Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

GDA

New member
Czarny38 napisał:
Choć rozumie wasze rozgoryczenie to obawiam się że reklamacje na nic się nie zdają, nigdzie bowiem tych zapewnień na piśmie nie ma.
Otóż to i to nie będzie podstawą do rozwiązania umowy, jako że "przerobiłem" wszystkie platformy cyfrowe w Polsce już z decyzją o zakupie "n-ki" poczekam do momentu aż pełna oferta będzie dostępna a odbiornik stanie się prawdziwym boxe-em TV-SAT, póki co ani jednego ani drugiego warunku nowa platforma nie spełnia - jedynie działa na zachętach i obietnicach których w większości nie potrafi spełnić
 

bojan62

New member
Czarny38 napisał:
Choć rozumie wasze rozgoryczenie to obawiam się że reklamacje na nic się nie zdają, nigdzie bowiem tych zapewnień na piśmie nie ma. W ulotce która dołączona była do umowy wyraźnie jest zaznaczone że premiery programów Wojna i pokój, Discovery Historia, TVP sport w LISTOPADZIE, VH1 w grudniu a pozostałe TVP tematyczne w roku 2007 o kanalele filmowym HD nie ma słowa.;) Załączam wspomnianą ulotkę:


W/w ulotkę to ja zobaczyłem już po zakupie n-boxa w sklepie bo dowieźli im później, taką informacje dostałem od sprzedawcy .
Ale wziełem ze sklepu inną i to w każdym sklepie oferującym "n" jest oferta na której zaznacza się opcje abonamentu i itd...
I tam jest oferta tak jak wcześniej pisałem z kanałem filmowym HD itd bez żadnych dat kiedy to wejdzie jednym słowem kombinują coś bo błyskawicznie zmienia się ich oferta .
Przemyślcie co czytaliście na ofertach 12-10-2006 a co teraz.
Nie mam skanera sprawnego żeby ją zamieścić.
Ale napewno wiecie o którą chodzi, jest zbliżona patrz post 1 tego tematu administratora.
 
Ostatnia edycja:

bojan62

New member
Zadzwoniłem na infolinie "n" po Skype i mam taką informację 15-11-2006
ma wejść kanał Discovery Historia , Wojna i Pokój a kanał filmowy HD to nie ma najmniejszego pojęcia.
Wspomniałem , że jak podpisywałem umowę to wybrałem dwa pakiety na których nikt nie pisał , że niektóre kanały wejdą do oferty później lub jak mi się wydaje wcale.Ponieważ o tej ulotce (ofercie) w której zaznaczałem pakiety są tam wyliczone wszystkie programy ale jest też napisane małym drukiem cytuje" podane informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego"
Co myślicie na ten temat ja uważam , że zostałem oszukany.
 

alech

New member
Kolor DIODY

Właśnie zauważyłem w instrukcji nbox-a informację :

"Gdy nBox znajduje się w stanie czuwania dioda jest czerwona. Po uruchomieniu zmienia kolor na zielony. Dioda mruga jeśli naciśnięto klawisz na pilocie"

U mnie dioda zawsze jest czerowna, nigdy zielona.
A jak u Was?
Czy to błąd w instrukcji czy może mój nbox sygnalizuje jakiś problem?

pozdrawiam
 

Czarny38

New member
alech napisał:
Właśnie zauważyłem w instrukcji nbox-a informację :

"Gdy nBox znajduje się w stanie czuwania dioda jest czerwona. Po uruchomieniu zmienia kolor na zielony. Dioda mruga jeśli naciśnięto klawisz na pilocie"
U mnie jest dokładnie jak opisuje to instrukcja, więc u Ciebie jest coś nie tak.
 

GDA

New member
bojan62 napisał:
ale jest też napisane małym drukiem cytuje" podane informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego"
Co myślicie na ten temat ja uważam , że zostałem oszukany.
Nie zostałeś oszukany, ulotka nie jest wiążąca jako umowa stąd ten zapis na niej małym drukiem
 

arsenal

Moderator
VIP
alech napisał:
Właśnie zauważyłem w instrukcji nbox-a informację :

"Gdy nBox znajduje się w stanie czuwania dioda jest czerwona. Po uruchomieniu zmienia kolor na zielony. Dioda mruga jeśli naciśnięto klawisz na pilocie"

U mnie dioda zawsze jest czerowna, nigdy zielona.
A jak u Was?
Czy to błąd w instrukcji czy może mój nbox sygnalizuje jakiś problem?

pozdrawiam
Jeśli programy odbierasz bezproblemowo to może nBox "czeka" na update softu. Jeśli jeszcze sam tego nie zrobiłeś to wejdź do menu aktualizacja i zrób update softu. Napisz co wyszło.
 

bojan62

New member
GDA napisał:
Nie zostałeś oszukany, ulotka nie jest wiążąca jako umowa stąd ten zapis na niej małym drukiem

No jak nie zostałem oszukany w ofercie jest wyraźnie napisane Kanał Filmowy HD , Discovery Historia itd. rozumiem ,że cześć kanałów będzie około 15-11-2006 ale już o kanale filmowym HD to na infolini nic nie wiedzą kiedy będzie .

A jak to można nazwać. To czyste oszustwo , nawet już ulotki pozmieniali i nic na temat kanału filmowego HD nie piszą.
A brałem platformę ze względu na te kanały:
Discowery HD - jest co 12 godzin prawie to samo jak narazie
Discowery Historia - nie ma
Wojana i Pokój - nie ma
Kanał filmowy HD nie ma
 
Ostatnia edycja:

Studio Art-BI

New member
Ostrzegałem słuchając reklam ITI przed 12.10. Ale obrzucano mnie błotem. Pisałem również że umowy są tak skonstruowane że nie wygracie w żaden sposób, a umowy są podpisane i nie możecie ich wcześniej rozwiązać. Firma ITI wiedziała od początku że nie będzie wszystkich HD tylko czarowała aby napalić ludzi na ofertę. A teraz będziecie rozgoryczeni a oni świadomi że do czasu aż będziecie mogli zerwać podpisaną umowę to oni te brakujące programy już dadzą i wtedy nie będzie podstaw do roszczeń.
Za te ostrzeżenia zostałem obrzucany błotem. Podziękujcie tym z forum którzy uważali że ja piszę głupoty i w ten spsób zachęcili niektórych do podpisywania umów. Brakowało na tym forum trzeżwego spojżenia na start nowej platformy. Hasło reklamowe "pakiet informacyjny za darmo" od razu uświadomiło mnie że jest to firma małowiarygodna. Pozdrowienia dla moderatorów. Co teraz napiszecie rozgoryczonym forumowiczom na pocieszenie?
 

arsenal

Moderator
VIP
Co IM napiszę StudioArt-Bi? Każdy kto podpisał umowę wiedział co podpisuje a przynajmniej powinien. Przeczytać regulamin i umowę jeśli poważnie podchodzi do rzeczy to podstawa. Można trąbic o tym wsżedzie ale nadal ludzie tego nie robią.
Jeśli jakiegoś kanału brakuje w pakiecie N, czy nawet gdy N doda go do pakietu i się z jego obecnością nie zgadzacie, macie 7 dni na rozwiązanie umowy. Takie jest prawo, tak są pisane umowy i tak jest w regulaminie N.
Jak ktoś szedł zakupić Cyfrę+ w sierpniu i na ulotce pisało "Kuchnia.tv już wkrótce, AXN Crime wkrótce" to jak myślicie, czy C+ miał obowiązek go włączyć "wkrótce"? Proponuję poczytać umowę Cyfry+. To dopiero "fajna" lektura. Teraz pytanie. Czy wszyscy, którzy podpisują umowy z N, C+ czy Polsatem czytaja dokładnie regulamin? Oczywiście, że nie. Ale to nie zwalnia ich jego przestrzegania.
Drugie pytanie. Czy N będzie chamska jak Cyfra+ w kontaktach z abonentami? Na tą chwilę nie wiem. Mam nadzieję( nawet przekonanie), że nie. A czy ktoś tu z forum już rozwiązał umowę z N? Jak pierwsza osoba się znajdzie i opisze sytuacje to się odniosę. Na razie czytam i powoli wyciągam wnioski.
A co odpowiem TOBIE StudioArt-Bi?
Tata uczył by nie nie obrażać ludzi więc NIC.
 

adajan

New member
Studio Art-BI napisał:
Ostrzegałem słuchając reklam ITI przed 12.10. Ale obrzucano mnie błotem. Pisałem również że umowy są tak skonstruowane że nie wygracie w żaden sposób, a umowy są podpisane i nie możecie ich wcześniej rozwiązać. Firma ITI wiedziała od początku że nie będzie wszystkich HD tylko czarowała aby napalić ludzi na ofertę. A teraz będziecie rozgoryczeni a oni świadomi że do czasu aż będziecie mogli zerwać podpisaną umowę to oni te brakujące programy już dadzą i wtedy nie będzie podstaw do roszczeń.
Za te ostrzeżenia zostałem obrzucany błotem. Podziękujcie tym z forum którzy uważali że ja piszę głupoty i w ten spsób zachęcili niektórych do podpisywania umów. Brakowało na tym forum trzeżwego spojżenia na start nowej platformy. Hasło reklamowe "pakiet informacyjny za darmo" od razu uświadomiło mnie że jest to firma małowiarygodna. Pozdrowienia dla moderatorów. Co teraz napiszecie rozgoryczonym forumowiczom na pocieszenie?
A ja ci powiem jedno:jesteś typowym "płaczkiem",bo choćby ci dali cały sprzęt za darmo,opłacili full pakiet na cały rok to i tak byś narzekał:( Przecież "n"ka nic nie obiecywała,że zaraz będą wszystkie kanały i że wszystko będzie ok!I jeszcze jedno:jest takie przysłowie"darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda",bo przecież za listopad nic nie płacimy.
Pozdrawiam
 

bojan62

New member
arsenal napisał:
Co IM napiszę StudioArt-Bi? Każdy kto podpisał umowę wiedział co podpisuje a przynajmniej powinien. Przeczytać regulamin i umowę jeśli poważnie podchodzi do rzeczy to podstawa. Można trąbic o tym wsżedzie ale nadal ludzie tego nie robią.
Jeśli jakiegoś kanału brakuje w pakiecie N, czy nawet gdy N doda go do pakietu i się z jego obecnością nie zgadzacie, macie 7 dni na rozwiązanie umowy. Takie jest prawo, tak są pisane umowy i tak jest w regulaminie N.
Jak ktoś szedł zakupić Cyfrę+ w sierpniu i na ulotce pisało "Kuchnia.tv już wkrótce, AXN Crime wkrótce" to jak myślicie, czy C+ miał obowiązek go włączyć "wkrótce"? Proponuję poczytać umowę Cyfry+. To dopiero "fajna" lektura. Teraz pytanie. Czy wszyscy, którzy podpisują umowy z N, C+ czy Polsatem czytaja dokładnie regulamin? Oczywiście, że nie. Ale to nie zwalnia ich jego przestrzegania.
Drugie pytanie. Czy N będzie chamska jak Cyfra+ w kontaktach z abonentami? Na tą chwilę nie wiem. Mam nadzieję( nawet przekonanie), że nie. A czy ktoś tu z forum już rozwiązał umowę z N? Jak pierwsza osoba się znajdzie i opisze sytuacje to się odniosę. Na razie czytam i powoli wyciągam wnioski.
A co odpowiem TOBIE StudioArt-Bi?
Tata uczył by nie nie obrażać ludzi więc NIC.

To nie do końca tak jeżeli platforma "n" chce być uczciwa wobec mnie i innych klientów niech nie zmienia ulotek informacyjnych i niezbywa pytań na temat kanału filmowego HD tylko piszą i mówią w reklamie , że kanał filmowy za dwa lata i wszystko bedzie okey. Przypominam:

Platformę brałem ze wzgledu na kanały:
Discowery HD - jest
Discowery Historia - nie ma
Wojana i Pokój - nie ma
Kanał filmowy HD nie ma
pytam się wobec tego kiedy to dostanę .
reztę prosze poczytać we wcześniejszych postach.
 
Ostatnia edycja:

will

New member
Problem

Witam. Panowie i Panie
Dziś stałem sie posiadaczem n-ki wszystko ok (antenka : siła / jakość 84/86 %)
Tylko takie dziwne rzeczy zaobserwowałem. JAk mocno dociskam euro w n-boxie to dźwięk zwalnia i obraz zatrzymuje się.
A i drugie nieraz takie dziwne przeywania dźwięku (co sekunde - orawie niezauważalne ale jest- zależy jak docisne euro)).
N-box tylko połączony euro z TV
 

wzorcu

New member
Witam

Jest to mój pierwszy post na tym wątku.
Przychylam się do opinii wyrażonej przez Studio ART-BI. Sam miałem zamiar wybrać ofertę N-ki, zachecony międzyinnymi konfernecyjnym wsytapiniem Pana Sojki. Ba skorzystałem z okazji, że moj stary tv crt zaczął odmaiwać posłuszeństwa i w związku z tym zakupiłem LCD-ka aby cieszyć się już wkrótece kanałem filmowym w HD. Może zakupiłbym N-kę wczesniej ale tylko uwazna lektura forum i postepujące zażenowanie niektorych userów na temat jakości kanałów platformy i jej oferty programowej, a także nieusatjące problemy ze zdobyciem n-boxa w moim mieście (Opole) sprawiły że nie podpisałem z Nimi umowy. Na razie chyba zostanę przy moim starym wysłużonym mediasacie z C+. Przynajmniej na razie do czasu jak N rozwinie w całości swoje skrzydła (To samo radzę wszystkim niezdecydowanym). Cyfra jaka jest wszyscy wiemy. Nie bronię ich ani nie foruję ich wyższości, wydaje mi się jednak, iż C+ wczesniej uruchomi własne 2 programy w HD niż N spełni wszystkie obietnice zawarte w jej reklamowej ofercie.

Przed świetami będzie bardzo ciekawie

Pozdrawiam Wszystkich abo N, C+ i CP i FTA
wzorcu
 

will

New member
arsenal napisał:
Albo uszkodzony kabel Euro albo tak energicznie go wciskałes w gniazdo, że coś uszkodziłeś.

Nie wciskałem mocno bez przesady:cool:
Zależy jak daleko wcisne kabel - za mało :brak dźwięku za daleko i przytrzymam dźwięk zwalnia i kwas. musze jakoś wycentrować to chyba.
A istnieje jakaś przejścówka z wyjść z n-boxa na euro?



Teraz wyłonczyłem n-boxa z sieci i porządnie włożyłem euro (nie za mocno nie za słabo) włączyłem tuner do sieci. i OK. Wszystko.
Wydaje mi sie że trzeba bedzie zainwestować w porżądny kabel EURO.
Albo w jakąś przejściówkę (jak taka istnieje)



Pani z infolini na 100% powiedziała że to wina kabla i zaproponowała mi przejściówke z wyjścia komponent na euro.
Narazie na euro chodzi także z tym komponentem sie nie bede spieszył ale trzeba będzie wymienić.
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
wzorcu napisał:
Na razie chyba zostanę przy moim starym wysłużonym mediasacie z C+. Przynajmniej na razie do czasu jak N rozwinie w całości swoje skrzydła (To samo radzę wszystkim niezdecydowanym).

Przed świetami będzie bardzo ciekawie

Pozdrawiam Wszystkich abo N, C+ i CP i FTA
wzorcu
Jak na pierwszy post to dobre rady dajesz.:)
 

bio_hazard

New member
wzorcu napisał:
Witam

Jest to mój pierwszy post na tym wątku.
Przychylam się do opinii wyrażonej przez Studio ART-BI. (...)

To nie wiesz ze na tym forum nie zgadzamy sie z zasady z opiniami tego Pana??? :)

wzorcu napisał:
Może zakupiłbym N-kę wczesniej ale tylko uwazna lektura forum (...) sprawiły że nie podpisałem z Nimi umowy.

Hmmm... widac niezbyt uwaznie lekturowales forum skoro takiej podstawoawej rzeczy sie nie dopatrzyles :p
 
Do góry