Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

marttino

New member
według mnie, n-ka ruszyła z wielką pompom :) ale ... nie jest to poparte tym co rzeczywiscie oferuje ... mało jest kanałów hd a w zasadzie najwiecej (w spocie reklamowym) mówiło się o HD i wysokiej rodzielczości ... myślę, że warto poczekać na odpowiedz Cyfry + i Polsatu Cyfrowego oni bedą najlepszymi recenzentami telewizji "N". Czy Ci wszyscy co kupili nową telewizję są zadowoleni ??
 

tarantula

New member
ITI opamiętaj się!!!

Do diabła z początkowymi niedoróbami w oprogramowaniu n boxa!Dla mnie jak na razie najgorszym rozwiązaniem jakie powstało w umysłach odpowiedzialnych za "n" jajogłowych z ITI, to całkowite ubezwłasnowolnienie użytkowników platformy i potraktowanie ich jak dzieci.Narzucono nam beznadziejną listę z Hot Bird'a, w większości arabskojęzyczną lub włoskie reklamówki.Komu strzeliło do łepetyny aby w swojej głupiej strategii nie dać nam możliwości wgrania samemu wszystkich kanałów z H.B i Astry i swobodnego tworzenia list.Co więcej ukrywają przed nami fakt istniena diseq'a!Tym samym zapomnieli,że także przyśli użytkownicy dekoderów HD czytają fora dotyczące "n" i już po paru dniach tracą mnóstwo klientów.Ta strategia to samobójstwo!Wolność w wyborze leży bowiem u podstaw każdej normalności.A więc najpierw swobodny dostęp użytkownika do wszystkich FTA z kilku satelitów choćby po to aby wzbogacić niestety zbyt ubogą ofertę telewizji "n" z równoczesnym usuwanie niedoróbek w oprogramowaniu.Szkoda tylko,że kosztem naszego komfortu psychicznego.Przestroga dla konkurencji.Najpierw pytajcie i wysłuchujcie nas ( to się nazywa konsultacjami),a potem bierzcie się za tworzenie platformy i sprzętu.A tu u Was zadziałano dokładnie odwrotnie.:p
 

dk75

New member
gufi napisał:
Słyszałem o programie "Atlas świata" (lub jakoś podobnie) emitowanym na Discowery HD. Podobno jakaś rewelacja. Kiedy można to obejrzeć - n-kę mam od dwóch tygodni, ale na ten program nie mogę trafić. Nie ma go też w epg.
To się nazywa "Discovery Atlas".
 

jarmalik

Member
Bez reklam
dk75 napisał:
A ten reportaż z Miami to "Blue Angels" może?

Nie, Miami było przed Aniołami. A ja się przyłączam do pytania o Atlas. Ciągle go reklamują a ja na niego nie natrafiłem. Nie ma go także w EPG. Co jest grane?
 

JACEK2

New member
jarmalik napisał:
Nie, Miami było przed Aniołami. A ja się przyłączam do pytania o Atlas. Ciągle go reklamują a ja na niego nie natrafiłem. Nie ma go także w EPG. Co jest grane?
Szkoda ze nie mamy tej wersji Discovery HD z UK ! Jest ciekawsza od naszej , ile mozna ogladac reportazy o wezach ??!!
Moze ten reklamowany Atlas kiedys obejrzymy ...??
 

GDA

New member
tarantula napisał:
Dla mnie jak na razie najgorszym rozwiązaniem jakie powstało w umysłach odpowiedzialnych za "n" jajogłowych z ITI, to całkowite ubezwłasnowolnienie użytkowników platformy i potraktowanie ich jak dzieci.Narzucono nam beznadziejną listę z Hot Bird'a, w większości arabskojęzyczną lub włoskie reklamówki.Komu strzeliło do łepetyny aby w swojej głupiej strategii nie dać nam możliwości wgrania samemu wszystkich kanałów z H.B i Astry i swobodnego tworzenia list.
Zgadzam się z Tobą - z tego powodu dziś jeszcze "N-ki" nie mam pod TV ;) ale z drugiej strony nadawca daje ci sprzęt do oglądania własnego pakietu i może go wogóle nie interesować co nadają "obok" ;) tak samo jest w CYFRZE+ programując dekoder wg operatora a nie ręcznie (jeżeli coś się zmieniło to przepraszam ale moja przygoda z Cyfrą skończyła się kilka lat temu)
 

Czarny38

New member
ar2
Nie można tak było odrazu napisać? a nie się wymądrzać że ręce opadają. To że jesteś administratorem nie upoważnia Cię do kpienia z userów.:p
 
Do góry