Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Mabri

New member
Deimos napisał:
Czyli n jak niewypał, tak to jest jak się w ciemno sprzęt zamawia, poczekam co cyferka na początku grudnia zaproponuje, może nie takiego bubla jak ta n-iewiadoma platforma...

Ja nie muszę na nic czekać. Odbieram n-kę bez problemów na starej instalacji po Wizji. Najlepsza jakość kanałów sd z wszystkich polskich platform (pozbyłem się c+) nie wspominając o tych hd.
Oczywiście n-box ma niedociągnięcia, ale są to drobnostki (róznie działający epg czy brak możliwości przestawiania kanałów - chociaż można tworzyć swoje listy), do których można się bardzo szybko przyzwyczaić,
Nic mi się nie wiesza, nic nie przerywa, gra i buczy - jak to się mówi.
Nie jestem w żadnej sekcie i jeżeli któraś z platform zaproponuje mi to na czym bardziej mi zależy, po skończeniu umowy przejdę na ich usługi. Na dzień dzisiejszy oferuje mi to n-ka.
 

dem

New member
Stefano napisał:
CUDOTWÓRCO-dem...odpowiedż mi jak skonfigurować n-ke z samsungiem R72B,żeby był lepszy obraz przez hdmi,bo ja kombinuje jak mogę i nic mi nie wychodzi?

Nie znam tego TV - w wielu LCD przy wyborze wejscia obok HDMI i DVI pojawia sie PC lub TV 0 wybor TV zalatwia nam problem 16-235 ogladanego w trybie 0-255 czyli TV vs PC.
Czesc z osob na forum sugeruje ze w wielu TV tak nastawa schowana jest w menu serwisowym - kontakt z linia wsparcia producenta TV powinien rozwiazac problem definitywnie.
 

Makszyman

Member
Ale wszyscy muszą sobie coś przestawiać w TV żeby dobrze współpracował z n-ką ? Bo jeśli tak to n-ka chyba powinna zmienić ten format, jaki jest od nowości obsługiwany przez telewizory, a przynajmniej ich większość.
 

dem

New member
Makszyman napisał:
Ale wszyscy muszą sobie coś przestawiać w TV żeby dobrze współpracował z n-ką ? Bo jeśli tak to n-ka chyba powinna zmienić ten format, jaki jest od nowości obsługiwany przez telewizory, a przynajmniej ich większość.

ITU-BT R.470, ITU-BT R.601, ITU-BT R.656 - tych norm przestrzegac musi konstruktor n-box - odbiornik TV cyfrowej to nie jest PC - producenci TV czesto o tym zapominaja.

Nie wszyscy musza cos sobie przestawiac na 6 znanych mi TV tylko jeden mogl miec ten problem ale i tak producent skonfigurowal go poprawnie - tzn dla DVI tryb PC a dla HDMI tryb TV.
Nowa norma HDMI powinno w koncu uporzadkowac obecny balagan...

PS prywatnie wolalbym przestrzen 0 - 255 bo bylaby szansa na lepsza jakosc obrazu ale realia norm i czasami hardware nie pozwalaja czasem na robienie tego co byloby naszym zdaniem lepsze.
 

Makszyman

Member
Ten Samsung o ile mi sie wydaje nie ma wyjścia DVI, jest tylko HDMI...
Czyli pozostaje korekta ustawień w menu serwisowym. W tym wypadku musze chyba zadzwonić na hot-line Samsunga, sam nie mam zamiaru tam grzebać.
 

bacradi

New member
HD w N - wielkie obietnice, wielkie porażki

Dostaję już szału!!! Włączając Discovery HD ZAWSZE trafiam na jakis Amerykanski Choper i to niezależnie od pory dnia czy nocy!!!! A jak włączę N-sport ZAWSZE widzę jakieś gadające łby w studio!!!!
Oferta programowa n-ki w HD - beznadziejna.

Lekko się zirytowałem i musiałem popuścić wodze frustracji.. juz mi lepiej...
 

Grzegorz

New member
deoc napisał:
A ja powiem tak - wlasnie jestem po lekturze MGM HD i jestem w szoku :/ No nic nie ma .... jak narazie - jedynie co by mnie interesowalo to nowsze filmy z tej listy :

http://imdb.com/company/co0020206/

Bo filmy z 1970roku to mnie nie ruszaja w ogole...

a ja myślę że nie powineneś się tym sugerować, chociaż by z powodu tej informacji:
"Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) [us]"
u nas ramówka będzie [pl], a co się z tym łączy - inna. Oby tylko zmiany nie były na (jeszcze) gorsze.
 

machu

New member
Oświadczyłem, że chciałbym być na EPG wystarczająco wcześniej poinformowany o tym, co będzie a co nie w HD

Absolutnie się z tobą zgadzam.

Rozumiem że nie wszystkie mecze mogą byc w HD (na przykład mecze z Hiszpani na razie zawsze są w SD bo tam nie ma infrastruktury), ale przynajmniej można nas poinformowac co będzie a co nie w HD. Do pasji mnie doprowadza fakt, że 5 minut przed meczem nie wiem jaki będzie przekaz.
 

autorus

New member
Zgadzam się z kolegą, powinna być wcześniej informacja w jakiej rozdziałce będzie mecz.

Autorus

machu napisał:
Absolutnie się z tobą zgadzam.

Rozumiem że nie wszystkie mecze mogą byc w HD (na przykład mecze z Hiszpani na razie zawsze są w SD bo tam nie ma infrastruktury), ale przynajmniej można nas poinformowac co będzie a co nie w HD. Do pasji mnie doprowadza fakt, że 5 minut przed meczem nie wiem jaki będzie przekaz.
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
bacradi napisał:
Dostaję już szału!!! Włączając Discovery HD ZAWSZE trafiam na jakis Amerykanski Choper i to niezależnie od pory dnia czy nocy!!!! A jak włączę N-sport ZAWSZE widzę jakieś gadające łby w studio!!!!
Oferta programowa n-ki w HD - beznadziejna.

Lekko się zirytowałem i musiałem popuścić wodze frustracji.. juz mi lepiej...
Ja też czuje się zirytowany większością wypowiedzi na forum. Odnoszę wrażenie, że zabierają głos sami frustraci albo przedstawiciele swego rodzaju "V kolumny". Rozumię, że niektórzy mają pewne kłopoty, co ich może denerwować, dopóki tych problemów nie rozwiążą. Ale większość to chyba "programowo" wali na odlew. Zadowoleni z n-ki zapewne siedzą przed swoimi HDTV i cieszą swe oczy czymś czego jeszcze nie było i nie widzą potrzeby odwiedzania forum. Liczby jednak wskazują, że czytających jest bardzo dużo. To zapewne ci, którzy chcą się dowiedzieć jak to jest z tą n-ką. Jeżeli tylko kształtują swoją wiedzę na podstawie
wypowiedzi z forum to obraz jest bardzo ponury i niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Ograniczę się choćby do wypowiedzi cytowanej powyżej. Otóż co ma wspólnego z rzeczywistością, że na Discovery HD ....niezależnie od pory dnia czy nocy!!!! itd. Jeżeli ktoś czegoś nie lubi to po to ma EPG aby oglądać to co wydaje się odpowiednie. A jeżeli ktoś nie przepada za dokumentem to po co wykupuje Discovery HD i później dramatyzuje.
Dla mnie Discovery HD to spełnienie marzeń. Oferta bardzo bogata i ciągle rozbudowywana. Aż dziw bierze, że takie bogactwo programów zostało już stworzone w HD. To przecież w tak krótkim czasie już wyemitowano kilkadziesiąt pozycji. Ja HDTV interesuje się od dawna i dokładnie wiem co na świecie emitowano w HD z zakresu dokumentu. Na tym tle nasze Discovery prezentuje się naprawdę znakomicie a jak wiem (z tego co podawane jest na zwykłym Discovery) już są przygotowane w HD dalsze prawdziwe hity. Oczywiście są powtórzenia - bo taki jest charakter tych programów (zresztą nie tylko tych) i to ma swoje dobre strony bo jak nie można teraz oglądać interesującej pozycji to można w innym czasie. Trudno sobie wyobrazić, że przez 24 godziny na dobę (bo taka jest emisja) będą szły sme premiery i kto miałby to przygotowywać. No i kto miałby to oglądać? Ile czasu przeciętny widz może poświęcić na TV - a przecież jest jeszcze 421 innych kanałów (a za kilka dni z Astry dojdą dalsze).
Jeszcze kilka miesięcy temu powszechna była opinia, że w Polsce HD to dopiero po 2010 r. A mamy już - gdy w wielu innych bogatszych od nas karajach jeszcze nie ma. Mamy super dekodery pracujące na MPEG2 i MPEG4, mamy bardzo przystępne opłaty i z rozmachem zaplanowany rozwój usług. Mogę zrozumieć frustrację istniejących platform cyfrowych - niech dorównają temu wszystkiemu. Dopóki n-ka będzie na rynku to abonenci C+ i CP mogą zacierać ręce z zadowolenia. Ale jeżeli potencjalni klienci n-ki będą przyjmowali wszystko co na forach jest wypowiadane - za rzeczywistość - to czarno to widzę. Wszyscy znajdziemy się w sytuacji nie wiele różniącej się od tego co było - rosnące ceny i mierna jakość. Wskazywanie niedociągnięć oczywiście powinno mieć miejsce bo to pomoże je usuwać. Krytyka musi być jednak konstruktywna.
No mnie też ulżyło.
 
Ostatnia edycja:

Robert71

New member
Sydon777 napisał:
Ja też czuje się zirytowany większością wypowiedzi na forum. Odnoszę wrażenie, że zabierają głos sami frustraci albo przedstawiciele swego rodzaju "V kolumny". Rozumię, że niektórzy mają pewne kłopoty, co ich może denerwować, dopóki tych problemów nie rozwiążą. Ale większość to chyba "programowo" wali na odlew. Zadowoleni z n-ki zapewne siedzą przed swoimi HDTV i cieszą swe oczy czymś czego jeszcze nie było i nie widzą potrzeby odwiedzania forum. Liczby jednak wskazują, że czytających jest bardzo dużo. To zapewne ci, którzy chcą się dowiedzieć jak to jest z tą n-ką. Jeżeli tylko kształtują swoją wiedzę na podstawie
wypowiedzi z forum to obraz jest bardzo ponury i niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Ograniczę się choćby do wypowiedzi cytowanej powyżej. Otóż co ma wspólnego z rzeczywistością, że na Discovery HD ....niezależnie od pory dnia czy nocy!!!! itd. Jeżeli ktoś czegoś nie lubi to po to ma EPG aby oglądać to co wydaje się odpowiednie. A jeżeli ktoś nie przepada za dokumentem to po co wykupuje Discovery HD i później dramatyzuje.
Dla mnie Discovery HD to spełnienie marzeń. Oferta bardzo bogata i ciągle rozbudowywana. Aż dziw bierze, że takie bogactwo programów zostało już stworzone w HD. To przecież w tak krótkim czasie już wyemitowano kilkadziesiąt pozycji. Ja HDTV interesuje się od dawna i dokładnie wiem co na świecie emitowano w HD z zakresu dokumentu. Na tym tle nasze Discovery prezentuje się naprawdę znakomicie a jak wiem (z tego co podawane jest na zwykłym Discovery) już są przygotowane w HD dalsze prawdziwe hity. Oczywiście są powtórzenia - bo taki jest charakter tych programów (zresztą nie tylko tych) i to ma swoje dobre strony bo jak nie można teraz oglądać interesującej pozycji to można w innym czasie. Trudno sobie wyobrazić, że przez 24 godziny na dobę (bo taka jest emisja) będą szły sme premiery i kto miałby to przygotowywać. No i kto miałby to oglądać? Ile czasu przeciętny widz może poświęcić na TV - a przecież jest jeszcze 421 innych kanałów (a za kilka dni z Astry dojdą dalsze).
Jeszcze kilka miesięcy temu powszechna była opinia, że w Polsce HD to dopiero po 2010 r. A mamy już - gdy w wielu innych bogatszych od nas karajach jeszcze nie ma. Mamy super dekodery pracujące na MPEG2 i MPEG4, mamy bardzo przystępne opłaty i z rozmachem zaplanowany rozwój usług. Mogę zrozumieć frustrację istniejących platform cyfrowych - niech dorównają temu wszystkiemu. Dopóki n-ka będzie na rynku to abonenci C+ i CP mogą zacierać ręce z zadowolenia. Ale jeżeli potencjalni klienci n-ki będą przyjmowali wszystko co na forach jest wypowiadane - za rzeczywistość - to czarno to widzę. Wszyscy znajdziemy się w sytuacji nie wiele różniącej się od tego co było - rosnące ceny i mierna jakość. Wskazywanie niedociągnięć oczywiście powinno mieć miejsce bo to pomoże je usuwać. Krytyka musi być jednak konstruktywna.
No mnie też ulżyło.

Odpowiedź Twoja trąci N-ką:

Gdzie są rzetelne informacje o problemach na stonie N ? Tylko nie pisz o oficjalnym forum N bo tam szkoda gadać.
Gdzie sie cieszysz z HDTV ? Gdzie ta oferta ? w NSport czy w Discovery HD ? Gdzie te kilkadziesiąt pozycji ? Nie ośmieszaj się proszę. Tam jest ciągle to samo + loop + random
Każdy ma EPG. A co na to powiesz że od 3 dni nie mam EPG na Discovery ?
A co mnie obchodzi że startują. Już płacimy i możemy wymagać.
Czyli co ? Twoja jest niby konstruktywna. Przecież wazelina to nie krytyka :)

Robert
 

michalp1

New member
Robert71,

każdy ma prawo do swoich opinii, jednak wiele osób zachowuje się, tak jak ktoś, kto ma palec to od razu chce rękę. Zgadzam się w 100%, że bardzo wielu z nas, posaidaczy plazm i lcd od dawna marzyło o oglądaniu HD, nawet od czasu do czasu. Dla mnie wielką przyjemnością jest zawsze dobra jakość dvd oraz niektórych stacji. Cieszę się, ze mogę oglądać chociaż część programów w HD i jestem bardzo wdzięczny odwadze ITI, że ruszyła na już podzielony rynek. To dzięki nim mam już zapowiadane oferty pozostałych platform w zakresie HD. Na starcie są problemy, sam uważam , N-sport ma za mało HD i to mnie rozczarowało, ale jakość pozostałych kanałow jest tak dobra, że nie myślę nawet o powrocie do CP, choć mam ich dekoder na własność i w każdej chwili mogę sobie poprawić szerokość oferty, czego nie wykluczam. Przyznaję, że mogłoby być lepiej z EPG, choć i tak wobec EPG w CP N-ka wypada niezwykle korzystnie. Mnie to i tak zadowala. Kanały mogłyby się przełączać szybciej - zgadza się. Pomimo tego wymienię n-boxa na n-recordera i będę cierpliwie czekał na poprawę sytuacji. Najwyżej dokupię pakiety CP lub C+, by miec wiecej HD, i pewnie niektórzy tak zrobią. Nalezy też pamiętać, że ITI mogłoby sobie nadal w ciszy testować swą platformę, lecz i tak za pół roku by nie byli tak dalek jak są dzisiaj, bo mają odpowiedź od klientów. Skoro oni mają problemy, to można się spodziwać, że i konkurencji nie będzie łatwo, a z pewnością tez wystarują, jak tylko będą w stanie jako tako coś pokazać, by moc oficjalnie rozpocząć kampanię reklamową i zacząć walczyć z N-ką. Podsumowując, cieszmy się tym, że mamy skok technologiczny dla tych, którzy są gotowi być testerami (mi to nie przeszkadza, bo mam w zamian coć na co czekałem od dawna, a konkurencja nie oferuje mi tego), a dla tych którzy chcą czekać też jest super, bo konkurecja stanęła do bosów startowych w zakresie oferty HD.
Chciałbym podkreślić jeszcze raz, jakość obrazu na plaźmie 42 cale jest znacząco na n-ce lepsza, dźwięk idący po optyku do amplituneera również bardzo dobry. Mam HD, choć czeka na więcej, ale cierpliwie. Mam nadzieję, że będą kanały HD z ASTRY już niedługo, co dopełni moich potrzeb wraz z kanałem MGM w HD. Do tego pvr umożłiwie wybór i oglądanie, kiedy zechcę. Jeste zadowolony, choć nie tryskam super radością, bo mam swe uwagi. Ale nie mógłbym stać obok. Ci którzy chcą czekać na usunięcie wyszstkich wad, mogą to robić, tylko proszę o trochę więcej obiektywizmu i ocenę całości, a nie wielkie negacje na podstawie wybiórczego problemu.

Pozdrawiam wszystkich
 

Robert71

New member
michalp1,

Masz rację że każdy ma prawo - również Ci sflustrowani.

Może podsumujmy fakty(merytorycznie) i bez emocji:
- Jest przyjemnością oglądanie HD ale nie 10 raz ten sam program.
- Jeśli nie działa Ci HDMI to zapomnij o HD w VOD i PVR - Tobie chodzi to się cieszysz. Niestety większości nie działa i nie ma perspektyw, zwłaszcza że brak wsparcia operatora.
- Jaką część w rzeczywistości masz w HD ? Ile procent w ofercie, a może ile promili ? Ja mam jeden kanał (DiscoveryHD) i podobnie jak kolega rzygam już wężami i debilnymi konstruktorami motocykli :-(
- Mają klientów którzy są testerami. Może dobrze by było poinformować klienta przedtem że będzie świnką morską:). A jesli jestem testerem to może warto klientowi umożliwić zwrot jeśli testy w/g niego nie są pozytywne. Związują Cię na conajmniej 15 miechów - taka to fajna platforma.
- Wycięcie 2/3 dysku z Recordera, nawet jeśli nie chcesz VODa to chamówa. Chcałem wymienić - już nie chcę, dziękuję :-(
- Kiepska jakość kanałów - nie obchodzi mnie jak jest u konkurencji bo przeciez mam telewizję NOWEJ GENERACJI
- Nadawanie w 4:3 i brak DD5.1 (leci tylko na Magdzie M i tańcu ze ZNANYMI) nie pamiętam filmu w 5.1, bo było już tak dawno
- Soft wymyślony przez kogoś "inteligentnego inaczej"
- Brak rozkładu programów np: na stronie 'N', zwłaszcza że EPG nie działa prawidłowo lub pokazuje co innego niż leci
- Totalna dezinformacja
- Utrudnianie kontaktu klientom:
a. SKYPE w 99,9 % nie działa
b. MAILI nie czytają
c. Na PŁATNEJ !!! infolinii zanim sie połączysz z operatorem czekasz 5-10 minut i płacisz, po czym i tak nic nie załatwiasz ...

Wszystkie powyższe i wiele innych kompromituje platformę 'N' i wielu ludzi może sie czuć oszukanymi.


Robert
 
Ostatnia edycja:

mkmkmk

New member
Jestem bardzo rozczarowany n.Wszystko co napisał Robert to prawda niestety.C+ nie szanuje klientów a TVN z n nie jest lepszy.Pozdrawiam
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Robert71 napisał:
Odpowiedź Twoja trąci N-ką:

Gdzie są rzetelne informacje o problemach na stonie N ? Tylko nie pisz o oficjalnym forum N bo tam szkoda gadać.
Gdzie sie cieszysz z HDTV ? Gdzie ta oferta ? w NSport czy w Discovery HD ? Gdzie te kilkadziesiąt pozycji ? Nie ośmieszaj się proszę. Tam jest ciągle to samo + loop + random
Każdy ma EPG. A co na to powiesz że od 3 dni nie mam EPG na Discovery ?
A co mnie obchodzi że startują. Już płacimy i możemy wymagać.
Czyli co ? Twoja jest niby konstruktywna. Przecież wazelina to nie krytyka :)

Robert
Na temat n-forum nie wypowiadałem się. Pisałem o Discovery HD bo tu można było mówić o konkretach w odniesieniu do cytowanej uprzednio wypowiedzi. U mnie od początku uruchomienia Discovery HD przynależne mu EPG zawsze było i jest nadal. Nie zauważyłem aby ktoś informował o tym, że jest go brak. Jeżeli nie masz od 3 dni EPG na Discovery HD -
to rzeczywiście masz problem i staraj się ustalić przyczynę. Ja z n-ką nie mam nic wspólnego poza dekoderem a na tym forum i innym już byłem gdy o n-ce jeszcze nikt nie słyszał. I właśnie dlatego doceniam to co jest i nie chcę powrócić do starego. A co do ilości programów wyemitownych przez Discovery HD to łatwo jest policzyć. Może faktycznie wartałoby wydrukować ich spis, aby Ci co nie znają tematyki mogli się z nią zapoznać i świadomie wybierać albo nie wybierać tego pakietu - w zależności od indywidualnych preferencji. Albo przynajmniej wiedzieliby o czym się pisze.
No i tyle. Ja napisałem swoje a Ty swoje - inni to przeczytają i po sprawie. Ludzie są różni i mają prawo mieć swoje zdanie.
 

Mazoku

New member
Czytam i czytam wypowiedzi malkontentów i nie mogę się nadziwić. Sporo osób sprawia wrażenie, jakby podpisywali umowę z pistoletem przyłożonym do skroni. O tym, co ma do zaoferowania n-ka, było wbrew pozorom dość dokładnie wiadomo.

Każdy trzeźwo myślący klient mógł się domyślić, że pierwsi abonenci będą królikami doświadczalnymi. Trudno oczekiwać od firmy, że będzie o tym głośno mówiła i pisała na każdym billboardzie: "jesteśmy nowi na rynku i oferujemy nowatorskie technologie, jakich nikt wcześniej nie próbował, więc prosimy o wyrozumiałość".

Nie trzeba też było ukończyć studiów ekonomicznych, by mieć świadomość, że skoro abonenci będą średnio płacić miesięczny abonament poniżej 10 Euro, to sytuacja finansowa n-ki nie będzie szczególnie różowa w najbliższych latach. ITI zainwestowało w platformę 18 milionów złotych. Są pewne rzeczy, które można było zaoferować za te pieniądze. Są pewne, których nie można było. Jedno jest pewne - szefostwo n-ki będzie się jeszcze długo musiało męczyć, zanim wyjdzie na swoje.

Nie wiem, co można wyobrazić sobie pod hasłem Telewizja Nowej Generacji. Myślę, że co poniektórzy za bardzo popuścili wodze fantazji, kreśląc wizje platformy z setkami kanałów SDTV w studyjnej jakości, z dziesiątkami programów HDTV i magicznymi wszystkomającymi tunerami. Platformy pozbawionej ograniczeń finansowych, której nie będą się imać problemy techniczne czy dystrybucyjne, a zarządy konkurencji popełnią na jej widok seppuku, sprzedając uprzednio wszelkie prawa do transmisji za symboliczną złotówkę. I nastanie drugi cud nad Wisłą, i będziemy mieli platformę satelitarną mlekiem i miodem płynącą, przy której schowają się Sky i Premiere. A to wszystko najlepiej za darmo. W takim przypadku spotkanie z twardą rzeczywistością faktycznie mogło być bolesne i powodować rozczarowanie.

N okazała się tym, czym miała być - prawdziwą spółką, działającą na trudnym rynku. Pewne obietnice udało jej się spełnić. Pewne wciąż czekają na lepsze czasy. Pewnych być moze się nie uda. Popełniła też błędy. Ale błędy te sukcesywnie naprawia. Wymaga to czasu i cierpliwości abonentów, ale chyba warto. Bo n pokazała, że ma chęć i możliwości, by stworzyć platformę, jakiej na naszym rynku nie było od czasów pamiętnej Wizji TV.

Może i n nie zawsze szanuje klientów. Ale czy klienci szanują n?

Na wszelki wypadek napiszę, żeby było jasne: Ten post jest moja prywatną opinią. Nikt mi za niego nie zapłacił. Nie jest on też oficjalnym stanowiskiem hdtv.com.pl. Tak, mam nienajlepszy humor, ale bynajmniej nie z powodu polskiego rynku telewizyjnego ;) - Mazoku
 

Robert71

New member
Mazoku napisał:
Czytam i czytam wypowiedzi malkontentów i nie mogę się nadziwić. Sporo osób sprawia wrażenie, jakby podpisywali umowę z pistoletem przyłożonym do skroni. O tym, co ma do zaoferowania n-ka, było wbrew pozorom dość dokładnie wiadomo.

Ty sie nie możesz nadziwic, a ja mogę :)
Niestety przy podpisywaniu nie wiedziałem co mnie czeka.

Mazoku napisał:
Nie wiem, co można wyobrazić sobie pod hasłem Telewizja Nowej Generacji. Myślę, że co poniektórzy za bardzo popuścili wodze fantazji, kreśląc wizje platformy z setkami kanałów SDTV w studyjnej jakości, z dziesiątkami programów HDTV i magicznymi wszystkomającymi tunerami. Platformy pozbawionej ograniczeń finansowych, której nie będą się imać problemy techniczne czy dystrybucyjne, a zarządy konkurencji popełnią na jej widok seppuku, sprzedając uprzednio wszelkie prawa do transmisji za symboliczną złotówkę. I nastanie drugi cud nad Wisłą, i będziemy mieli platformę satelitarną mlekiem i miodem płynącą, przy której schowają się Sky i Premiere. A to wszystko najlepiej za darmo. W takim przypadku spotkanie z twardą rzeczywistością faktycznie mogło być bolesne i powodować rozczarowanie.

Oczekiwałem tylko tego co zapowiadali i do tej pory wiele z tego nie jest prawdą. Nie dziesiatkami tylko przynajmniej tymi co maja być z przyzwoitym reprtuarem. Wodotrysków sie nie spodziewałem.

Mazoku napisał:
Może i n nie zawsze szanuje klientów. Ale czy klienci szanują n?
A niby dlaczego mam szanować?
-że nie potrafi załatwić prostych spraw, takich jak lista kanałów czy EPG lub soft ? Czy to naprawde takie trudne żeby się z tym bujać drugi miesiąc ?
-że olewa problemy zgłaszane na infolinię i nie odpowiada na reklamacje
-że nie informuje rzetelnie klientów (jakaś wiecznie beznadziejna atmosfera tejemniczości)

Sorry ale takie mam odczucia.

Robert

ps

Jest też kilka pozytywów a jednym z nich jest Discovery Historia TVN i dla mnie ten kanał, nie licząc tych co mozna odebrać z anteny naziemnej i TVN 24, jest strzałem w 10 (jesli chodzi o mnie).

Niestety w tej chwili minusy zasłoniły mi plusy :-(
 

autorus

New member
A gdzie wiesz co cię czeka? Nigdzie. Miałem polsat cyfrowy, nikt mnie nie poinformował że na aktywacje tunera będę czekał do 14dni. Miał być bezabonamentowy i co? Zmieniło się , jednyne co mogłem zrobić to odejść.

Miałem cyfrę, też podziękowałem. Najleprzy był pilot, załatwiłem z 5 szt, reszta była poklejona, na gumkę recepturkę itd. zawsze się zawias wywalał. Myślisz ze coś z tym zrobili :?. Głupi pilot. Przez 4 lata nic się nie zmieniło.

Teraz mam N. Od dwóch miesięcy. Jak do konca umowy będzie to samo to zrezygnumję.

Autorus


Robert71 napisał:
Ty sie nie możesz nadziwic, a ja mogę :)
Niestety przy podpisywaniu nie wiedziałem co mnie czeka.
 
Do góry