Wieszak gratis do SONY BRAVIA 46+

kola01

Well-known member
Bez reklam
Korzystał ktoś z promocji SONY: montaż (i wieszak) gratis do TV BRAVIA o przek. 46" i większej? Od 3 dni mam 46Z5500 ale zależy mi tylko na samym wieszaku bo na razie nie planuję wieszać TV.

W regulaminie promocji, w III części (zasady promocji), w pkt. 13 jest wzmianka:
"W przypadku odmowy montażu ze strony klienta w proponowanym nowym miejscu (mowa o ścianie) firma montażowa zobowiązana jest do pozostawienia przysługujących klientowi materiałów montażowych."

Z powyższego wynika, że ekipa montażowa zostawia m.in. wieszak klientowi bez dokonywania jego montażu.

Udało się komuś dostać wieszak bez montażu? Czy jedyny sposób to uproszenie/dogadanie się z ekipą montażową?


A ta listwa natynkowa do ukrycia kabli, za którą zgodnie z regulaminem trzeba jednak zapłacić, to ile kosztuje, czy obowiązkowo trzeba ją kupić? Jak ona wygląda? Taka zwykła, plastikowa, biała z zatrzaskiwanym, gładkim czołem, o przekroju prostokąta?
 
Ostatnia edycja:

chrup

New member
brałem rok temu wieszak w tej promocji - nie ma problemu trzeba tylko zadzwonić na infolinię - kurier przywiózł wieszak i już.
Nawiasem - to w komplecie była również osłona do kabli - wszystko w promocji, widocznie teraz coś się zmieniło.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
chrup napisał:
brałem rok temu wieszak w tej promocji - nie ma problemu trzeba tylko zadzwonić na infolinię - kurier przywiózł wieszak i już.
Nawiasem - to w komplecie była również osłona do kabli - wszystko w promocji, widocznie teraz coś się zmieniło.

Ta promocja jest od 01.04.2009 do 31.03.2010, więc jeśli się nie pomyliłeś z datami to korzystałeś z innej promocji. Teraz osłona jest płatna (wyraźnie zaznaczone w regulaminie).
 

krzeminek

New member
Witam!
W moim wypadku, po przyjeździe ekipy montażowej; powiedziałem, iż jeszcze nie wiem gdzie dokładnie chce go powiesić, Panowie od razu zaproponowali, ze wieszak zostawią i jak już bedę wiedział to sam sobie go powieszę ;] także nie ma problemu.

Co do listwy to nie zwracałem na nią szczególną uwagę, ponieważ na chwilę obecną nie planuję wieszać telewizora. Zwykła listwa nic wielkiego i tyle ;)
 

darok

New member
Dzisiaj zadzwoniłem powiedziałem że wieszać na razie nie będę ale wieszak by się przydał ,powiedziano mi że nie ma problemu przyjedzie ekipa zostawi wieszak podpisze papier że bez montażu i sprawa załatwiona także nie trzeba kombinować brawo sony;)
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Wielkie DZIĘKI za informacje. O to mi właśnie chodziło.

Zastanawiam się jeszcze na jakiej wysokości powiesić TV na ścianie (ściana nośna, 2,6 m wysokości, na razie pusta ale później będzie niska szafka na podłodze prawie na całej długości ściany) i jak schować przewody w ścianie. Na pewno nie zamuruję gołych przewodów tylko jakiś może peszel, korytko, listwę itp. abym mógł później wkładać przewody. Czy jest coś gotowego na tę okoliczność? . Nie wiem też jak wyjść tą zamurowaną listwą na zewnątrz.

Możecie powiedzieć jak to zrobiliście u siebie?
 
Do góry