Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

JackS.

New member
Bez reklam
aha dzięki za informacje, jeszcze jedno pytanie: chciał bym zamówić tylko 2 pakiety z tej telewizji ale na stronie N nie moge znaleźć takiej możliwości, możecie podać bezpośredni link do wyboru pakietów i zamówieniu ich?
Najmniej można wziąć 2 pakiety "płatne" + Informacja i Rozrywka, który jest obowiązkowy.
Jeśli weźmiesz tylko 2 "płatne" pakiety, to zapłacisz 2 x 16 za nie + 16 za Informację i Rozrywkę, czyli w sumie 48 zł miesięcznie i na dodatek pełną opłatę aktywacyjną za dekoder, czyli zgodnie z cennikiem 99 zł za białego nboxa, a 449 zł za czarnego z dyskiem 250GB. Na tych warunkach możesz podpisać umowę w każdym APS.

Na stronie nawet chyba nie udostępniają tej opcji, bo i tak nikt by jej nie brał, skoro można w promocji za 54 zł miesięcznie wziąć na cały czas umowy wszystkie pakiety i jeszcze na 6 miesięcy dostać opcję nFilm HD gratis, no i za aktywację dekoderów płacić 48 zł za białego, lub 99 zł za czarnego. Tu jest link do tej promocji.
 
Ostatnia edycja:

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedzcie mi czy dziś wieczorem podczas deszczu u Was też nie było sygnału z N-ki-bo u mnie wszystko zdechło,natomiast z drugiego talerza ustawionego na astrę wszystko grało cacy?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Ja na antenie 70 nie mam problemów z odbiorem podczas deszczu. Jest to raczej kwestia wielkości zachmurzenia i "grubości" warstwy chmur. No chyba, że jest oberwanie chmury - dotychczas dosłownie raz na rok odnotowywałem kilkunastominutowe braki sygnału podczas największych wakacyjnych ulew. Zwykły deszcz czy śnieg nie wpływa, w moim przypadku, na dostępność kanałów satelitarnych.

Pozdrowienia!
 

seba1975

New member
U mnie podczas ulewy obraz też zanikał , przy talerzu 70. , ale lało jak z cebra i był to bodajże pierwszy zanik sygnału odkąd mam N , a mam ją od października zeszłego roku.
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz mam ant.1 siła85-jakość100-ant.2 -siła89-jakość98,natomiast często podczas zachmurzenia i deszczu,wyświetla się info.-brak sygnału na wejściu ant.2.Tego właśnie nie kapuję bo przecież konwerter jest jeden -tyle ze twin.
 

betman

New member
Jak to jest w tej telewizji na kartę - aby mieć ten dodatkowy pakiet HD Premium trzeba zapłacić kolejne 19.99zł/mies., a aktywuje to się SMSem. Deaktywuje się to także SMSem. Jaki jest ten minimalny okres, na który za każdym razem trzeba mieć ten rozszerzony pakiet?
 

fasi

New member
Na wstępie witam gorąco wszystkich forumowiczów!
W chwili obecnej jestem na etapie rozwiązywania umowy z Cyfrowym Polsatem. 20 listopada mija umowa i wszystko wskazuje na to, że przesiądę się na N-kę.
Mam pytanie do osób śledzących promocje N-ki. Czy w przeszłości istniała możliwość zakupu turbodekodera HD lub nBox recordera przy krótszej umowie tj. na 12 miesięcy.
Zgodnie z aktualną promocją turbodekoder HD mogę wziąć jedynie przy umowie na 24 miesiące i...
Nie wiem czy jest sens czekać na promocję świąteczną i łudzić się, że będzie taka opcja, czy też od razu wchodzić w aktualną promocję (od konsultanta na infolinii uzyskałem informację, że możliwość kupna turbodekodera istnieje na ogół przy dłuższych umowach).
Poradźcie mi: poczekać ten miesiąc, półtora na świąteczną promocję, czy nie łudzić się turbodekoderem na krótszą umowę?
Pozdrawiam!
 

JackS.

New member
Bez reklam
Na wstępie witam gorąco wszystkich forumowiczów!
W chwili obecnej jestem na etapie rozwiązywania umowy z Cyfrowym Polsatem. 20 listopada mija umowa i wszystko wskazuje na to, że przesiądę się na N-kę.
Mam pytanie do osób śledzących promocje N-ki. Czy w przeszłości istniała możliwość zakupu turbodekodera HD lub nBox recordera przy krótszej umowie tj. na 12 miesięcy.
Tak.
Zgodnie z aktualną promocją turbodekoder HD mogę wziąć jedynie przy umowie na 24 miesiące i...
Nie wiem czy jest sens czekać na promocję świąteczną i łudzić się, że będzie taka opcja, czy też od razu wchodzić w aktualną promocję (od konsultanta na infolinii uzyskałem informację, że możliwość kupna turbodekodera istnieje na ogół przy dłuższych umowach).
Poradźcie mi: poczekać ten miesiąc, półtora na świąteczną promocję, czy nie łudzić się turbodekoderem na krótszą umowę?
Pozdrawiam!
Z reguły opłaca się wziąć dłuższą umowę z jak najtańszą aktywacją recordera. Średnio raz na rok - półtorej pojawia się okazja do rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji (likwidacja jakiegoś kanału, zmiana cen lub regulaminu), więc jeśli nie będziesz chciał kontynuować umowy, to ją wówczas wypowiesz.
 

zbenek

New member
Na wstępie witam gorąco wszystkich forumowiczów!
W chwili obecnej jestem na etapie rozwiązywania umowy z Cyfrowym Polsatem. 20 listopada mija umowa i wszystko wskazuje na to, że przesiądę się na N-kę.
Mam pytanie do osób śledzących promocje N-ki. Czy w przeszłości istniała możliwość zakupu turbodekodera HD lub nBox recordera przy krótszej umowie tj. na 12 miesięcy.
Zgodnie z aktualną promocją turbodekoder HD mogę wziąć jedynie przy umowie na 24 miesiące i...
Nie wiem czy jest sens czekać na promocję świąteczną i łudzić się, że będzie taka opcja, czy też od razu wchodzić w aktualną promocję (od konsultanta na infolinii uzyskałem informację, że możliwość kupna turbodekodera istnieje na ogół przy dłuższych umowach).
Poradźcie mi: poczekać ten miesiąc, półtora na świąteczną promocję, czy nie łudzić się turbodekoderem na krótszą umowę?
Pozdrawiam!

Bacznie obserwuję ten temat i stronę n.pl z tego względu, że na zakup w poprzedniej ofercie spóźniłem się 2,5 godziny. Chodzi mi o pakiet za 54 PLN na 13(15) miesięcy z recorderem za 99 PLN.. Teraz oferta jest moim zdaniem dużo gorsza, a że w salonie Play, gdzie chciałem dokonać zakupu, pracuje mój znajomy, to czekam na ofertę świąteczną. Nie wiadomo co będzie w niej dodatkowo, ale z pewnością nowa oferta się pojawi i będzie bogatsza. Może multiroom, może "stare" ceny.. Tak czy inaczej, usłyszałem, że warto poczekać te 1-1,5 miesiąca..
 

radoskur

New member
Jeżeli kończy Ci się 20 listopada to na Twoim miejscu brałbym umowę 1 grudnia. Sprzedaję n-kę na co dzień. W zeszłym roku promocje świąteczne weszły 25 listopada. W tym roku może być podobne. 1 grudnia dlatego że miesiąc aktywacji jest miesiącem darmowym więc rachunek dostaniesz dopiero w styczniu a i dodatkowo promocje typu HBO czy jakaś kolekcja VOD będziesz miał o 1 miesiąc dłużej.

Co do nagrywarek to różnie bywa. Może na grudzień będą w krótszych umowach ale raczej bym na to nie liczył, ze względu na dużymi krokami zbliżające się nowe kanały HD oraz multiroom. N-ka zapewne będzie chciała nałapać trochę nowych klientów i pozostać z nimi na dłużej. Z drugiej strony nic tracisz bo mając umowę na 2 lata masz gwarancje nie zmienności ceny i rabat przyznany na 2 lata. Jeżeli zmienią Ci cenę w trakcie trwania umowy to możesz ją rozwiązać. A ostatnio zmiany regulaminu i cennika odbywają się z częstotliwością 1 raz na rok (lipiec 2009, maj 2010) wiec nie przejmuj się tym zbytnio.

Pozdrawiam.

Edit:

@Adrian85

A skąd masz takie wiadomości że nie wejdzie? Dekdoery już są (Turbo + TNK HD) testy trwają od paru miesięcy. Trzeba być dobrej myśli ;-)
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Po pierwsze dzwoniłem i zbytnio im się nie spieszy(małe szanse na koniec grudnia, a bardziej luty-marzec)po drugie ''ktoś'' jest blisko ''N'' i potwierdza.Też się nie mogę doczekać.
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
Po pierwsze dzwoniłem i zbytnio im się nie spieszy(małe szanse na koniec grudnia, a bardziej luty-marzec)po drugie ''ktoś'' jest blisko ''N'' i potwierdza.


OK, ja jednak ostaję przy swoim - październik i listopad będą miesiącami zmian w n-ce (4 urodziny platformy). Zobaczymy co z tego wyjdzie i wrócimy do tematu w grudniu :)
 

marekjw2523

New member
Mi umowa się kończy 2 stycznia 2011 więc mam problem czy już zgłosić rozwiązanie umowy (3 miesiące) czy jednak spokojnie czekać do końca listopada by był ten 1 miesiąc wcześniej. Bo już sam nie wiem który termin mnie obowiązuję choć gdzieś przeczytałem że i tak umowę mam do ostatniego dnia miesiąca
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Też przerabiałem ten temat w zeszłym roku i 3 miesiące ''od dechy do dechy'' liczy się data wpłynięcia wypowiedzenia a ja spózniłem się dwa dni i płaciłem za kolejny,więc lepiej wypowiedzenie wysłać miesiąc wcześniej.
 

Mesiash

New member
Nieprawda. ZAWSZE obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia jeśli chcemy rozwiązać umowę z końcem jej trwania. Nieważne czy podpisaliśmy umowę w salonie, czy zawarliśmy ją za pośrednictwem infolinia(www)--->kurier.
3-mies. okres wypowiedzenia obowiązuje tylko wówczas gdy umowa przeszła na czas nieokreślony (a przechodzi automatycznie jeśli nie wpłynie rezygnacja na min. 30 dni przed jej końcem). Dotyczy to tylko umów podpisywanych w punktach, te zawarte na odległość mają zawsze miesięczny okres wypowiedzenia.
I jeszcze na przykładzie kolegi marekjw2523. Jeśli umowa kończy się 2 stycznia 2011, to rezygnacja powinna być złożona najpóźniej do 2 grudnia (liczy się data złożenia rezygnacji w dowolnym punkcie N, a jeśli wysyłasz pocztą, to liczy się (uwaga!), nie data wysłania ale data otrzymania przez BOK). Umowa w tym przypadku zgodnie z nowym regulaminem rozwiązana zostanie z końcem stycznia 2011, czas na zwrot dekodera to 14 dni, czyli do Św. Walentego :).
Mam nadzieje, że jasno wszystko opisałem...
Zgadzam się też z poprzednikami, ze obecnie korzystniej jest podpisać umowę na dłuższy okres (w APS), bo nawet jeśli ktoś będzie chciał rozwiązać umowę wcześniej to i tak co roku (od powstania N) jest zmiana cennika co daje możliwość odstąpienia od umowy beż żadnych konsekwencji. A jeśli oferta przypadnie nam do gustu, to mamy gwarancję, że przez 2 lata mamy stałą cenę i żadne podwyżki nas nie dotykają. Poza tym obecnie w umowach na 24 mies. są lepsze ceny boxów.
W razie pytań na temat N, instalacji sat-tv można pisać na priva, w miarę możliwości pomogę :)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Wszystko się zgadza, tylko właśnie o to chodzi żeby nie przekroczyć terminu umowy dlatego lepiej wcześniej wysłać.Moje wypowiedzenie dotarło 2 dni po przekroczeniu okresu umowy i płaciłem dodatkowe 3 miesiące dlatego uprzedzam(lepiej wcześniej niż za pózno).
 
Do góry