Wieszak do tv 65 cali - Wrocłw

Caravela

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie

Mam taki oto problem. Mam ściankę (kosntrukcja drewniana, obita regipsami) na której wisiał tv 47 cali. Kupiłem nowy tv 65 cali i mam problem. Nie moge powiesić tv tak jak poprzedniego ponieważ na tym wieszaku jest za wysoko, ale jednoczenie nie moge przenieść wieszaka niżej (ścianka była kiedyś specjalnie wzmacniana w miejscu gdzie jest obecnie wieszak). Stąd pytania:

1. Czy są wieszaki na których można tv opuścić w dół a nie tylko na boki (jak mój obecny)?
2 Czy waszy zdaniem moge same szyby mocowane do tv przedłużyć żeby powiesić tv nanobecnym wieszaku?
3. Ktoś z Wrocławia moze takie rzeczy robi?

Sprawa pilna.
Pozdrwiam
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Musisz sam kombinować z szynami. Ciężko będzie doradzić nie widząc ściany, ewentualneg rysunku jak idą te wzmocnienia, jak to wygląda
 

Caravela

New member
Problem w tym ze nie pamietam jak dokładnie szły wzmocnienia stad wolałbym raczej dostosować szyny bądź wymienić wieszak na jakiś taki który umożliwi opuszczenie tv.

Sam nie bardzo umiem majsterkować stad chętnie zapłacę komuś za pomoc jak coś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Caravela

New member
f72f0a0496052bdcbe96f320762d66df.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jeśli nie znajdziesz wieszaka, to jedynym wyjściem to dwa płaskowniki .. Przykręcasz je do ściany, na dwie śruby na górze gdzie wzmacniana ściana i jedna na samum.dole, tylko kwestia czy do ściany czy do podłogi. Albo przykręcasz je mocno na kilka śrub do ściany a na długość pare cm mniej jak kończy sie tv. Do tego płaskownika montujesz uchwut na śruby zamkowe. Płaskownik który będzie widać pomiędzy tv a szafką pomalujwsz na biało ;p czy jai tam masz kolor ściany.
Trzeba pomyśleć w ten deseń. 65 cali to krowa, sam mam 60 to.wiem
 

Caravela

New member
Właśnie o czymś takim myślałem tylko potrzebuje kogoś kto to zrobi i pomoże mi założyć tv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Caravela

New member
Regulacja pozioma jest ale niewystarczająca. Chciałem kupić dłuższe szyny ale nigdzie nie ma niestety:(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kup płaskownik perforowany, przykręć go do tv a do niego przykręć uchwyt od wieszaka i wieszasz normalnie. Tylko złap na kilka śrub
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jasne, castorama, sprzedają głownie po 2metry. Grubość 2mm powinna starczyć. Do tego kup śruby z podkładkami po 3 na każde ramie powinno starczyć
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Pamiętaj o podkladkach do śrub co idą do tv, jak duża głowka śruby ok, a jak będzie mała że przeleci przez płaskownik to podkładki kup. Dasz sobie rade :p
 
Do góry