Wielkie obniżki na OLED TV w Amazon. Ceny 55EA9800 - 2499 $, a LG EC9300 za 2999 $.

bluray

Banned
Lolo:
Ktoś ma w Polsce OLED TV ?
OLED !!! Napisz o którym to modelu u Twojego znajomego znawcy się wypowiadasz.

Poproś posiadacza o opinię i autoryzację.
Kit nakładasz, aż boli ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie jest tak że każdemu zdrowemu człowiekowi zależy na tym żeby dana technologia była dopracowana na maxa, a kto to zrobi to inna sprawa - będzie Lg to ludzie kupią tv Lg będzie Samsung to kupią tej marki tv. A nie pisać że to konkurencja pisze to czy tamto... bo ile tu osób pracuje w takich firmach..... żeby źle pisać o danej firmie... A zawsze będzie tak że jak komuś coś się popsuje to będzie źle pisał o danej firmie - takie jest życie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo:
Ktoś ma w Polsce OLED TV ?
OLED !!! Napisz o którym to modelu u Twojego znajomego znawcy się wypowiadasz.

Poproś posiadacza o opinię i autoryzację.
Kit nakładasz, aż boli ...

Jeszcze właściciel zrobi fotkę swojego zdjęcia z tv i wstawi tutaj... żebyś Ty uwierzył. Przeczytaj raz jeszcze co Ci napisaliśmy, jeśli to nie trafia do Ciebie to trudno... jakoś z tym będę musiał żyć... Ani ja czy tez Kolega Brodacz nie napisał bzdur tylko to co było w rzeczywistości..


Do tego weź napisz meila do Lg albo zadzwoń na infolinię ja kilka krotnie dzwoniłem i dwa meile pisałem odnośnie tego czy mogą mnie zapewnić poprzez napisanie pisma ( albo gdzie takie zapewnienie jest napisane na ich stronie - gwarancji), że technologia led w obecnych modelach Lg jest pozbawiona wad pixeli po użytkowaniu kilku miesięcy i przebarwienia kolorów - ani razu nie otrzymałem odpowiedzi na takie zapytania... Tak samo nie chcą takich odpowiedzi udzielić mi ludzie z Lg ( są to ludzie którzy są wysłani do marketów z firmy LG) pracujący w marketach... Kierownik w markecie działu RTV na zapytanie takie ode mnie powiedział, że od tego jest Lg, a on nie będzie się wypowiadał w ich imieniu... tym bardziej że w jego markecie również było kilka wadliwych egzemplarzy.


Do tego czytaj dokładnie, bo wyraźnie napisałem że jestem za Lg i za technologią oled ( a nie jej przeciwnikiem) żeby im się udało uporać z tymi problemami, ale czy to zrobi Lg, Samsung czy inna firma to mam to daleko gdzieś...
Ważne jest dla mnie to żeby ktoś to zrobił i było oficjalnie napisane w gwarancji..


Ps.... i nie obrażaj ludzi jak ich nie znasz... Kultura - jest coś takiego..bo daje w ciemno że mój "kolega znawca" jest ... nie istotne bo bym musiał cos napisać... Napisał Już jeden z kolegów żebyś z emocjami troszkę się zaprzyjaźnił...
 
Ostatnia edycja:

Tonito

New member
Witam.

Kto rozumie po angielsku moze sobie przeczytac publiczne dostepne profesjonalne recenzje OLED-ow od LG ...



OLED LG 55EC980V, Vincent Teoh, hdtvtest 1.6. 2014

Panasonic AX802 is Best 4K TV; ZT Plasma Pips LG OLED



OLED LG 55EC9300, David Katzmeier, CNET, 16.9. 2014

LG 55EC9300 review - Page 2 - Page 2 - CNET



OLED LG 55EC9300, Consumer Reports, 24.10. 2014

LG's OLED TV Isn't the Best TV We've Ever Tested | Consumer Reports News



OLED LG 55EC930V, Steve Withers, avforums, 27.11. 2014

https://www.avforums.com/review/lg-55ec930v-ec930-curved-full-hd-3d-webos-oled-tv-review.10889



OLED LG 55EC930V, Vincent Teoh, hdtvtest 16.12. 2014

LG 55EC930V Curved OLED TV Review

http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv/LG-55EC930V/harry-potter.jpg

http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv/LG-55EC930V/low-apl.jpg

http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv/LG-55EC930V/tint.jpg




Kto mieszka przy granicach to zapraszam do miasta Ostrava. W centrum Nova Karolina jest sklep Datart. Oferuja w tym sklepie ponad cztery miesiace OLED LG 55EA980V. Full HD za 99.999,- koron czeskich z martwymi pixelami w lewym gornym rogu ...
PANASONIC, SAMSUNG albo SONY dobrze wiedza dlaczego wciaz nie oferuja OLED TV ... Taka jest poprostu rzeczywistosc.



P.S. Mam nadzieje ze po tym postu ponownie nie otrzymam wiadomosc na PW, ze tutaj pisze glupoty i bzdury. Wkleilem tylko linky ... ;)

Pozdrawiam z Czech.

Tony
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego Tonito kto wie może jeszcze jakieś potwierdzenie ze sklepu powinieneś tutaj zamieścić :) na autentyczność .... nie przejmuj się... jest problem na chwilę obecną z oledami i każdy to wie, a Ci co uważają, że Ci co piszą o tym są przeciwnikami tej technologii dalej niech tak myślą i niech żyją w tej świadomości..
Aczkolwiek teraz trzeba poczekać na modele z tego roku i żeby zobaczyć jak te tv zachowują się po pół roku czy roku użytkowania... Ja wierzę że kiedyś ta technologia zostanie dopracowana.
 
Ostatnia edycja:

Tonito

New member
lolek126 :

O tym telewizoru mi mowil znajomy. Mialem cos do zalatwienia w Ostravie to szedlem popatrzec do sklepu Datart. Wierz albo nie, ale jak wyciaglem fotoaparat z kieszeni to juz byl u mnie sprzedawca i zabronil mi zrobic zdjecie! Chociaz mysle, ze jak bym chcial to napewno bym byl w stanie zrobic jakies fotki, ale nie chcialem robic problemy w tym sklepie. Ale jak juz pisalem, kto mieszka nie daleko Ostravy, moze zobaczyc ten TV na wlasne oczy ...
I jeszcze taka drobna przygoda. Zanim probowalem zrobic zdjecie to mowilem ze sprzedawca i pytalem go na te martwe pixele i on mi powiedzial, ze to nie jest wina LG, ale ze ten panel zostal uszkodzony przez ludzi, ktorzy palcami dotykali tego jednego miejsca ... :lol:

Zanim sie zdecydowalem na moj wspolczesny TV to dlugo czekalem na oryginalny OLED by PANASONIC. Niestety wciaz tylko obiecali i pokazywali prototypy. Zgadzam sie z Toba, ze bedzie trzeba poczekac. Tez mam nadzieje ze kiedys sie doczekamy i technologia OLED bedzie dostepna i na wysokim poziomie jakosci i trwalosci ...

Pozdrawiam z Czech.

Tony
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126 :

O tym telewizoru mi mowil znajomy. Mialem cos do zalatwienia w Ostravie to szedlem popatrzec do sklepu Datart. Wierz albo nie, ale jak wyciaglem fotoaparat z kieszeni to juz byl u mnie sprzedawca i zabronil mi zrobic zdjecie! Chociaz mysle, ze jak bym chcial to napewno bym byl w stanie zrobic jakies fotki, ale nie chcialem robic problemy w tym sklepie. Ale jak juz pisalem, kto mieszka nie daleko Ostravy, moze zobaczyc ten TV na wlasne oczy ...
I jeszcze taka drobna przygoda. Zanim probowalem zrobic zdjecie to mowilem ze sprzedawca i pytalem go na te martwe pixele i on mi powiedzial, ze to nie jest wina LG, ale ze ten panel zostal uszkodzony przez ludzi, ktorzy palcami dotykali tego jednego miejsca ... :lol:

Zanim sie zdecydowalem na moj wspolczesny TV to dlugo czekalem na oryginalny OLED by PANASONIC. Niestety wciaz tylko obiecali i pokazywali prototypy. Zgadzam sie z Toba, ze bedzie trzeba poczekac. Tez mam nadzieje ze kiedys sie doczekamy i technologia OLED bedzie dostepna i na wysokim poziomie jakosci i trwalosci ...

Pozdrawiam z Czech.

Tony

Mam pytanko jesteś Czechem?


To w Polsce w MM nawet tego nie kryli i mówili otwarcie o pikselach także pod tym względem nie ściemniali nic a nic... typu że to od dotyku palców :)
Natomiast co do zdjęć to ja na ich miejscu też nie dałbym robić takiemu skopanemu modelowi ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek126 :

Tak jestem Czechem ... Mieszkam na granicach z Polska. ;-)

Nieźle piszesz po "naszemu" :) masz korzenie polskie?


Pierwszy OLED w Arkadii także miał martwe piksele.
Kilka, 4-5 szt.
Byłem i widziałem.
W późniejszych egz, już tego nie było.
Jednak to obciach, że LG dopuściło do takiej sytuacji.


Test 65" UHD:
LG 65EC9700 4K OLED TV Review - Reviewed.com Televisions


W moim wypadku to co ja widziałem w MM miało to miejsce w 2014 r. w ostatnim kwartale... i pikseli martwych było znacznie więcej jak 4-5 szt...
Ale cenię to że nie ukrywali tego...
A technologia musi mieć swoje wady do czasu kiedy nie dopracują.
Ledy już tyle lat są i dalej mają swoje wady, tyle że nie we wszystkich modelach to się zdarza i im mniejszy tv tym mniej są te rzeczy widoczne...Ewentualnie na droższe modele trzeba się decydować...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ciekawi mnie jak spisują się oledy a raczej amoledy w waszych tabletkach czy smarkfonach? Czy tam też padają piksele?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Mialem/mam 5 roznych generacji Smartphone'ow z amoledowymi wyswietlaczami od Samsunga, polowica katuje od paru miesiecy Taba S. Zadnych badow ani wypalen. Wierze jednak, ze takie przypadlosci sie zdarzaja.
Internet jest pelen krytycznych opinii,. Mozna znalezc nawet zdjecia dokumentujace takie przypadki.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nic nie pada, też mam sporo tabletów.

:-D:-D:-D Zbierasz kolekcje tabletów?:-D Co do OLED w PS VITA, to jest perfekcja. Cud, malina i Jessica Alba razem wzięty. Ja YouTube oglądam na Vita, zamiast na tablecie. Mały ekran, ale jakość obrazu bije na głowę wszystko co mam w domu. Czekam na prawdziwy TV OLED od Panasa. Oby dożyć tych czasów.
 

kacper0

New member
Co do telefonów, to mi amoledy wypalają się trochę jeśli dłuższy czas wyświetla się coś czarnego (m.in. dlatego belka powiadomień zanim stała się przezroczysta, została zmieniona z czarnej na ciemno szarą). Ale widać to tylko i wyłącznie na jednolitym niebieskim tle. Oprócz tego nie uświadczyłem żadnych martwych pikseli, albo innych wad.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nic nie pada, też mam sporo tabletów.
Rozumiem, ze wersje limitowane. Niestety Kolwalski mogl dotychczas pomarzyc o AMOLED-owych wyswietlaczach w Ipadzie Mini, czy Note Pro 12.2.
Samsung mial wprawdzie takiego bardzo starego, dawno "zapomnianego" Taba 7.7 na AMOLEDzie, ale niestety ich baterie nie wytrzymywaly 4 lat uzytkowania, wiec zakladam, ze to nie on robi za tlo dla Twojego NotePro ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja myślę sobie że to jest tak jak ze wszystkim jedne te smartfony lecą a innym nie - nie ma takiej rzeczy co by nie psuły się.. ale w przypadku tv to są zupełnie inne ceny i dlatego chce się być pewnym tego co się kupuje..
 
Do góry