Wielka trójka - Co polecacie ???

futurree

Member
WITAM,

Ja jeszcze nie dokonałem wyboru LCD :) a już mnie naciska mój sąsiad, chce do końca roku sfinalizować zakup. Zrobił już wycieczkę po sklepach i ma 3 typy:

1. Sony 46WE5B
2. Toshiba 46XV635
3. LG 47LH5000

W głównej mierze do oglądania sportu, posiada dekoder n-ki, odległość 2,5m, pokój dość nasłoneczniony. Zależy mu na 5 letniej gwarancji i budżecie max do 5500pln. Doradzicie coś ???

POZDRAWIAM.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zależy mu na gwarancji 5 lat - to niech odpuści te co wymieniłeś a sięga po Sharpa 46LE 700 .
Też ma gwarancję 5 lat i blu raya Sharpa gratis.
Więc w sumie wyjdzie mu taniej niż ma limit.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027

013_P1060151.JPG


i poczytaj opinie:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=45676 - dziś też na prezentacjach wybrano Sharpa :D
 

vienna1980

Member
Bez reklam
futurree napisał:
WITAM,

Ja jeszcze nie dokonałem wyboru LCD :) a już mnie naciska mój sąsiad, chce do końca roku sfinalizować zakup. Zrobił już wycieczkę po sklepach i ma 3 typy:

1. Sony 46WE5B
2. Toshiba 46XV635
3. LG 47LH5000

W głównej mierze do oglądania sportu, posiada dekoder n-ki, odległość 2,5m, pokój dość nasłoneczniony. Zależy mu na 5 letniej gwarancji i budżecie max do 5500pln. Doradzicie coś ???

POZDRAWIAM.

Trochę bym polemizował z Tobą czy to jest wielka trójka modeli Lcd,ale niech Ci będzie,a więc do Twojego nasłonecznionego pokoju odpada Toshiba gdyż ma matrycę z połyskiem i wszystko będzie w tym telewizorze się odbijać.Osobiście stawiał bym na ten Sony i ma też 5 lat gwarancji.
 

Ares78

New member
Jeśli pomieszczenie jest nasłonecznione to zdecydowanie lepiej wziąć telewizor z matrycą matową, wybór jest mniejszy, ale przynajmniej nie będzie trzeba kombinować z roletami i ustawieniem lampki coby dodatkowego lustra nie mieć :). Ale kto co woli.
 

futurree

Member
Pobór mocy ???

WITAM,

Czy ktoś może wie jak wygląda rzeczywisty pobór mocy (między), bo producenci podają:

Sony 46WE5B - 98W
Toshiba 46XV635DG - 167W

Jak te wartości mają się do domowych warunków?

Czy różnica w obrazie jest na tyle duża, że warto inwestować w Soniaka?

Kiki może miałeś okazję sprawdzić Toshibe 46XV635 w trybie KINA dla sygnału 24p, ponoć to pięta Achillesowa Tośki rwie, skacze itp.
Jak się ma test serii XV635?

POZDRAWIAM.
 
Ostatnia edycja:

futurree

Member
46we5b czy 46z5500

Witam,

Zdecydowałem się na SONY 46WE5B a tu nagle pojawiła się promocja świąteczna na SONY 46Z5500 (różnica 700pln - akceptowalna). Koledzy czy warto? Mi najbardziej zależy na SD, sport, filmy DVD, czasami jakaś gierka z lapka lub PS3. Więc czy warto dopłacić ???

POZDRAWIAM.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
porównywaliśmy Toshibę Xv 635 z Sony W5500 i lepsze skalowanie ma Toshiba
Obraz jest czyściejszy i wyraźniejszy.
Dziś na sklepie mogło się przekonać kilka osób.
Meta Brain i resolution + robi bardzo wile dobrego dla takiego sygnału.
Dziś też mieliśmy prezentacje i dwa razy wygrał JVC i Toshiba.
Dlatego dla dobrze rozumianego własnego interesu proszę korzystać przed zakupem z prezentacji w domu.
 
Do góry