Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

plast

New member
Ja przedluzalem. Tez mialem pakiet za 48. Zaproponowali mi to samo tylko za 59. Zlozylem wypowiedzenie. Zaproponowali mi dalej 48 plus VOD na pare miesiecy gratis. Probowalem negocjowac jakies HBO lub chociazby NFILM, ale nie udalo sie. Nie zeby mi jakos strasznie zalezalo :).
 

yogibabo

New member
co najmniej 30 dni przed końcem umowy musi trafić do operatora ( wystarczy stempel punktu sprzedaży). Ja tez co roku wypowiadam pisemnie i przedłużam za 48 PLN.
PS - czy dostajecie faktury ? U mnie przerwa od dwóch miesięcy :(
 

wicekpl

New member
Wiatm!
mam problem z zatrzymywaniem/przewijaniem aktualnie oglądanego programu-nie działa ta funkcja mimo ze wcześniej wszystko było ok-dlaczego?czyżby awaria dekodera?nagrywanie na dysk twardy działa(wersja 250 GB)
Pozdrawiam
 

eljotnes

New member
Ja przedluzalem. Tez mialem pakiet za 48. Zaproponowali mi to samo tylko za 59. Zlozylem wypowiedzenie. Zaproponowali mi dalej 48 plus VOD na pare miesiecy gratis. Probowalem negocjowac jakies HBO lub chociazby NFILM, ale nie udalo sie. Nie zeby mi jakos strasznie zalezalo :).

a u kogo przedłuzałeś umowę w punkcie sprzedaży, czy telefonicznie w serwisie abonenta
ja telefonowałem teraz /koniec umowyza 48 zł - 30 listopad/, ale zaproponowali 54 zł na 13 miesięcy
więc narazie położę wypowiedzenie umowy
 

plast

New member
Wypowiedzenie zlozylem listem poleconym, a cala reszta telefonicznie.
Decyzje podjalem ostatniego dnia. W ostatnim tygodniu potrafili do mnie dzwonic 2x dziennie i pytac sie czy podjalem juz moze decyzje.
 

yogibabo

New member
ponowię pytanie - dostajecie fakyury ?
złożyłem reklamację z pytaniem kiedy otrzymam fakturę - termin. W odpowiedzi tralalalala, przepraszamy, działamy, staramy się i .... w ramach przeprosin dostałem dwa vouchery na filmy VOD z premier
 

maniekn274

New member
Bez reklam
i mamy następne 3 programy w hd,TVN 7,TVN STYLE,I TVN TURBO,ale jak na razie -popatrzyłem przez chwilę Uwaga pirat na tvn turbo,to obraz szału nie robił,żeby nie było tak jak na ROMANCE TV HD,ten obraz to jakaś pomyłka
 

eljotnes

New member
telefon był, ale nadal wciskają pakiet z HBO i nfilm za 76 albo to co teraz ale za 54, więc wypowiedzenie dalej ważne i czekam dalej
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
właśnie przedłużyli za 48 zł wszystkie tematyczne na 12 miesiecy
czyli chcieć to móc

Czyli ten pakiet co teraz masz za 48zł można porównać do tego w promocji za 59zł? Ten za 59zł ma 87 polskich w tym 23 HD, bo nie wiem czy w przyszłości targować się żeby ta cena została czy można jeszcze niżej? Mam jeszcze pytanie, czy opłaca się podpinać dekoder pod amplituner? Jak jest z jakością dźwięku 5.1, porównywalne do DVD?
 
Ostatnia edycja:

eljotnes

New member
Czyli ten pakiet co teraz masz za 48zł można porównać do tego w promocji za 59zł? Ten za 59zł ma 87 polskich w tym 23 HD, bo nie wiem czy w przyszłości targować się żeby ta cena została czy można jeszcze niżej? Mam jeszcze pytanie, czy opłaca się podpinać dekoder pod amplituner? Jak jest z jakością dźwięku 5.1, porównywalne do DVD?

59 zł to dla nowych klijentów, przy przedłużeniu proponują 54zł,a po targowanu staneło na 48 zł za wszystkie pakiety bez premuim
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
ok. 65mm (10 znakow)
yyyyyyy Wymiary: 320x225x48 mm
a mi wyszlo 65mm miara krawiecka bo nie mam innej pod reka :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry