Wieża do niewielkiego pokoju (12 m2) Denon RCD-M39?

mick6

New member
Witam,

Poszukuję wieży do małego pokoju (12 m2). Głównym kryterium obok oczywistości czyli jakości dźwięku jest brak szumów (żeby nawet przy cichutkim słuchaniu głośniki nie "syyyczały") :) Będę słuchał radia, odtwarzał płyty CD, czasami pliki z pendriva. Na własną rękę znalazłem wymienionego w temacie Denona. Chciałbym zapytać czy to dobry/optymalny wybór? Jeśli tak to czy warto kupić cały fabryczny zestaw (z głośnikami SC-M39) czy może sam amplituner (RCD-M39) a za różnicę (ok. 500zł) dokupić inne?

Pozdrawiam
Michał
 

mick6

New member
Dzięki za odpowiedź. Tak jest dostępna ale jest też znacznie droższa :) Mój budżet to ok. 1200 zł. W przypadku zakupu M40 nie wystarczyłoby na głośniki :)
 

kwasior21

New member
Sprzet bardzo fajny, z tego co czytalem troche glosne cd i dlatego wybralem denona ceola. Jak juz zdecydujesz sie na taki sprzet to od razu proponuje podpiac inne glosniki do tego cuda. Te firmowe sa kiepskie ....
 

collider

New member
Bez reklam
Sprzet bardzo fajny, z tego co czytalem troche glosne cd i dlatego wybralem denona ceola. Jak juz zdecydujesz sie na taki sprzet to od razu proponuje podpiac inne glosniki do tego cuda. Te firmowe sa kiepskie ....

Z glosnikami to racja. Ja sluchalem z QAcoustics tylko nie pomne modelu czy 2010 czy 2020. W kazdym badz razie gralo to wiele lepiej niz z seryjnymi.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
mick6 zainteresuj się kolumnami Monitor Audio BX2. Są teraz na wyprzedażach. Te fabryczne Denon-a są słabe.
 

sentyzibi

Well-known member
Ja ciągle mam jeszcze wcześniejszy zestaw M-38 w zestawie z SC-M37. Kupiłem już dawno w komplecie, w dobrej cenie na targach AV. I już po kilku tygodniach zacząłem rozglądać się za innymi głośnikami, bo choć te z zestawu nie są tragiczne, to do konkretnego słuchania na około 16 m2 były trochę słabe, mało dynamiczne. Już nawet monitorki Cambridge Audio grały lepiej, a potem Tannoy'e już ekstra. Zestaw w przeciągu kilku lat spełniał rożne role: M-38 jako napęd CD, a kolumienki jako efektowe w kinie. Sam M-38 grał, jak za taką cenę, przyzwoicie w połączeniu z lepszymi głośnikami i na niego nie narzekam.
Teraz zestaw gra znowu razem, ale w sypialni, i tam do wieczornego cykania i porannych wiadomości te głośniki mi wystarczają. Jednak w pełni zgadzam się z kolegami, że jeśli zdecydujesz się na ten
M-39, to koniecznie z lepszymi kolumnami.
Pozdrawiam.
 

Robson87

New member
Szwagier kupił denona m39 bo taki zachwalany wszędzie, w testach wysokie noty, chciał zmienic stare onkyo cr 325 Onkyo grało dużo lepiej, mniej technicznie,cieplej zestawy podpięte pod diamondy 9.1
Ja osobiscie odradzam Denona. Kup Onkyo nawet używke nie spodoba sie łatwo odsprzedać.
 

Ramlesa

New member
Przeglądam ostatnio tematy dotyczące miniwież (potrzebuję czegoś dla dzieciaka do pokoju i w kolorze białym). Onkyo wygląda bardzo ciekawie tylko czy za wersję 245BT warto płacić dwa razy więcej niż za zwykłego 245. Wyszła nowa wersja 265 i też w podobnej cenie co 245.
Czy polecicie jakąś alternatywę z CD i Bluetooth. Coś do 1200 pln.
 

Ramlesa

New member
Onkyo CS-265.
Zakup za naszą zachodnią granicą w MM.
I UWAGA, uwaga - cena 155 euro!

Nie wiem o co chodzi ale w naszym kraju cena x2.
Komuś się posrało w głowie (za przeproszeniem oczywiście).
 

dejfit

New member
Jak długo szła paczka i ile wynosiły koszty transportu? Takie CS N755 można było dostać za 322E i ta wieżyczka z głośnikami D055 nie jest więcej warta. W PL ~2300-2800 :)
Onkyo CS 555 widziałem za 199E w DE, w PL ~1500-1800pln
 
Do góry