Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Wiciu

New member
Axl2000 napisał:
niski abonament, pazdziernik za darmo wiec narzekac mozesz dopiero w listopadzie,

To ze za darmo nie oznacza ze nie mozna narzekac.

monterzy? a po co ci monterzy? ja poradzilem sobie z zalozeniem anteny i konfiguracja + ustawianiem w 2-3h a to byla moja pierwsza satelitarka w zyciu.

Monterzy byc powinni, wszedzie normalnie biorac czy kablowke czy satke przychodzi instalator i montuje, oczywiscie wszystko FREE.

dystrybucja? owszem tu były problemy.

Nadal sa, i nie rozumiem dlaczego nie mozna skladac zamowien elektronicznie poprzez witryne n'KI.
 

fajny52

New member
N box HDTV Recorder
1) Czy można nagrywac na dysk twardy sygnal z zewnetrznego żródła przez Euro-złacze; NP: z odtwarzacza DVD lub magnetowidu?
2) Czy zapisane dane na dysku twardym mozna przenies na komputer?
 

new

New member
szpigiel9 napisał:
To jest ta sama rozdziałka obudowa ciut inna. Sory masz rację zapomniałem dodać, że chodzi po HDMI bez najmniejszych problemów.

Ok to teraz tylko czekać na "n"ke bo w sobote mieli zadzwonic a nie zadzwonili do mnie wiec sie sam pofatygowałem i okazalo sie ze nie dowiezli do sklepu:( do wtorku musze sie uzbroic w cierpliwosc.
Ale dzieki za pomoc i cenne informacje;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A ja dowiedziałem sie własnie od kumpla, który pracuje w Sprincie (jeden z dystryb."n"ki), że recordery n wejda na rynek na 90% w grudniu a nie w listpadzie.
 

Jelu

New member
problem z tvp2 w ence

Witam
od kilku dni mam enke, tv to lcd samsung 40r71 i wszystko jest w sumie ok tylko ze mam problem z tvp2 gdyz wyswietla mi ten kanal z czarnymi paskami na gorze, dole i po bokach, generalnie obraz ma format panoramiczny(ustawienia w dekoderze mam na tv panoramiczny i na rozciagniecie) ale zmniejszony, natomiast reszta kanalow jest ok
ma ktos taki problem?
tv mam podlaczone componentem bo samsungi podobno nie obsluguja hdcp i nie da sie do nich podlaczyc enki via hdmi

aaa jak zrobie powiekszenie obrazu w tv to tez nie pomaga
 

Greeg

New member
Jelu napisał:
Witam
od kilku dni mam enke, tv to lcd samsung 40r71 i wszystko jest w sumie ok tylko ze mam problem z tvp2 gdyz wyswietla mi ten kanal z czarnymi paskami na gorze, dole i po bokach, generalnie obraz ma format panoramiczny(ustawienia w dekoderze mam na tv panoramiczny i na rozciagniecie) ale zmniejszony, natomiast reszta kanalow jest ok
ma ktos taki problem?
tv mam podlaczone componentem bo samsungi podobno nie obsluguja hdcp i nie da sie do nich podlaczyc enki via hdmi

aaa jak zrobie powiekszenie obrazu w tv to tez nie pomaga

Witam
Nieprawdą jest twoje stwierdzenie o braku obsługi złącza HDMI w nBoxie i Samsungu.
Mam model LE32R32B bez problemów łączę przez komponent oraz HDMI .Zauważam małą różnicę w jakości obrazu na rzecz Komponenta.
Pozdrawiam
 

wojtas

New member
PMENKI napisał:
Witam,
Proszę o pomoc w poniższej kwestii.
Planuje zakupić "N", obecnie mam standardowy zestaw cyfry+ z dekoderem samsung A200. Czy istnieje możliwość podłączenia Nki pod ten zestaw tak aby mieć N i cyfre - chciałbym uniknąć wkuwania dodakowego kabla. Czy wymiana talerza i konwetera na TWIN z jakiś przełącznikiem pomiędzy dekoderami wchodzi w grę.
Całość podłączona pod Pioneera 436FDE
Będę wdzięczny za pomoc.


Pozdrawiam,
PMENKI
Witam,W sobotę instalowałem sobie enkę, a nie chciałem wyłączać C+. Więc założyłem zwykłą przelotkę między dekoderami i chodzi. Tzn sygnał wchodzi na dekoder C+ i dalej przelotką na nboxa. I teraz albo włączam dekoder C+ i oglądam cyfrę, albo wyłączam dekoder C+ i włączam nboxa i wtedy oglądam enkę (jest naprawdę odjazd - mam na myśli jakość n w porównaniu z cyfrą).Jedyne pytanie do Ciebie, to czy Twój dekoder C+ ma zarówno antenowe wejście, jak i wyjście.Pozdrawiam
 

Jelu

New member
Greeg napisał:
Witam
Nieprawdą jest twoje stwierdzenie o braku obsługi złącza HDMI w nBoxie i Samsungu.
Mam model LE32R32B bez problemów łączę przez komponent oraz HDMI .Zauważam małą różnicę w jakości obrazu na rzecz Komponenta.
Pozdrawiam


hmm byc moze ze nie we wszystkich samsungach jest ten problem, jednak u mnie jest, ja mam le40r71b i u mnie nie dziala, kiedy zadzwonilem do cc enki pani powiedziala mi, ze bylo sporo telefonow ludzi skarzacych sie ze w Samsungach nie dziala hdmi ze wzgledu wlasnie na brak hdcp
panie i panowie w cc czesto wszytskiego nie wiedza wiec pewnie jest tak ze w niektorych samsungach to dziala a w innych nie
zreszta i tak pozostaje jeszcze komponent wiec nie ma az takiego wielkiego problemu,
pozdrawiam
 

Grzegorz

New member
Jelu napisał:
zreszta i tak pozostaje jeszcze komponent wiec nie ma az takiego wielkiego problemu,
pozdrawiam
A mi wydaje się że jest, brak obsługi HDMI sprawi że niektórych filmów i/lub audycji po prostu nie zobaczysz. Component tego nie obsługuje, niestety - więc to JEST problem.
Tak na marginesie, na moim LE40M61B powyższy problem nie występuje.
 

PawelL

New member
Grzegorz napisał:
A mi wydaje się że jest, brak obsługi HDMI sprawi że niektórych filmów i/lub audycji po prostu nie zobaczysz. Component tego nie obsługuje, niestety - więc to JEST problem.

Nie wiem, jak z oglądaniem "on line", ale w przypadku dekodera PVR (recorder) brak obsługi HDMI oznacza, że nie da się obejrzeć w HD niczego, co zostało nagrane na dysk (audycje, programy, wideo na żądanie), choćby oryginalnie było to nagrane w HD. Trochę szkoda ...
 

butryk

New member
national geografic

jacek12345 napisał:
Witam. Jak dla mnie oferta wystarczająca i za tą ceną odpowiednia. Podoba mi się że pakiet dla dzieci jest osobno dokupywany, bo u mnie nie ma małych dzieci a w te miejsce wolę wykupić inne kanały. Jedyne co mnie nieco zaskoczyło to brak na platformie jednego z najlepszych kanałów dokumentalnych NATIONAL GEOGRAPHIC, czyżby przeoczenie ze strony organizatorów???
Właśnie ,jeden z najciekawszych programów(moim zdaniem lepszy od discovery.Ponawiam pytanie .Co z tym kanałem i czy n-ka ma zamiar wprowadzić go do swojej oferty w przyszłości?
Pozdrawiam
 

genuslaw

New member
No właśnie. Jeżeli posiadam dwa telewizory: jeden tradycyjny dobrej marki oraz drugi LCD SHARP HDMI, czy będę mógł oglądać programy z "n-ki" zarówno na jednym i na drugim?

Pozdrowienia dla wszystkich wszystkowiedzących od "ignoranta"
 

kolmirek

New member
pilot "n"

wiem, że może to już gdzieś wyjasniano. Pomimo tego bardzo proszę powiedzcie dlaczego z pilota nboxa nie mogę regulować głośności.
TV Sony KLVS 40 - połączenie z nbox HDMI.
 
Do góry