Wieża segmentowa do 1500 pln

Red_devil

New member
Witam
Jestem tu nowym użytkownikiem więc prosze mnie odrazu nie zjechać jeżeli napisze coś nie tak.Potrzebuje kupić i teraz sam nie wiem amplituner czy tylko wzmacniacz stereo, dvd i do tego jakieś 2 kolumny podłogowe.Odrazu mówie że nie mam zamiaru tego rozbudowywać o inne podzespoły np. dotatkowe kolumny albo suba.Niestety dysponuje małą kwota bo tylko 1000-1500 pln.Może Wy mi doradzicie co wybrac.Widziałem ostatnio w sklepie gotowy zestaw 5 kolumn i amplituner oraz dvd za 1400 pln ale jakoś nie jestem do tego przekonany.Chodzi mi o złożenie takiej lepszej wieży segmentowej na której da się posłuchać troche głośniej bez zbednych zniekształceń muzyki lub obejrzeć jakiś film.Może znacie jakieś tańsze sklepy gdzie dałoby rade kupić coś w miare dobrego w przystepnej cenie.Za wszelkie odpowiedzi z góry dziekuję.
Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
takie rzeczy tylko w Erze :D .
Ale sprawdź JVC XV THD 5 oraz zestaw Pioneera z kolumnami Prism.
 

Red_devil

New member
Lepiej żeby sprzęt był nowy bo wiadomo jak to jest ze sprzętem używanym.Nowy ma gwarancje producenta minimum rok czasu a jak kupie od kogoś i po miesiącu sie zepsuje to będzie lipa.Mam na oku taki sprzęt

Pioneer A-209r
Rodzaj: Wzmacniacz stereo Ilość wyjść: 2 Ilość wejść: 6 Moc RMS (4 Ohm): 2x60 W Moc RMS (8 Ohm): 2x45 W Sygnał/szum: 95 dB

do tego

Pioneer DV-300

i jeszcze jakies kolumny i byłoby ok ale
nie wiem czy takie zestawienie jest dobre.
 
Do góry