Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

maszek

New member
Bez reklam
Domyślam się, że celem założyciela tego wątku miało być promowanie programów, które będą nadawane w standardzie HD? Tymczasem służy on niektórym forumowiczom do porównywania oferty programowej polskich platform cyfrowych i wykazywania, która z nich jest lepsza.
A chyba nie o to chodziło ar2? Porównywanie C+ z "n-ką" nie ma sensu. Jako użytkownik C+ kibicuję "n" bo to pierwsza w Polsce platforma, która odważyła się zaoferować programy w HD. Dajmy więc jej szansę, bowiem konkurencja uzdrawia rynek. Może użytkownicy "n" zaczną opisywać tutaj swoje wrażenia z przekazów HD. Dzięki temu przysłużą się promocji HDTV. Po to w końcu założono to forum. I nie kierujmy się emocjami - szkoda "prądu" na bezwartościowe posty. To nie od ich ilości zależy, czy zostanie się Moderatorem :grin:
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Nie domyślaj się maszek tyko przeczytaj nazwę tematu.
Wrażeń z kanałów HD jest na forum dużo. Dużo też będzie odnośnie Canal+HD. I te wrażenia z C+HD jak dobrze zauważyłeś będą w dużym stopniu dzięki N. Każdy skorzysta.
 

wzorcu

New member
bio_hazard napisał:
To nie wiesz ze na tym forum nie zgadzamy sie z zasady z opiniami tego Pana??? :)



Oki, ale ja z zasady zgodzę się z Jego opinią. W końcu od tego jest forum (mam na myśli wyrażanie opinii oczywiście) :).

BTW Ja też cały czas kibicuję N-ce. W końcu chyba w dużej mierze dzięki Niej zobaczymy (mam nadzieję) kiedyś Premieship w HD na C+.

Wracając jednak do tematu wątku, czy ktoś z Was wie może prawa do transmisji jakich imprez sportowych zamierza kupić ITI? Bo LM w HD a NSport to jednak troche mało aby wypełnić ramówkę transmisjami.

Pozdrawiam
wzorcu
 

Kerhold

New member
adajan napisał:
Przecież "n"ka nic nie obiecywała,że zaraz będą wszystkie kanały i że wszystko będzie ok!I jeszcze jedno:jest takie przysłowie"darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda",bo przecież za listopad nic nie płacimy.
Pozdrawiam
No moim skromnym zdaniem trochę obiecywała, a w szczególności więcej szczegółow 12 października. No, ale jeśli masz krótką pamięć, proponuję zajrzeć do materiałow wideo z 12 września na www.n.pl.

No i listopad, o ile wiem, nie jest za darmo, więc raczej oczekuję wyjaśnienia sytuacji (oficjalnego stanowiska) przykładowo 2 listopada.

A arsenel, jeśli chcesz organoleptycznie poznać historię pierwszej osoby zrywającej umowę, mogę to być ja - to nic niezwykłego. Mam nadzieję, że jednak do tego _nie_ dojdzie.
Jak na razie jestem średnio zadowolony, ale bardziej na plus niż na minus, z tego, co mam.

Pozdrawiam.
K.
 
Ostatnia edycja:

alech

New member
arsenal napisał:
Jeśli programy odbierasz bezproblemowo to może nBox "czeka" na update softu. Jeśli jeszcze sam tego nie zrobiłeś to wejdź do menu aktualizacja i zrób update softu. Napisz co wyszło.
dla uzupełnienia:
czerwona dioda była 'od nowości' tj od 13.X.06, soft instalowałem i jest dalej bez zmian czerwona.

Co do bezproblemowej pracy to nie jest tak różowo.
Otóż poprzez HDMI, jak już TV i nbox zaczną ze sobą gadać jest OK.
Ale jak wyłączę lub przełączę TV na inne źródło (DVD lub tuner wewnętrzny) i wrócę na wejście HDMI to jest 'a kuku'.
TV wyświetla komunikat 'brak sygnału'.
Aby znów uzyskać obraz muszę ustawić na nboxie tryb pracy na 720 lub 1080 - poprostu muszę 'przelecieć' w kółko wszystkie tryby, wówczas urządzenia się dogadują i jest dobrze do ponownego wyłączenia tv.
TV to samsung le32r51b

Może to związek z tą czerwoną diodą skoro Wy macie zieloną....


I jeszcze jedna dziwna sytuacja, przedwczoraj po update softu po hdmi zniknął dźwięk, wiem że nie tylko mnie bo są takie posty, dziś w dodatku pani na infolinie też przyznała że jest taki babol. Przez 2 dni działałem na komponencie, dziś podpiąłem HDMI, na początku głucho, potem coś przez chwilę charczało i dźwięk wrócił!
Dziwne to wszystko.

Dziś rano (28.X) znowu dźwięk charczący, wyłączyłem nboxa i po restarcie już OK !!??
 
Ostatnia edycja:

bojan62

New member
Na razie dla mnie “n” stało się synonimem niepunktualności, niedoszacowania, nieumiejętności, niezorganizowania a ja sam jestem “n”aiwniakem, bo wierzyłem w profesjonalizm ITI.
 
Ostatnia edycja:

djdolar

New member
a jak dla mnie (nie wiem moze to tylko moje przewrazliwione oczka)
ale czy Wam nie przeszkadza (mowa o posiadaczach N)
na kanale nsport bzdurne wiadomosci nadawane na bialym pasku na dole cos ala eurosport2 ?? tragedia nadaja to stale i tak wqr.... ze poprostu nie moge az tego ogladac a jak jeszcze to wlacza na lidze mistrzow we wtorek i srode to skladam petycje i normalnie chyba rezygacje
co Wy na to tez was to drazni ??
 

dominek

New member
Mnie osobiście drażni to,że po takich szumnych zapowiedziach o telewizji nowej generacji mam jeden HD Discovery i na tym koniec.Obraz faktycznie rewelacyjny.Ale chciałoby się więcej w tym przekazie i w związku z tym mam pytanie czy w niedalekiej przyszłości TVNyn będą telewizją nowej generacji,czy tylko niespełnioną obietnicą.Osobiście jestem zawiedziony.
 

Brytt

New member
djdolar napisał:
a jak dla mnie (nie wiem moze to tylko moje przewrazliwione oczka)
ale czy Wam nie przeszkadza (mowa o posiadaczach N)
na kanale nsport bzdurne wiadomosci nadawane na bialym pasku na dole cos ala eurosport2 ?? tragedia nadaja to stale i tak wqr.... ze poprostu nie moge az tego ogladac a jak jeszcze to wlacza na lidze mistrzow we wtorek i srode to skladam petycje i normalnie chyba rezygacje
co Wy na to tez was to drazni ??

Masz rację!!. Ten kretyński pasek jest niepotrzebny,rozprasza uwagę, zasłania obraz i mocno wk...a. Wyłączyć to gówno.
 

alech

New member
dominek napisał:
... czy w niedalekiej przyszłości TVNyn będą telewizją nowej generacji,czy tylko niespełnioną obietnicą...
Też chciałbym więcej, jest to naturalne. Jeden DiscoveryHD (no i nsport, ale ja go nie mam) to malutko,
ale zauważ, że nikt nam nie obiecywał TVN-ów w HD !!!
To jest nasze 'chciejstwo'. Miał być nsport i discovery i w listopadzie filmowyHD.
Tak więc zawiedzinym chyba nie powinieneś być.

Miejmy nadzieję że za kilka miesięcy programy HD posypią sie lawinowo.
Pamietam czasy (w latach 80-tych) gdy w stereo był tylko jeden program na FM, słuchało się go bez względu co leciało. A po jakimś czasie nikt nie zwracał uwagi na stereo bo to był standard.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Pretor

New member
Kanały FTA

Witam! Mam pytanie związane z kanałami FTA na N. Czy w przypadku gdy wybiorę pakiety "Sport i Motoryzacja" ; "Kultura, Nauka, Świat" i "Hity Filmowe" to czy programy FTA typu VIVA POLSKA, 4.FUN TV i ITV beda dostępne ?
 

Martain

New member
Pretor napisał:
Witam! Mam pytanie związane z kanałami FTA na N. Czy w przypadku gdy wybiorę pakiety "Sport i Motoryzacja" ; "Kultura, Nauka, Świat" i "Hity Filmowe" to czy programy FTA typu VIVA POLSKA, 4.FUN TV i ITV beda dostępne ?
Tak te kanały są dostępne.
 

Goliat

New member
Bez reklam
dem napisał:
n-box produkowany jest w Polsce, w okolicach Wroclawia :D
Projekt hardware i oprogramowanie powstaje w ADB Polska w Zielonej Gorze.
Tyle fakty...:rolleyes:
Produkowany czy składany?Raczej to drugie...takie są fakty ;)
Czyli podzespoły (płyta główna,zasilacz,wyświetlacz i wszystko inne) import Made In ????? a montaż Wrocław :D
Jeżeli chodzi o jakość softu to wystarczy trochę poczytać ... ale bądźmy dobrej myśli (w końcu informatyków mamy OK ;) )
W swoim zaczepnym wątku chciałem uzmysłowić pewną analogię między początkami Syfry + a początkami N-ki (traktowanie pierwszych klientów jako królików doświadczalnych.... do testowania :shock: )
Sam mam zamiar przejść na nową platformę (ale do końca nie jestem przekonany do N :confused: ) ale uczynię to gdy uznam że dana platforma jest już na tyle stabilna że warto w nią przeskoczyć :D
Zobaczymy na ile TV-Nka będzie trwała w ofercie i opłatach za nią ;)
Pozdrawiam N-entuzjastów (sam kiedyś byłem jednym z pierwszych entuzjastów Syfry ..... czego dzisiaj żałuję)
 

mariendo

New member
Podzilam w całości pogląd - Czy serwisy info. kilka razy dziennie nie spełniają juz swoich zadań i niesamowite wydażenia sportowe takie powiedzmy jak wynik hokeja na trawie pomiedzy Angolą a Katarem jest takie niesamowite że trzeba to puszczać na pasku od rana do nocy pomino iż ktoś chciałby w spokoju obejżeć jakiś mecz,tenis i.t.d
 
Do góry