Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

marfm76

New member

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie ze nasz jezyk jest trudny, ale w moim wypadku to spieszylo mi sie a chcialem napisac te wiadomosc zeby ludzie wiedzili o tym i mysle ze to jest najwazniejsze w tym wszystkim....
Lolek
 

Regss

New member
Witam!
Kończy mi się umowa mam pakiet za 49zł. Pani twierdzi, że nie mogę zostać przy starej cenie muszę płacić teraz 59zł w zamian odblokuje mi dekoder do turbo (500gb), na 4 miesiące dostanę npremium i jakieś tam pakiety w VOD za darmo na 4 miesiące. Czy to dobra oferta czy można wywalczyć coś więcej?
 

gojar

Member
Z doświadczenia innych myślę że trzeba przeczekać. Nie jest to pewnie ostatni kontakt ze strony konsultanta. Mi umowa kończy się w lutym i mam nadzieję, że uda mi się utrzymać bieżacy abonament 48,00 zł.
 

misuszatek

New member
Witam!
Kończy mi się umowa mam pakiet za 49zł. Pani twierdzi, że nie mogę zostać przy starej cenie muszę płacić teraz 59zł w zamian odblokuje mi dekoder do turbo (500gb), na 4 miesiące dostanę npremium i jakieś tam pakiety w VOD za darmo na 4 miesiące. Czy to dobra oferta czy można wywalczyć coś więcej?

Aktualną cenę za posiadany pakiet można wynegocjować tylko po wypowiedzeniu umowy. Śmiało więc pisz wypowiedzenie i czekaj na telefon z działu promocji. Warto podpisywać umowę na 12 miesięcy, nie daj sobie wcisnąć na dłużej.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem. Po wypowiedzeniu umowy zaproponowali mi utrzymanie obecnej opłaty 48zł na wszystkie pakiety do grudnia 2012. Do tego N-premium do końca marca gratis. Potem podobno można będzie stukać o promocyjną propozycję. I odblokowanie 500Gb gratis. Jak dla mnie O.K. O to mi chodziło.
 

marfm76

New member
Jestem już po przedłużeniu umowy.
Umowę miałem do końca lutego 2012 i opłata 48zł. Dostałem następujące propozycje:
- 48 zł za te pakiety co miałem
- 54 zł za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB
- 58 zł (albo 59 -nie pamiętam) za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB +nPremium na 3 miesiące za darmo
- 69 zł za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB +nPremium na cały okres umowy.


Ponieważ zależało mi na dysku 500GB wybrałem drugą opcję. Pewnie mógłbym po kilku "odmowach" wynegocjować to odblokowanie przy opłacie 48 zł ale nie chciało mi się bawić "w kotka i myszkę" :)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jestem już po przedłużeniu umowy.
Umowę miałem do końca lutego 2012 i opłata 48zł. Dostałem następujące propozycje:
- 48 zł za te pakiety co miałem
- 54 zł za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB
- 58 zł (albo 59 -nie pamiętam) za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB +nPremium na 3 miesiące za darmo
- 69 zł za te pakiety co miałem + odblokowanie dysku do 500GB +nPremium na cały okres umowy.


Ponieważ zależało mi na dysku 500GB wybrałem drugą opcję. Pewnie mógłbym po kilku "odmowach" wynegocjować to odblokowanie przy opłacie 48 zł ale nie chciało mi się bawić "w kotka i myszkę" :)
Trzeba było przeczytać mój wcześniejszy post. Mnie w takiej samej sytuacji jak Twoja, przy pierwszej rozmowie udało się 48zł za pakiety+odblokowanie 500GB+nPremium do końca marca i obietnica że po tym okresie na resztę umowy jakiś rabat na nPremium się znajdzie.
Ja jeszcze zapytam o jedno. Wcześniej był jeden kanał 3D. Obecnie go nie ma. Niektóre z programów nadawanych na tych kanałach są w opisie oznaczone jako 3D. Ale TV tego nie czuje. Do tej pory było O.K. Co jest nie tak?
 

gojar

Member
Mi umowa 48,00 zł kończy się w lutym. Jestem po pierwszej rozmowie z konsultantem, który stwierdził że nie ma żadnej możliwości urzymania dotychczasowej ceny. Czytając to forum wiem, że taka możliwość jednak istnieje. Grzecznie podziękowałem i oczywiście składam wypowiedzenie. Ciekawe czy dalej nie będzie możliwości utrzymania ceny :)
 

marfm76

New member
...Wcześniej był jeden kanał 3D. Obecnie go nie ma. Niektóre z programów nadawanych na tych kanałach są w opisie oznaczone jako 3D. Ale TV tego nie czuje. Do tej pory było O.K. Co jest nie tak?....
Na nP2 lecą materiały 3D -wszystko powinno Ci działać więc sprawdź ustawienia 3D na tunerze. Wiem, że jest problem aby te programy oglądać w 2D w TV bez obsługi trójwymiaru (trwają prace nad wprowadzeniem poprawki) -ale 3D powinno wyświetlać poprawnie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jeszcze raz zapytam o 3D z N-ki. Poprzednio jak był osobny kanał z 3D wszystko było O.K. Obecnie niestety żaden program nie jest odbierany jako 3D. Wszystko idzie jako 2D. Oczywiście w ustawieniach 3D N-splitera mam auto. Czyli powinno być O.K. Winę kabli też raczej wykluczam skoro poprzednio działało. Sprawdziłem program który tak jak napisał kolega powyżej szedł na kanale Np2 i w opisie miał 3D i nic. Może obecnie ktoś z Was ogląda z N-ki coś w 3D? Możecie podać który konkretnie materiał na 100% jest tak nadawany? To sobie go np. nagram i będę się męczył dalej z poszukiwaniem przyczyny.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jeszcze raz zapytam o 3D z N-ki. Poprzednio jak był osobny kanał z 3D wszystko było O.K. Obecnie niestety żaden program nie jest odbierany jako 3D. Wszystko idzie jako 2D. Oczywiście w ustawieniach 3D N-splitera mam auto. Czyli powinno być O.K. Winę kabli też raczej wykluczam skoro poprzednio działało. Sprawdziłem program który tak jak napisał kolega powyżej szedł na kanale Np2 i w opisie miał 3D i nic. Może obecnie ktoś z Was ogląda z N-ki coś w 3D? Możecie podać który konkretnie materiał na 100% jest tak nadawany? To sobie go np. nagram i będę się męczył dalej z poszukiwaniem przyczyny.

Nikt nie ogląda 3D z N-ki?
 

marfm76

New member
...Sprawdziłem program który tak jak napisał kolega powyżej szedł na kanale Np2 i w opisie miał 3D i nic....
Maił tylko "w oposie" czy też jak się zaczynał wyskoczył obok logo znaczek 3D??
Ja Ci dokładnie nie powiem, bo u siebie mam TV tylko 2D a 3D mogę tylko oglądnąć jak jestem u kumpla.
Polecam forum Forum platformy n - Powered by vBulletin -tam na pewno znajdziesz informacje dotyczące kanału 3D oraz rozwiązanie problemu.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Maił tylko "w oposie" czy też jak się zaczynał wyskoczył obok logo znaczek 3D??
Ja Ci dokładnie nie powiem, bo u siebie mam TV tylko 2D a 3D mogę tylko oglądnąć jak jestem u kumpla.
Polecam forum Forum platformy n - Powered by vBulletin -tam na pewno znajdziesz informacje dotyczące kanału 3D oraz rozwiązanie problemu.
Dzięki za ten link do forum N-ki. Sprawa się wyjaśniła sama dzisiaj. Miałeś rację. Nie wszystkie programy które w opisie mają 3D są tak nadawane. Dzisiaj włączyłem program który miał w tytule jasno zaznaczone że jest 3D. I wszystko działa. Czyli to N-ka wprowadza w błąd.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Za 48 zł to jedynym gratisem jaki możesz dostać jest odblokowanie dysku w nbox recodera do 50GB jeśli masz serię CLRA -na nic więcej nie licz.
Nie prawda.
Wcześniej już to pisałem. Dali mi 48zł na rok, odblokowanie 500Gb gratis i do końca marca N-premium gratis.
 
Do góry