Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

alech

New member
deoc napisał:
... HD - dla mnie 'n' to tylko kanaly HD czyli place chwilowo 48zl za 1,5 programu w HD ....
To strasznie przepłacasz, bo aby mieć DiscoveryHD i nSport (bo to te 2 programy masz na myśli) wystarczy 2x16=32 PLN, a jak dodatkowo jak znasz francuski to masz jeszcze pożytek z Luxe (bywają od czasu do czasu ciekawe reportaże, bynajmiej nie te z fabryki butów) czyli 2,5 za 32 a nie 1,5 za 48 :):):)

pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Studio Art-BI napisał:
Drogi kolego "Mazoku", czy Ty myślisz że "n" da ci nowe programy w HD za darmo.

... ... ...

To jest chyba najgorsza firma z którą spotkałem się na rynku biznesowym.

1. To jest forum z więc i ArtBi i Mazoku maja prawo do swoich opinii

2. Ja obu nie podzielam, ale czytam ich obu z ciekawością, bo nawet ONI
mogą cos ciekawego napisać.

3. Jednemu sie nka za bardzo podoba a drugiemu za bardzo niepodoba
ale chyba tak jest lepiej niż gfyby wszystkim nam podobało się to samo np moja żona :confused:
 

M@rtinez

New member
... i o to chodzi aby ludzie wyrażali swoje opinie, ja fanem "n" nie jestem ale kupię ze względu na fakt że przez 7 lat jak byłem w C+ olewano mnie dokładnie a pytania o nowe technologie zbywano lekceważącymi odpowiedzimi w stylu ("... za wcześnie...", "... nie w tym kraju..." itp)
Dlatego chwała "n" że jest bo inaczej C+ nic by dalej nie robiła ...
Oferta "n" jest tak sobie ... osobiście uważam że platforma ta ma ogromny potencjał jak zostanie on odpowiednie ukierunkowany a nie pójdzie w "gwizdek" to My jak użytkownicy otrzymamy gienialny produkt. C + od ładnych paru lat tylko gwizdało .. i nic więcej, w tak skostniałej struktórze trudno coś wypromować ... zobaczymy
 

uruk-hai

New member
W tej chwili 'n' ce należą się brawa za fakt ze w ogóle jest - bo wymusiła na konkurencji zmiany betonowej filozofii kierownictwa Cyfry+. Ja powstrzymałem się przed ucieczką z Cyfry+ , bo Wasze doniesienia o współpracy z 'n' ką nie napawają mnie już takim optymizmem jak pierwsze chwile po sławnej prezentacji ITI.

Jeśli część zapowiedzi o HD na Cyfrze+ się sprawdzi, np Canal+ Film (sport w tv mam gdzieś ale Discovery HD bym bardzo chciał mieć, podobnie jak NG czy Planette - moze kiedyś ??) to raczej nie odstąpię od Cyfry. Gdyby nie fakt że zapowiadany nowy HD tuner Cyfry+ jest pozbawiony twardziela nie zastanawiałbym się i poczynił zakupy. Drugą stroną tej kluczowej kwestii jest TVN24 - póki na Cyfrze jest zostaję - jeśli go nie będzie wypisuję się :)

Teraz czekam i tupię nogą - jestem w kropce - albowiem prócz powyższego chciałbym skrzynkę która będzie zapisywała programy - do późniejszego odczytu, ale o tym ni-widu-ni-słychu

Logicznym wydaje mi się pojawienie się takiego urządzenia - ale kiedy można się tego sprzętu spodziewać?
 
Ostatnia edycja:

kokogrip

New member
jestem tego samego zdania co M@rtinez.przez 8 lat z c+ full pakiet i żadnego odzewu z ich strony.tak się nie robi muszą mieć nauczkę na przyszłość. I prawdopodobnie enka będzie prezentem pod choinkę.
c+ inwestuje i traci abonentów,jak staną pod znakiem zapytania to może wreszcie spuszczą trochę z tonu.
 

arsenal

Moderator
VIP
Nieciekawie niestety. Ci nadawcy co nadają takie napisy w telegazecie(TVP) w N też to mają. Napisów z inicjatywy samego N nie ma. Podejżewam, że filmy w usłudze VOD będą miały podwójną ścieżkę audio+polskie napisy. Tak jak kanały Canal+ czy HBO w Cyfrze+.
 

deoc

New member
alech napisał:
To strasznie przepłacasz, bo aby mieć DiscoveryHD i nSport (bo to te 2 programy masz na myśli) wystarczy 2x16=32 PLN, a jak dodatkowo jak znasz francuski to masz jeszcze pożytek z Luxe (bywają od czasu do czasu ciekawe reportaże, bynajmiej nie te z fabryki butów) czyli 2,5 za 32 a nie 1,5 za 48 :):):)

pozdrawiam


Nic nie przeplacam bo bralem pakiet filmowy z mysla o kanale filmowymHD :) Narazie mam remont w mieszkaniu i nbox stoi w pudelku, ale mam nadzieje ze zdarze na pierwsze filmy w HD :)
 

me_th_od

New member
Tak sobie czytam ten watek i zauwazylem duzo na temat kanalow FTA typu RTL, Pro7 itd.
Niektorzy sie oburzaja, ze beda musieli placic za tego typu kanaly.
A zapomnieliscie dlaczego nie ma juz RTL, Pro7, VOX itd np. w UPC?
Przypomnijcie sobie czemu UPC zrezygnowalo z nadawania tych kanalow ;)
I jak ma to sie do tego ze te same kanly z talerza satelitarnego sa bezplatne ...
Wychodzi na to ze to co z talerza jest bezplatne to od dostawcy (provider czy reseller nie wazne jak sie go nazwie) komercyjnego z takich czy innych wzgledow (umowy, uwarunkowania prawna i takie tam bla bla) juz nie jest ;)

BTW czemu nie ma w ofercie n kanalu Extreme ?!? :(
Czy ktos wie czy jest szansa na ten kanal?
Bo bez tego to same flaki z olejem w pakiecie sport i motoryzacja (no moze nie liczac TVNTurbo) - pewnie fani nogi mnie zaraz zlinczuja ;p

a co do pakietu style moda muzyka to dla mnie osobiscie FTV jest bardzo fajnym kanalem - zarowno dla oka jak i muzycznie, gdzie jest ciekawszy bicik (a i rowniez gesto o wiele bardziej niekomercyjny) niz w MTV czy VIVA ;)
 
Ostatnia edycja:

Hawkmoon

New member
a ja niestety wsadzę kij w mrowisko... mam nadzieję, że tak się nie stanie, ale jeśli n będzie prowadzone tak jak na przykład legia w. to powodzenia nie wróżę, pierwszy prezes za kadencji ITI pan Piotr (notabene cały czas jest ważną personą w ITI) uparcie twierdził, że największym nieszczęściem legii było zdobycie przez nią mistrzostwa Polski w 2002 roku. Stąd też obawiam się, że nowej platformy również nie ominie tego typu myślenie (przede wszystkim kasa, klienci to zbędny dodatek, co zresztą już udowadniają kompletnym olaniem swoich obietnic) Przykro to mówić, ale powoli tracę wiarę w to że u nas raz od początku do końca będzie coś przeprowadzone profesjonalnie...
 

me_th_od

New member
Yuiren napisał:
[...] Miesiecznie na serwis przychodzi miedzy 5 a 10 sztuk, z moich statystyk wynika ze 5% dyskow ktore sprzedalem wrocilo na serwis w ciagu 3 pierwszych miesiecy.
Niestety minimalizacja kosztow spowodowala znaczna czesc egzemplarzy nietrzymajacych parametrow. [...]
IMHO bardzo duzo zalezy od firmy ...
korzystam od kilku lat z kilku HDD Seagate Barracuda jak rowniez jeden od Samsunga i jednego Maxtora (o ile dobrze pamietam) i musze stwierdzic ze Barracudy sa naaaprawde nie do zajechania ;)
najstarsza Barracuda ma juz jakies 6 lat (fakt ze strasznie juz teraz chroboce) ale nadal dziala bez zarzutu ;)
 

M@rtinez

New member
Hawkmoon napisał:
... (przede wszystkim kasa, klienci to zbędny dodatek, co zresztą już udowadniają kompletnym olaniem swoich obietnic) Przykro to mówić, ale powoli tracę wiarę w to że u nas raz od początku do końca będzie coś przeprowadzone profesjonalnie...

a Kolega nie pomylił platformy po 7 latach w C+ moge stwierdzic że "n" wolno, bo wolno ale reaguje na pretensje klientów. Co masz na myśli pisząc "... kompletnym olaniem swoich obietnic ..." . Jak na razie wolno dochodzą do obiecanych rozwiązań, w grudniu zasadniczo zamkną całość ... no chyba że nie ... ale dajmy im szansę ... zawsze to leprze niż lata olewania wszystkiego i wszystkich przez C+
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Niektorzy pisza, by cos pisac.Ciekawy jestem ile bysmy jeszcze czekali na ruch C+ i Polshitu gdyby nie N-ka?C= mial 10lat czasu, by sie przygotowac i kosil niezla kase przez te lata, N-ka rusza od "0"
 

cles

New member
Więc o to właśnie chodzi. Nie wiem jak niektórzy tego nie mogą zrozumieć. N-ka ruszyła całe towarzystwo wzajemnej adoracji do przodu. Przecież C+ wyraźnie mówiło, że Polska to murzynowo i HD nie ma racji bytu.

Nic więc dziwnego, że jest tyle osób gotowych poprzeć i wybaczyć dobre potknięcia N-ki, bo czujemy się przez niech zauwazeni i docenieni.
 

krzyżak

New member
Witam
Co jest z tą ligą mistrzów w HD? Leci drugi mecz dzisiaj na żywo i oba w SD. Jak do tej pory jeden mecz mi się udało obejrzeć w HD, 3 tygodnie temu i myślałem, że tak już zostanie. Czy ktoś ma jakieś info, czy tylko środowe mecze będą HD??
--
pozdrawiam, krzyżak
 
Do góry