Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

direct

New member
C+,wizja Tv,p2c......n.....

Witam,
Jest dużo do powiedzenia w związku ze startem nowej telewizji 'n' narazie dużo szumu, aby nie skończyła jak poprzednia WIZJA TV świętej pamięci, oprócz kanałów wysokiej rozdzielczosci to nie ma wcale ciekawej oferty programowej, kompletne nieprzygotowany START, całkowity brak przeszkolenia konsultantów Biura Obsługi, a kampania reklamowa to przypomina narazie kampanie wyborczą , czyli same obiecanki wzamian za wiażący podpis, myśle że czas zrobi swoje , ja też jestem już posiadaczem dwóch platform C+ i N (narazie N-ke mam tylko dla Discovery HD, a reszte programów to jakościowo porażka), najgorszą jakość dzwięku i obrazu serwuje P2C, ale ma bogatszy bukiet kanaów, C+ serwuje nam same powtórki lepszej jakosci obrazu i dzwieku ale do bólu, wiec co bedzie na N-ce? narazie obserwujac sat. transpondery ITI napewno nie ciekawa jakośc, gdzie kilkanaście kanałów na jednym transponderze nie wrózy nic ciekawego nawet przy programach HDTV o czym wiedzą wszyscy, więc zycze cierpliwości i rozwagi przy podjęciu decyzji o podpisaniu jakiej kolwiek umowy na świadczenie tych usług a takze jednak na dokładne zapoznanie sie z umową. Za abonament C+ w Polsce mamy pełny pakiet PREMIERE w Niemczech, wiec niech powstanie taka Platforma cyfrowa za te pieniażki jak w Niemczech, proponuje!!! (czyli chyba nigdy:( )
 

aras1

New member
Dotyczy zapowiadanych kanałów

Witam, czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie programu TMC z zestawu "Hity filmowe". Nie jest on umieszczony na liście w nbox. Wymieniany jest natomiast w ofercie probramowej. Czt ktoś wie kiedy ma on "wystartować"
Pozdrawiam
 

kamil

New member
Muzyczny kanał VH-1 Europe został włączony do oferty platformy cyfrowej N, a 1 grudnia zastąpi go polska wersja.
– Zanim się to stanie, wyraziliśmy zgodę, żeby platforma N udostępniała swoim abonentom międzynarodową wersję kanału VH-1 – tłumaczy Dominika Płaza, odpowiedzialna za public relations MTV Polska i VH-1 Polska. Emitujący najpopularniejsze teledyski ostatnich dekad VH-1 znalazł się w pakiecie Style Moda Muzyka (miesięczny abonament 10 zł).
 

solmar

New member
aras1 napisał:
Witam, czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie programu TMC z zestawu "Hity filmowe". Nie jest on umieszczony na liście w nbox. Wymieniany jest natomiast w ofercie probramowej. Czt ktoś wie kiedy ma on "wystartować"
Pozdrawiam

Chyba chodzi Ci o TCM!
A ten od samego początku znajduje się na tym samym kanale co Cartoon Network, ale nadaje tylko wieczorami.
 

aras1

New member
Faktycznie TCM ale jak by nie patrzyć to w pakiecie "Hity filmowe" jego nie ma. A ja akurat bajek nie wykupiłem bo wyrosłem za bardzo.
 

puz

New member
Czy kotoś może mi powiedzieć jak odbierać syfrę i n-kę razem. (niestety syfrę odłączą mi dopiero w lutym.:evil: :evil: :evil: )
Dodam, że mam stary konwerter jeszcze z czasów Wizji.
 
Ostatnia edycja:

Wir

New member
n - oferta programowa - dyskusja na temat dostępnych programów i pakietów.

potrzebujesz "przedłużkę" antenową, w cyfrze w antenowy "out" w nboxie w antenowy "in" ( tam tylko taki jest ;-) i masz sygnał, podłączasz nboxa do tv i sprzętu grającego i do przodu...
 

_Jakub

New member
Witam,

czy w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzow tez byly inne mecze transmitowane na nsport a inne na TVN Turbo, czy tylko w tej ostatniej ?

Pozdrawiam
Kuba
 

adajan

New member
xroma napisał:
ehhh ... czy ty widzialeś wogóle Nsport ? jak chcesz to dopasować skoro oni nadają ten program cały czas w 16/9 a stary materiał umieszczają w postaci ramki ? wystarczy spojżeć na wiadomości ktore lecą na okrągło na dole ekranu i są pięknie wpasowne.
Mi jakoś próba dopasowania po componencie nic nie daje.... a na innych kanałach 4/3 tak ..... moze zanim napiszesz -sprawdź.
Jeżeli oglądasz mecz na n-ce w SD(pasy po bokach),to się opłaca zmienić obraz na 16:9. Ja tak robię.Oczywiście jest to tylko SD i obraz lekko powiększony:rolleyes:
 

ensiferum

New member
Witam
ITI miało dodać listę kanałów z astry - czy bedą też zwykłe kanały czy tylko HD. Wiadimo może coś o liście z astry 2d - interesuje mnie bbc - czy będzie można go odbierać (przy wykorzystaniu DiSEqC), czy bedzie dla astry 2d jakaś lista kanałów?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
maxpoll napisał:
Witam.

Mam pytanko czy ktoś z was jest w stanie,i w jaki sposób możemy odczytać w n boxie informację w jakim systemie nadawca nadaje program HD , tzn. czy jest on 720p czy 1080 i .

.

1. Weż pilota
2. Klawisz setup
3. diagnostyka

Jeżeli masz prawidłowe połaczenia nBox TV za pomocą HDCP?HDMI to zobaczysz co jest nadawane z nBoxa


Andrzej
Teraz ustawiaj tak aby na Twoim TV kanał nSport pokazywał banner na dole(biały z napisem) bez skakania
U mnie jast to akurat 1080i na 72op skacze, nie wnikam dlaczego :cool:
 
Do góry