Wieszak Vesa do Sony 50W829B

piotrekh_gry

New member
witam
wiem że jest kilka tematów z tym watpiem...
Jaki model wieszaka Vesa z rekulacja kątów najlepiej zastosować do tego modelu Sony 50 W829B?? czy ktos konkretnie może podpowiedzieć w tym temacie??
Wiem że trzeba ewentualnie zastosować odpowiedniej długości śruby i dystanse??

Pozdr
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Zmartwie Cię kolego, ale do modelu sony 50W829 nie można zastosować uchwytu VESA. Istnieje tylko możliwość zawieszenia na ścianie za pomocą dołączonego adapteru i odwracanej podstawki, który będzie służyć jako wieszak.
Dopiero od 55 cali jest możliwość skorzystania z VESY - Sony dołącza dwie specjalne tulejki na górne otwory montażowe.
 

tomplichta

New member
Zastanawiam sie rowniez czy wieszac na tym wieszaku od sony czy cos kupic innego do zawueszenia, czy jest jakas roznica z katami jak tv bedzie wisial metr nad podloga vv
 

piotrekh_gry

New member
Mój wisi metr od podłogi. ..czyli siedząc na kanapie środek tv mam na wysokości wzroku. Wisi na standardowym wieszaki i jest idealnie. Podaj maila to wyślę Ci zdjęcie jak to wyglada
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Zamieszczałem zdjęcia, jak u mnie wygląda Sony 50W829 zamontowany na standardowym uchwycie (może podejrzeć). Zero problemów, wieszak stabilny. Akurat ja nie potrzebuje zmiany kątów ustawienia TV - dla mnie wszystko ok.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Ja do sonówek polecam uchwyt Sony SU-WL450
Nie jest najtańszy ale bardzo stabilny, w łatwy sposób możemy zmienić dystans telewizora od ściany a samo powieszenie/ściągnięcie to kilka sekund.
Fabryczna noga była stabilna jak sytuacja w Syrii i przyprawiała mnie o zgrozę, wizja jej użycia jako wieszak skutecznie mnie odstraszyła.
 
Do góry