Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

solfa

New member
Bez reklam
N A Philips

Napisane jest że ma HDCP-czyli nbox ma wyjście hdmi?Jeszcze prosze o podpowiedź ktorego nboxa wybrać?
 

wojtasz

New member
bacradi napisał:
Czy ktoś już wie (domniema, przypuszcza, cokolwiek...) kiedy i jaki będzie obiecywany kanał filmowy HD, bo chyba już wszystkie programy w Discovery HD obejżałem...


Tego chyba nikt nie wie. Może szykują dla nas na gwiazdkę taki prezent w postaci tego kanału. :D

A tak serio.....
Też mnie to bardzo interesuje
 

robin_rb

New member
Uszkodzony n-box

Witam.Wczoraj nabyłem n-boxa,przyszedł pan instalator i okazało się że nie podaje zasilania na konwenter.Co robic?
 

pmcomp

New member
xroma napisał:
Poniewaz kanal Nsport nie nadaje cały czas w HD ( niestety ) materiały SD nadaje w niezmienionej formie czyli w 4:3 . jak zauwazyłeś biały pasek z informacjami na dole jest widoczny na całej szerokosci programu. Pasów po bokach w trakcie nadawania 4:3 nie da sie wyeliminowac.

ależ oczywiście że da się.
Opcjami "powiększania" w TV.

Oczywiście po component a nie po HDMI.

Pozdro
 

xroma

New member
pmcomp napisał:
ależ oczywiście że da się.
Opcjami "powiększania" w TV.

Oczywiście po component a nie po HDMI.

Pozdro

ehhh ... czy ty widzialeś wogóle Nsport ? jak chcesz to dopasować skoro oni nadają ten program cały czas w 16/9 a stary materiał umieszczają w postaci ramki ? wystarczy spojżeć na wiadomości ktore lecą na okrągło na dole ekranu i są pięknie wpasowne.
Mi jakoś próba dopasowania po componencie nic nie daje.... a na innych kanałach 4/3 tak ..... moze zanim napiszesz -sprawdź.
 

xroma

New member
Czy ktoś z was odbiera w tej chwili kanał LuxeTV HD na N-boxie ?
Z tego co wiem został on przeunięty na satelicie i z pewnością nie jest kodowany ale boxie mi zniknoł.
 

gufi

New member
Słyszałem o programie "Atlas świata" (lub jakoś podobnie) emitowanym na Discowery HD. Podobno jakaś rewelacja. Kiedy można to obejrzeć - n-kę mam od dwóch tygodni, ale na ten program nie mogę trafić. Nie ma go też w epg.
 

JACEK2

New member
gufi napisał:
Słyszałem o programie "Atlas świata" (lub jakoś podobnie) emitowanym na Discowery HD. Podobno jakaś rewelacja. Kiedy można to obejrzeć - n-kę mam od dwóch tygodni, ale na ten program nie mogę trafić. Nie ma go też w epg.
No wlasnie gdzie mozna znalezsc program Discovery HD ???
Na polskiej stronie Discovery go nie ma .....:???:
 

Greeg

New member
JACEK2 napisał:
No wlasnie gdzie mozna znalezsc program Discovery HD ???
Na polskiej stronie Discovery go nie ma .....:???:


Witam
Narazie jest tylko reklamowany w Disc.HD
Teraz można go zobaczyć na Discovery ale nie HD dziś był odcinek o Chinach

Pozdr.

Greeg
 

JACEK2

New member
Greeg napisał:
Witam
Narazie jest tylko reklamowany w Disc.HD
Teraz można go zobaczyć na Discovery ale nie HD dziś był odcinek o Chinach

Pozdr.

Greeg
Chyba nie zrozumielismy sie ..:neutral:
Chodzi mi o tzw ramowke Discovery HD .... Gdzie ja znalezsc ?
 

okrasa_lukasz

New member
A co z kanałem hity hollywood'zkie???

Witam

Wiadomo może co z tym kanałem bo od poczatku go zapowiadano a tu zaraz miesiąc i cisza. Może ktos cos wie??

Bo ani HBO ani nic, a cinemax to jest troche lipna alternatywa dla HBO
 
Do góry