Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

robert5

New member
Mam pytanie do użytkowników nbox-a o ofertę kanału "Wojna i Pokój" czy przeważa kino historyczne czy wspolczesne ,czy są filmy dokumentalne?
 

marekbak

New member
Witajcie,

A ja mam dwie sprawy związane z obsługą nboxa:

1. Czy ktoś zna kody do obsługi nboxa przez inne piloty?

2. Kto próbował takiego podłączenia nbox > HDMI > ampli > HDMI > TV
bo nie chce działać (ampiltuner nie widzi nboxa), na tych samych kablach nbox >TV działa OK. Gdzie szukać przyczyny?

Pzdr
 

lukiasz

New member
wczoraj w nocy a dzisiaj rano, strasznie cos sie piedXXX wszystko, długo wczytywał kanał obraz i dzwięk czasem nci sie nie pojawiało, okazało się że mam więcej gównianych programów FTA, czyli coś dodają i coś się dzieje, no i CNN ruszył ;)

do tego dzisiaj rusza Comedy Central, i ciekawe co z tym kanałem filmowym bo już zaczyna mi brakować HBO :(

do tego wczoraj w nocy pojawił się jakiśprogram na ponad 300 kanale nie pamiętam co w nazwie miał HDTV :D sorki za brak konkretów ale jestem w pracy i tak mi się przypomniało :D a jak było to sorki
 
Ostatnia edycja:

Axl2000

New member
lukiasz napisał:
wczoraj w nocy a dzisiaj rano, strasznie cos sie piedXXX wszystko, długo wczytywał kanał obraz i dzwięk czasem nci sie nie pojawiało, okazało się że mam więcej gównianych programów FTA, czyli coś dodają i coś się dzieje, no i CNN ruszył ;)

do tego dzisiaj rusza Comedy Central, i ciekawe co z tym kanałem filmowym bo już zaczyna mi brakować HBO :(

do tego wczoraj w nocy pojawił się jakiśprogram na ponad 300 kanale nie pamiętam co w nazwie miał HDTV :D sorki za brak konkretów ale jestem w pracy i tak mi się przypomniało :D a jak było to sorki

u mnie jest na kanale 227 nazywa sie Hellas HDTV i nadaje w gownianym PAL muahaha :D dobre...

comedy central ma dzisiaj ruszac? to miło jesli to prawda :] A co do kanalu filmpowego to sie troszke niecierpliwie :[
 

lukiasz

New member
hehe to dobre, ja nie mam jeszcze telewizora HD wiec nie moglem potwierdzić, ale już wszystko jasne :)

w zapowiedziach mówili że comedy central rusza 19.10.06 więc czekamy :D
 

maciek_f

New member
marekbak napisał:
2. Kto próbował takiego podłączenia nbox > HDMI > ampli > HDMI > TV
U mnie działa takie połączenie: nbox HDMI Yamaha HDMI Samsung. Jest jeden problem, wcześniej już opisywany, czyli co parę minut na kanałach z DD zanika dźwięk na ok. 0,5 sek. Z resztą występuje on też przy bezpośrednim połączeniu nbox > Samsung.
A tak poza tematem to wczoraj zabiło mnie porównanie transmisji meczu LM na nSport z TVP2 (C+). Ze śmiechu omal z fotela nie spadłem :D
To mój pierwszy post na forum, więc kłaniam się w pół ;)
 

AndrzejS

New member
Dźwięk 5.1 na "n"

Witam wszystkich mam pytanie które z kanałów nadają DD 5.1, bo po podłączeniu amplitunera przez opto i zmiania w box na DD mam dolby ale tylko 2.0 a nie 5.1
 

maciek_f

New member
AndrzejS napisał:
Witam wszystkich mam pytanie które z kanałów nadają DD 5.1, bo po podłączeniu amplitunera przez opto i zmiania w box na DD mam dolby ale tylko 2.0 a nie 5.1
N-kę mam od wtorku. Na dźwięk 5.1 trafiłem do tej pory tylko na tvn (magda m.) i discoveryHD (Sunrise Earth). Reszta DD 2.0 albo PCM
 

Axl2000

New member
Comedy Central

MIMO NAPISU ZE DOSTEPNE WKROTCE - RUSZYŁO COMEDY CENTRAL !! :) (co prawda sama ramowka jakby ale dziala juz, no i info jest nie do tego kanalu ale widaomo juz ze program bedzie na bank w ciagu dnia, moze godzin :))
 

Czarny38

New member
AndrzejS napisał:
Witam wszystkich mam pytanie które z kanałów nadają DD 5.1, bo po podłączeniu amplitunera przez opto i zmiania w box na DD mam dolby ale tylko 2.0 a nie 5.1
Dolby Digital 5.1 nadają TVN na niektórych filmach i Discovery HD równierz tylko na niektórych. Podobno n-sport czasami też nie mam go więc nie mogę potwierdzić. Jeżeli wyświetla Ci się DD 2.0 to konfigurację masz prawidłową.
 

machu

New member
Wygląda na to że jeszcze nie wszystko jest perfekt. Na Discovery HD jeszcze nie trafiłem na program z DD 5.1... Na Premiere Discovery HD zawsze mam DD 5.1.

Jeżeli 'Sunrise Earth' szło w DD to by znaczyło że 'n' ma problemy z miksowaniem polskiego komentarza (dla tych co nie widzieli Sunrise Earth: ten program nie ma żadnego komentarza).
 

valdi

New member
Witam
Mam prośbę ktoś kiedyś wspominał na tym forum że są jakieś przejściówki z kilku wejść HDMI na jedno. Byłbym wdzięczny o podanie nazwy tego urzadzenia.
pozdrawiam
 

Dudek

New member
Kod:
[B]9 października w ramach platformy n uruchomiono nowy kanał Comedy Central - na razie nadawany jest trailer promocyjny z zapowiedziami programu i godzinami emisji. Comedy Central jest na kanale 20 w nboxach i wchodzi w skład pakietu Hity Filmowe.[/B]

 			   			 [CENTER][CENTER]                                                 [/CENTER][/CENTER]
         		[B] Comedy Central będzie w n - telewizji nowej generacji na wyłączność, a więc abonenci innych platform nie ujrzą programu w swoich dekoderach.
[CENTER]   					[IMG]http://w3.satkurier.pl/pliki/5304.jpg[/IMG]   					
				[/CENTER]
 
W jakich godzinach będzie nadawany program Comedy Central widać na zrzucie ekranowym z nboxa HDTV.

W ramówce Comedy Central Polska znajdą się takie seriale komediowe, jak: "Bill Cosby Show" "Frasier" czy "Zdrówko".

Wiele kobiet ucieszy fakt, że stacja wyemituje, do tej pory niewyświetlaną w Polsce, piątą i szóstą serię serialu "Seks w wielkim mieście". 

Ciekawie zapowiada się także popularny program amerykański "Saturday Night Live". Oprócz zagranicznych formatów znajdą się także polskie programy.
[/B]

http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34459
 

EMEM

New member
bacradi. koncentryk do recordera

Już wcześniej otrzymałeś odpowiedź. Jeśli nie ufasz to poniżej jest link do instrukcji recordera. Sa dwa wejścia antenowe co powinno cie upewnić w tym, że potrzebne bedą dwa kable. Jest tam też napisane, że aby móc nagrywać trzeba mieć dwa LNB i połaczyć je z nboxem dwoma kablami.

http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/n/INSTRUKCJA_nBox_REC.pdf


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry