Wielki problem z wyborem tv 3d

pokerzysta

New member
Szukam uniwersalnego TV 3D - mam 2500 PLN i do wyboru
PANAS TX P42GT30, TX P42ST30
TOSCHIBA 40TL868
SAMSUNG UE40D6200
SONY KDL 40EX720
LG LW4500, LW5400
generalnie:
40-42 cale skłaniając się ku 42'
obraz w 2D idealny - odbieram polsat cyfrowy HD
małe zużycie energii
mile widziane wifi, dlna
oglądany z odległości 1,5 - 3m raczej pod kątem
3D raczej dla dzieciaka wykorzystywany sporadycznie, raczej konwersja 2D do 3D
USB z multum formatów wideo
mam wielki dylemat i chaos w głowie jest full TV do wyboru i niestety w sklepie co kto podejdzie wychwala coś innego (nawet w tym samym : ME i MM)
jesli ktos pofatygowałby się układając ww TV wg polecanej kolejności zakupu z uzasadnieniem
mam nadzieję że to wszytskie kryterai którymi sie kieruję ale z chęcią dołożę wselkich wyjasnień
 

pokerzysta

New member
dzięki, niestety obecnie jest temat max. 42 cale - większy przy tej odległości byłby bez sensu (chociaż fajnie by wyglądał)
dlatego też jeśli mógłbym prosić o sugestie dla 42 cali :)
 

pokerzysta

New member
NIESTETY na razie uparcie przy 42 i moze faktycznie GT30 ale...
w sklepie polecano SONY KDL 40EX720 - fakt ze mniejszy ale czy czy led nie lepszy od plazmy?
czy od panasa nie będzie się odbijało światło? Rozumiem tez ze samsung i lg z toshiba odpadają
i można tak poza oczywistymi danymi ze specyfikacji p;olprosić o własne sugestie nt wyższości panasa nad innymi modelami wymienionymi w poście?
 

oohayo

New member
Ja kupiłem 50gt30 mam teraz 3-4 metry i jest za mały, docelowo będę miał 2.3-3 metry i chyba będzie ok.
Obraz na kanałach SD (cyfrowa naziemna) bardzo dobra/dobra, TVN HD rewelacja, bluray miażdży - w drodze C+ ... będzie sport w HD

Bałem się trochę plazmy, celowałem w 52LE830 ... kwestie budżetowe zdecydowały - gorąco polecam
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
Ja przy niezmiennej konfiguracji "miejsca pobytu" telewizora zaczynałam od 37 cali, od wczoraj wisi 55 cali i nareszcie jest akurat. Odległość oscyluje w granicach 3-3.5 metra.
 

flk

New member
też stałem ostatnio przed dylematem 42 - 47 , wybrałem 47.

W 2D może i nie odczuł bym różnicy, ale w 3D obraz wyraźnie się "zmniejsza" patrząc przez okulary :)
Nie wiem czy to ja tak tylko postrzegam czy taka jest reguła.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Słuchaj kolegów i bierz nie mniej niż 46. Ten Panasonic 46GT30 będzie dobry dla Ciebie, zwłaszcza że oglądasz pod skosem.
 

bbbb1

New member
No trudno. Ręce mi już opadają. Ilekroć usiłuję się dostać LCD>Samsung ląduję tutaj. Wszystkie pozostałe odnośniki przekierowują prawidłowo, a Samsung tutaj. Może moder tego forum sprawdzi dlaczego nie mogę otworzyć strony z telewizorami LCD Samsung?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyczyść proszę pamięć podręczną lub skorzystaj z wyszukiwarki Google Chrom - tam działa 100 na 100.
 
Do góry