Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

marcintgr

New member
Problem z N z HDCP

Mam problem z N po podłączeniu przez HDMI przez amplituner pioneera SA-AX2AS hdmi wyskakuje mi komunikat problem z HDCP twój telewizor nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem (HDCP) po wyłączniu nboxa i włączeniu z powrotem jest OK! telewizor to Samsung 46M51B
 

malkovich

New member
Jestem troszkę rozczarowany rachunkiem, 32PLN to mogę zapłacić ale za pakiety zawierające kanały HD a filmowy jakoś nie może wystartować. Discovery "Snakes" HD znam już na pamięć. :D
No i szkoda że na ComedyC. nie ma polskich produkcji, może jakiś kabaret ?

Szanowna ITI, rozkręcaj się trojszkę szybciej bo spoczniesz na laurach :cool:
 

mikemat

New member
malkovich napisał:
Jestem troszkę rozczarowany rachunkiem, 32PLN to mogę zapłacić ale za pakiety zawierające kanały HD a filmowy jakoś nie może wystartować. Discovery "Snakes" HD znam już na pamięć. :D
No i szkoda że na ComedyC. nie ma polskich produkcji, może jakiś kabaret ?

Szanowna ITI, rozkręcaj się trojszkę szybciej bo spoczniesz na laurach :cool:


no wlasnie sie zastanawiam czy nie dzwonic do nich z reklamacja, nie ma podstawowego programu w pakiecie filmowym, a Oni za niego normalnie licza...
 

jokers

New member
Ale jednak stare kotlety na MGM CHANNEL i to tez ma byc na VOD :( Widzieliscie kiedys kanal MGM ? bo ja tak, nie udalo mi sie go ogladac dluzej niz 10 min !
 

Mazoku

New member
Ale jednak stare kotlety na MGM CHANNEL i to tez ma byc na VOD Widzieliscie kiedys kanal MGM ? bo ja tak, nie udalo mi sie go ogladac dluzej niz 10 min !
To nie będzie ten sam MGM, który leci w niektórych kablówkach. Wytwórnia MGM wyprodukowała mnóstwo świetnych filmów. Ja np. nie miałbym nic przeciwko obejrzeniu paru Bondów w High Definition. Nowości będziesz miał na VOD.

A więc będzie nowy kanał 1/2 HD. Starocie przekonwertowane na HD to chyba nie to samo co nowe filmy nagrane kamerami HD.
Filmy kręci się na taśmach 35 mm. Nawet najstarsze mają rozdzielczość optyczną przynajmniej porównywalną z 1080p, a często większą.
 

depesz

New member
Potwierdzam

to co mówi Mazoku, przecież 95% wszystkich filmów HDTV (w tym z hdbits.org itp.) to przeskanowane taśmy filmowe. Jakość - każdy kto widział wie:)

Więc bez obaw.
 

deoc

New member
No coz - gdyby chociaz ten kanal sportowy byl caly czas w HDTV :/ Narazie wstrzymuje sie od opini - zobacze miesiac, dwa a pozniej zdecyduje, bo jak widze co ma byc na C+ HD i to za FREE to mnie krew zalewa... poza tym nic nie powiedziane o jakosci VOD - podejrzewam ze maks 10% bedzie w HDTV :/ Takze narazie jestem niezadowolony :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
yanky napisał:
A więc będzie nowy kanał 1/2 HD :|. Starocie przekonwertowane na HD to chyba nie to samo co nowe filmy nagrane kamerami HD.


Cóż. 32 złote to tylko 32 złote.
Za to i tak MGM to sporo za duzo i napewno niedługo podrozeje :(
 

M@rtinez

New member
kamcyk26 napisał:
C+HD za FREE? A to ciekawe...

.... pewnie chodziło że C+ da (niewiadomo kiedy) HD w obecnym pakiecie i w obecnej cenie tylko że trzeba kupić tuner za min 600 zł ... a tu tuner za 499 to jest różnica do tego jak 'n" poprawi skanowanie lub doda Free HD z innych satelit dla posiadaczy zeza i siłowników ... będzie OK ... bo nie oszukujmy sie mało kto ogląda 500 programów free większość abstrakcyjnych (arabskie, reklamy erotyczne itp) .. po co
Ja jestem zdania ... żeby było mniej, najbardzie popularne i o odpowiedniej jakości .... niech będzie 50 ale żyleta tak SD jak i HD zamiast 100 średniaków
Osobiście w ofercie 'n" brakuje mi polsatu (niech tylko będzie główny), skoro na PC jest TVN to i odwrotnie powinno być
 

wojcias

New member
yanky napisał:
A więc będzie nowy kanał 1/2 HD :|. Starocie przekonwertowane na HD to chyba nie to samo co nowe filmy nagrane kamerami HD.

Tak , rzeczywiscie starocie. Np taka "KLEOPATRA" byla krecona ... juz chyba ze 30 lat temu kamera "rupieciem" ktory jakosc obrazu ma nmie wiecej taka jak Telewizja wyskiej rozdzielczosci bedzie miala cos kolo roku 2642. Inne filmy zreszta tez.
pozdrawiam
 

biochip

New member
Mam nadzieję że MGM pokaże całą serię STARGATE SG1 oraz STARGATE ATLANTIS w hdtv. Byłoby miodzio.
 
Ostatnia edycja:
Do góry