masz dobry zasięg wifi i zależy Ci na mniejszych gabarytach urządzenia.
 

shogun990

New member
ale wifi masz w access poincie podpinasz lanem do amplitunera i access point konfigurujesz w trybie AP Client i łączysz się z routerem bezprzewodowo
 

rozyk_kr

New member
Aha czyli to wygląda tak: router---WIFI---access point(położony przy amplitunerze)--lan--amplituner ?

Czyli właściwie dowolny access point będzie się nadawał?
 

shogun990

New member
dokładnie tak
a access point musi mieć tryb AP Client ja za swojego dałem coś około 85-90 zl nie pamiętam dokładnie z przesyłką na allegro
plus jest taki ze inne urządzenia tez w to wlaczysz np tv odtwarzacz multimedialny dekoder tv itp
 

rozyk_kr

New member
Wszysto bangla. :) Wystarczy nawet zwykły router z funkcją bridge. Ja korzystam z TP-LINK TL-WR340GD. Temat do zamknięcia.
 
Do góry