Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Zubik_2006

New member
depesz napisał:
Nie, nie konwertuje w dół do SD.

To miłe zaskoczenie bo był to 1 z 2 powodów dlaczego wziałem std boxa. Kolega nawciskał mi kitu :(.
To został jeszcze tylko problem z opisanym EPG (u mnie raczej pokazuje NIC ---> albo 1 do 2 programów do przodu). Może trzeba te pudło zresetować, ale jeszcze nie doczytałem jak :( PS. Sygnał mam na sat HB 99-100%, a jakość i 76-86%, więc chyba nie tu leży problem z EPG.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

depesz

New member
EPG PRZEWAŻNIE pokazuje na dokładnie tydzień na przód. Zdarzają się wpadki, ale przeważnie jest to tydzień.
 

autorus

New member
depesz napisał:
EPG PRZEWAŻNIE pokazuje na dokładnie tydzień na przód. Zdarzają się wpadki, ale przeważnie jest to tydzień.
Przeważnie tak jest ale od wczoraj na tvp1, tvp2 i tvn, tvn24, tvn7 tylko audycja do przodu!!!
 

Magic

New member
n-ka

Witam ponownie.
jescze jedno pytanko czy komplet jaki proponuje n-ka (nie posiadam zadnego zestawu do tv satelitarnej) wystarczy na dobry odbior czy lepiej tylko kupic sam nbox a reszte z kompletowac.Moze jeszcze mi poradzicie co? Mieszkam w bloku na 3 pietrze balkon po wschodnie. Dzieki za dobre rady :)
 

depesz

New member
Ludzie nie za bardzo chwalą sobie tą antenę siatkową Nki, proponuję kupić na allegro jakąś 90tkę + konwerter - koszt wyjdzie porównywalny, a jakość sygnału chyba jednak lepsza.
 

Makszyman

Member
diana napisał:
Witam
Magic jeżeli masz balkon po wschodniej stronie to nie ;złapiesz; sygnału z H.Birda.
Ale zawsze może zamontować na oknie po innej stronie bloku lub na dachu, nie? Moi znajomi ciągneli kabel na dach aż z parteru i wszystko działało.
 

Magic

New member
Makszyman napisał:
Ale zawsze może zamontować na oknie po innej stronie bloku lub na dachu, nie? Moi znajomi ciągneli kabel na dach aż z parteru i wszystko działało.

Wiem ale sasiedzi maja ustawiona w strone poludniowa i chodzi tylko nie wiem co maja ?
 

TKJ

New member
spdif w nboxsie

Sprawa tego typu, że jakim kabelkiem mam podłączyć to z logitechem z-5450 bo kupiłem toslinka i mimo, że jakieś śwatełko było to żadnego dzwięku. Mimo mojej ingerencji w kształt tonicniedało i dzwięku brak. Pomocy !!!!
 

qqwwww

New member
czy nbox dziala z cyfrowym polsatem??

witam mam cyfrowy polsat i dekoder bez hdmi tylko na euro zlacze!!! czy jest jakis dekoder z hdmi na ktorym bedzie dzialal cyfrowy polsat?? jaka jest roznica pomiedzy obrazem przesylanym przez hdmi a euro???
 

mgras

New member
Witam,

Ja mam pytanie takiej treści.

CHciałbym zamówić sobie platforme N z podstawowym nboxem i podłączyć to do monitora 21cali komputerowego, oraz do zestawu głośników Logitech Z-5500 THX.

Kabelek cyfrowy posiadam do podłączeia dźwięku więc problemu raczej być nie powinno, ale moje pytanie to jakiego kabla użyć aby podłączyć go do monitora.

Czy http://www.allegro.pl/item164209854_component_vga_2m_najwyzsza_jakosc_made_in_germany.html

taki kabel będzie odpowiedni?

Proszę o odpowiedź.

pozdrawiam
 

Harry Lloyd

New member
Taki kabel raczej nie będzie odpowiedni. Sygnał z wyjść komponent to YPbPr a nie komputerowe VGA. Kabel ten jest przeznaczony do projektorów które posiadają wejście D-Sub obsługujące sygnał Component.

Do monitora komputerowego potrzeba czegoś takiego http://www.allegro.pl/item164186544_hdtv_progressive_component_hd_vga_box_crt_lcd.html
Jednak twój monitor musi obsługiwać rozdzielczości 720x576 i 1280x720, żadne monitory CRT nie obsługują sygnałów z przeplotem.
 
Do góry