Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

digel

New member
nowy dekoder, nowa promocja

Platforma "n" wprowadza w swoją 5 rocznicę istnienia nowy limitowany dekoder "monsterbox" z dyskiem 1TB pod koniec listopada, wraz z dedykowanymi pod niego trzema ofertami programowymi.
Ciekawe czy ilość dekodera jest limitowana tylko z powodu rocznicy czy też podyktowana jest wzrostem cen dysków twardych.
 

djgromo

New member
Witam. Właśnie kupiłem tv i jestem na etapie wyboru operatora. Wstępnie najbardziej odpowiada mi enka, myślę jeszcze o cyfrze. Rodzice do czerwca mają jeszcze pakiet familijny w polsacie. Trochę żałuję, że nie załapałem się na tą promocję gdzie była dopłata 5 zł za nfilm do pakietu za ok 59 zł. Wstępnie szukam właśnie czegoś w tym przedziale cenowym, ew później bym wziął większy pakiet i multiroom jak rodzicom się umowa skończy. Rozważam też pakiet za 79 zł ze względu na kanały filmowe, ale nie wiem czy warto.

I tutaj mam kilka pytań:

1. Jestem studentem studiów dziennych, nie pracuję. Dodam, że chcę zapłacić cały abonament za umowę z góry. Czy mogę wziąć umowę na siebie czy muszę ją wziąć na rodziców?
2. Czy jeśli na tatę jest umowa na cyfrowy polsat to czy przysługiwało by mu jakaś zniżka z racji przejścia z tej sieci do enki? Jeśli tak to co można na tym ugrać chociaż tak teoretycznie?
3. Czy biorąc umowę powiedzmy np na 12 miesięcy (nieistotne) to czy w trakcie trwania umowy można zwiększyć pakiet i dobrać multiroom? Czy wtedy umowa się wydłuża o kolejne 12 miesięcy czy trwa do czasu końca obecnej umowy?
4. Czytałem o możliwości sprzedaży enki/fuzji. Czy wg Was opłaca się czekać np do końca roku z wyborem operatora? Czy też może będzie to podstawa do zerwania umowy/wyboru innej kiedy do tego dojdzie?
5. Czy jak enkę sprzedadzą to czy też będę mógł jakoś rozbudować pakiet czy zostanę z tym co będę miał teraz?
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam. Właśnie kupiłem tv i jestem na etapie wyboru operatora. Wstępnie najbardziej odpowiada mi enka, myślę jeszcze o cyfrze. Rodzice do czerwca mają jeszcze pakiet familijny w polsacie. Trochę żałuję, że nie załapałem się na tą promocję gdzie była dopłata 5 zł za nfilm do pakietu za ok 59 zł. Wstępnie szukam właśnie czegoś w tym przedziale cenowym, ew później bym wziął większy pakiet i multiroom jak rodzicom się umowa skończy. Rozważam też pakiet za 79 zł ze względu na kanały filmowe, ale nie wiem czy warto.

I tutaj mam kilka pytań:

1. Jestem studentem studiów dziennych, nie pracuję. Dodam, że chcę zapłacić cały abonament za umowę z góry. Czy mogę wziąć umowę na siebie czy muszę ją wziąć na rodziców?
2. Czy jeśli na tatę jest umowa na cyfrowy polsat to czy przysługiwało by mu jakaś zniżka z racji przejścia z tej sieci do enki? Jeśli tak to co można na tym ugrać chociaż tak teoretycznie?
3. Czy biorąc umowę powiedzmy np na 12 miesięcy (nieistotne) to czy w trakcie trwania umowy można zwiększyć pakiet i dobrać multiroom? Czy wtedy umowa się wydłuża o kolejne 12 miesięcy czy trwa do czasu końca obecnej umowy?
4. Czytałem o możliwości sprzedaży enki/fuzji. Czy wg Was opłaca się czekać np do końca roku z wyborem operatora? Czy też może będzie to podstawa do zerwania umowy/wyboru innej kiedy do tego dojdzie?
5. Czy jak enkę sprzedadzą to czy też będę mógł jakoś rozbudować pakiet czy zostanę z tym co będę miał teraz?
odp 1wszystko jedno ,nie sprawdzają dochodów. odp 2.nie.odp 3.tak można dobrać multiroom.ale czy się wydłuża to nie wiem ,zadzwoń do BOK,odp4 e chyba nie.odp 5-rozbuduj nie pakiet a całą Polskę. pozdro
 

JackS.

New member
Bez reklam
Mam pytanko do abonentow eNki, maja teraz nowa promocje z LCD za zlotowke 32'' Samsung 32D550 tylko trzeba podpisac umowe na 29 mies, dlatego się waham troche, powiedzcie czy to ryzyko czy eNka jest w porzadku i można brac?

N-ka jest jak najbardziej w porządku, a w przypadku tej promocji to chyba nawet za bardzo. Każdy, kto wziął ten TV za 1 zł będzie miał zapewne w styczniu prawo do rozwiązania umowy bez konsekwencji w związku ze zmianą oferty programowej, a telewizor mu zostanie...
 

marfm76

New member
Nie no ta promocja była do wyczerpania telewizorówł…
Jest cały czas.
nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO - 299zł
Dekoder uzupełniający, nbox HDTV - 0zł
Czas trwania umowy: do końca miesiąca aktywacji + kolejne 29 miesięcy
Model TV: LCD FULL HD 32'' Samsung 32D550 (1zł)
Oferta programowa
- pakiety tematyczne
- Filmbox
- nFilmHD
Aktywacja funkcjonalności Multiroom Standard HD dla pierwszego dekodera uzupełniającego: 0zł
Aktywacja funkcjonalności Multiroom Standard HD dla każdego kolejnego dekodera uzupełniającego: 0zł
Opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD w okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 10zł
Opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD po okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 15zł

Nie ma możliwości wzięcia TV bez Multiroom :(
Więcej szczegółów najdziecie na : Telewizor za 1 zł... - Forum platformy n
 

Darkus

Member
W styczniu kończy mi się umowa i chciałbym wynegocjować jak najlepszą ofertę,tylko nie wiem jak daleko mogę się posunąć.

Jak dotąd mam abonament wielka rewolucja,drugi rok za 48zł.bez Nfilm,HBO itp.

Może ktoś już negocjował lub mu zaproponowano korzystną umowę,jak tak to niech się pochwali co ugrał.

Pozdro.
 

yarod77

New member
Ja negocjowałem z N-ką przedwczoraj. Na początku uświadomiono mi, że nowe pakiety i ceny przy nich dotyczą nowych abonentów. Wiec się pytam czy dla długoletniego abonenta coś by mieli. Konsultant patrzy w system i mówi - płaci Pan obecnie 75 PLN, chce pan płacić mniej? Ja mówię że tak a o mi leje miodek i mówi no to płacic pan będzie 68 PLN i dorzucamy HBO i nfilm za free przez 12 miesięcy. Łaskawie zgodziłem się :):D
 

Darkus

Member
Ja negocjowałem z N-ką przedwczoraj. Na początku uświadomiono mi, że nowe pakiety i ceny przy nich dotyczą nowych abonentów. Wiec się pytam czy dla długoletniego abonenta coś by mieli. Konsultant patrzy w system i mówi - płaci Pan obecnie 75 PLN, chce pan płacić mniej? Ja mówię że tak a o mi leje miodek i mówi no to płacic pan będzie 68 PLN i dorzucamy HBO i nfilm za free przez 12 miesięcy. Łaskawie zgodziłem się :):D


Ja tez dostałem taką propozycje,ale czekam na lepszą.

Rok temu ugrałem(ale musiałem wypowiedzieć umowę) abonament za 48zł +HBO+Nfilm przez 6mięsięcy free.
 

seba1975

New member
Ja tez dostałem taką propozycje,ale czekam na lepszą.

Rok temu ugrałem(ale musiałem wypowiedzieć umowę) abonament za 48zł +HBO+Nfilm przez 6mięsięcy free.

A jest szansa wywalczenia u konsultanta softu do turbo za free czy trzeba złozyc wypowiedzenie i poczekac na odpowiedz z działu utrzymania klijenta i wypowiedzenie mozna złożyc w APS czy trzeba wysłać listem poleconym?
 

740i

New member
Ja tez dostałem taką propozycje,ale czekam na lepszą.

Rok temu ugrałem(ale musiałem wypowiedzieć umowę) abonament za 48zł +HBO+Nfilm przez 6mięsięcy free.

u NAS (po 4 latach n_ki) kiedy na poważnie mówiliśmy im o konkurencji bo myśleliśmy spróbować CP, czyli ALL INKLUS. ZE 140 NA 99 i przez 6 M-CY za tlen itp... po hyba 6-tej rozmowie "ICH" z moimi rodzicami powiedzieli nam 99 zł ALLL INKLUSIVE bez tych 2 kanałów Erosomanów... :], a teraz n-ka interfejs ma niezły...
 

Darkus

Member
A jest szansa wywalczenia u konsultanta softu do turbo za free czy trzeba złozyc wypowiedzenie i poczekac na odpowiedz z działu utrzymania klijenta i wypowiedzenie mozna złożyc w APS czy trzeba wysłać listem poleconym?

Wątpię że dadzą Ci soft turbo bez wypowiedzenia,najlepiej złożyć w APS i najlepiej zrób kopię wypowiedzenia niech na niej da pieczątkę z datą i swym podpisem.

A jaki masz typ dekodera - CLRA?
 

seba1975

New member
Wątpię że dadzą Ci soft turbo bez wypowiedzenia,najlepiej złożyć w APS i najlepiej zrób kopię wypowiedzenia niech na niej da pieczątkę z datą i swym podpisem.

A jaki masz typ dekodera - CLRA?

Tak mam CLRA , inaczej bym nawet o soft nie pytał ;) , no wypowiedzenie juz przygotowane jutro wysyłam listem poleconym , zobaczymy co zaproponują z Działu Utrzymania Klienta .
 

seba1975

New member
I mam jeszcze jedno pytanie czy komuś udalo sie juz wywalczyc soft turbo , bo nie wiem jak daleko mam sie posunąć, bo z działu promocji jak narazie zaproponowali wszystkie kanały oprócz premium za 54 zł na 13 miesiecy , jednak za soft kazali sobie zaplacic 148 zł, wiec jak na razie podziękowałemi jak pisałem wyzej jutro wysyłam wypowiedzenie i czekam.
 

marfm76

New member
Dzisiaj rano platforma N zrobiła miły prezent wszystkim właścicielom NBOX Recoder w wersji CLRA -za darmo zostało uaktualnione oprogramowanie do wersji TURBO :)
Jedyną różnicą między darmowym a płatnym TURBO jest to, że darmowe oprogramowanie nie powiększa dysku z 250GB do 500GB -reszta jest w 100% ta sama.
 
Do góry