Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

arsenal

Moderator
VIP
Są to kanały z okazjonalnymi przekazami HD. Tak jak Nsport czy Canal+SportHD nadaja materiały 4/3 z pasami po bokach by zachować proporcje na telewizorach 16/9.
 

arsenal

Moderator
VIP
Nie. Bo ustawiłem DVI+analogowe chiche stereo. Na telewizorze i tak nie uzyskam nic wiecej niż stereo, czy to z HDMI czy z analoga. Oczywiście przerwy dźwięku po HDMI są jakąś uciążliwością ale napewno "troszeczkę" mniejszą niż dźwięk mono przez HDMI, SPDiF i analog w Phlipsie do C+HD:mrgreen:. Nie ma co dramatyzować.
 

ewaldus70

New member
Co do zrywania dzwieku, to skladam w tej sprawie pisemną reklamacje, tylko zastanawiam sie jakiego zadośćuczynienia się domagac(10,20,30% upustu). Tak na marginesie, co jest z forum Nki, mialo dziś ponownie ruszyć? Macie jakieś konkretniejsze info? Strony glównej Nki na telefonie nie otworzę, moze tam jest jakieś info?
 

boci

New member
Problem. Od wczoraj brak foni na n-ce. Jeszcze około 22.00 było ok. Nie zmienialem podłączeń. Nie dziala fonia na kablu eurro ania na optyku. Na programach TVP komunikat "brak dźwięku lub obrazu", na innych jest obraz lecz brak fonii. Jak jest u innych?
 

oskar15

New member
Kilka pytań o telewizji N

Witam
Jeśli było to sorka ale do rzeczy
1.Mam zamiar kupic tą telewizje N chce wybrac cztery paiety tematyczne
"Sport i motoryzacja" "kultura nauka świat" "Dzieci" "informacja i rozrywka" razem powinno to mnie kosztowac 32zł + nbox HDTV recorder 299 w promocji
i tu jest moje pytanie czy bede płacił miesięcznie te 32 zł czy więcej
2.W domu są 2 telewizory i 1 tuner TV w komputerze czy musze kupic 3 tynery nboxczy mozna jakoś rozdzielic
 

mariof

New member
Bez reklam
oskar15 napisał:
Witam
Jeśli było to sorka ale do rzeczy
1.Mam zamiar kupic tą telewizje N chce wybrac cztery paiety tematyczne
"Sport i motoryzacja" "kultura nauka świat" "Dzieci" "informacja i rozrywka" razem powinno to mnie kosztowac 32zł + nbox HDTV recorder 299 w promocji
i tu jest moje pytanie czy bede płacił miesięcznie te 32 zł czy więcej
2.W domu są 2 telewizory i 1 tuner TV w komputerze czy musze kupic 3 tynery nboxczy mozna jakoś rozdzielic
sygnał z N-TV (tak jak sygnał z kazdego innego źródła video) można rozdzielić przy pomocy tzw "splittera" ale to dodatkowy koszt...
 

Macioos

New member
oskar15 napisał:
Witam
Jeśli było to sorka ale do rzeczy
1.Mam zamiar kupic tą telewizje N chce wybrac cztery paiety tematyczne
"Sport i motoryzacja" "kultura nauka świat" "Dzieci" "informacja i rozrywka" razem powinno to mnie kosztowac 32zł + nbox HDTV recorder 299 w promocji
i tu jest moje pytanie czy bede płacił miesięcznie te 32 zł czy więcej
2.W domu są 2 telewizory i 1 tuner TV w komputerze czy musze kupic 3 tynery nboxczy mozna jakoś rozdzielic

Jak wybierzesz opcje zakupu recordera za 299 zl to dodatkowo, oprocz abonamentu 32 zl musisz wydac miesiecznie na VOD przynajmniej 30 zl.
Do czerwca tego roku VOD kosztuje 30 zl za dostep do calej bazy. Chodza sluchy ze potem to zmienia i moze byc placenie za kazdy film osobno i w tym przypadku miesiecznie bedziesz musial sciagnac filmow przynajmniej za 30 zl. Oplata za VOD obowiazuje przez caly czas trwania umowy (12,15 lub bodajze 24 m-ce). Najkrotsza umowa mozliwa jest tylko gdy zamowisz n-ke telefonicznie.

Jezeli chcesz placic tylko za pakiety tematyczne, to ta promocja nie jest dla ciebie i recorder kosztuje wtedy 449 zl.

Poza tym te 4 pakiety nie kosztuja 32 zl tylko 42 zl. (sport i kultura po 16 zl i dzieci 10zl).
 

oskar15

New member
To ja mam 2 telewizory i 1 komputer to musze kupic 3 te same dekodery czy może byc 1 nbox HDTV recorder i 2 zwykłe. na stronie n-ki czytałem że jest potrzeny zestaw antenowy i jesli bym wzioł zestaw do recordera to może byc użyty do jeszcze 2 zwykłych dekoderów i płaci sie 73zł niezalerznie od ilości dekoderów?? czy dekodery mają funkcje odtwarzacza DVD??
i chyba ostanie pytanie jak podłączyc ten dekoder do kompa??
 
Do góry