Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Brytt

New member
Dyskusja sięgnęła bruku...

iqpablo napisał:
ja juz dawno mowilem ze ludzi z goszofa trzeba traktowac z dystansem. tak wiec nie przejmujcie sie co pisze artbi. najlepiej dac ignora na jego posty, tylko chyba takiej funkcji nie ma na forum.


Popieram merytoryczną dyskusję, ale nie toleruje chamskich zaczepek osobnika z Zielonej Góry pod adresem forumowiczów z Gorzowa. Dyskutuj na temat, spieraj się, argumentuj, ale nie obrażaj ,bo sam sobie wystawiasz złą opinię.
Pozdrawiam
 

Ajgor

New member
baby.tv

A ja mam pytanko do posiadaczy Nki - czy ktos z Was ma pakiet z babytv i widzial ten program? Co tam leci? Bajki, czy jak na stronie babytv.co.uk wyczytalem same poradniki dla przyszlych badz mlodych mam oraz telezakupy? Interesuje sie bowiem enka, ale dla mnie warunkiem progowym jest obecnosc minimini (cyfra) lub jego odpowiednika.
Pozdrawiam
 

imalas

New member
Czarny38 napisał:
Jeżeli masz włączoną blokade 7+(domyślnie ustawiono 16+) i zmieniony pin na swój własny to po wejściu na wskazane przez Ciebie kanały ukaże mu się plansza z polami do wpisania pin, obojętnie z jakiego poziomu wejdzie na te kanały czy z EPG czy inaczej. Fakt że może być jakiś kod uniwersalny który łamie wszystkie piny jak to jest w Ferdkach. Niesądze żeby dziecko to przeszło jeżeli nawet jest obcykane na tyle to spokojnie znajdzie jeszcze gorsze treści w necie.

To co piszesz to są banały(intrukcja nboxa)....:blagam: wybacz, ale nie zrozumiałeś mojego problemu! . Dzwoniłem per Skype do n-ki, ONI doskonale wiedzą o co mi chodzi.Zaczęli nawet zmieniać numery kanałów sex-i, problem jest w tym ,że nadal niektóre :-D (już nowe) nie są blokowane przed dziećmi do7 lat i tak w kolejności:
304, 307, 317, 318, 320,797,799. Dziwna to reakcja n-ki na mój telefon....a może Ojciec Dyrektor zrobi IM reklamę?!, ten to ma siłę przebicia! Nie jestem "moherowym beretem", ale nie chcę żeby moje małoletnie dzieci oglądały np. narządy płciowe w TV z obleśnymi textami. Kierownicy programowi do roboty, bo naślę Rydzyka!!!:-D.....specjalistę od negatywnej reklamy!:D
 

iqpablo

New member
"W poniedziałek (16 października 2006 roku) punktualnie o godzinie 12.15 wystartował kolejny tematyczny kanał z paczki TVN - TVN Lingua. Program przeznaczony dla osób chcących uczyć się jezyków obcych.
Wśród pozycji emitowanych przez stację znajdują się programy własnej produkcji oraz programy zagraniczne. Dodatkowe informacje i materiały dostępne będą na stronie internetowej www.tvnlingua.onet.pl. TVN Lingua jest dostępna wyłącznie na platformie "n"."

media2.pl
 

mikemat

New member
clint napisał:
No i na N ma nie być Disney Channel. Totalna porażka... Trzeba mieć nadzieję, że pojawi się tam Disney Channel HD :-D


ooooojjj, aaaajjjj, slyszalem, ze ma byc, skad masz info, ze go nie bedzie ?


jesli to prawda, to jest to dla mnie baaardzo zla wiadomosc :(
 
Ostatnia edycja:

RaAaF

New member
Studio Art-BI napisał:
Czy może ktoś napisać jaka jest jakość Discowery HD. Podobno już nadają.

Witam :)
Pomimo wszystko Ci odpowiem.
Wygląda lepiej niż się spodziewałem . Do tego DD 5.1 :)
To profesjonalnie zrobiony -prawdziwy i niczym nieustepujący innym kanał HD. 100% wypas
 

szpigiel9

New member
Discovery HD SUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wcześniej troche sie bałem, że może będę nie do końca zadowolony z n-ki. Ale jak zobaczyłem discowery HD to faktycznie zamórowało mnie. Sprawdziło się, że nasze telewizory ożyja w 100%, a nam opadna kopary, jakość jest rewelacyjna, poprostu tu już nic nie można polepszyć bo jest ideał. Mam nadzieję, że kanał filmowy HD też będzie w takiej jakości a kanał nsport powinien się lekko poprawić bo teraz każdy widzi jak powinien wyglądać i niech nie pi***ą, że nie ma różnicy.Zona trochę zła, że nie obejzała majewskiego ale ryzyko było za duże jak zapatrzyłem się w discovery HD. Aby tak dalej ITI teraz prosimy o n. geografik HD, a tu muszę dodać żebym nie zapomniał jakość w porównaniu do cyry kanałów SD dużo lepsza od wczorej jak coś pozmieniali w kolejności kanałów i może jeszcze cóś może te słońce czy grom go wie, ale ważne, że humor poprawił się na maxa i na cyfrę nie chcę sie s****ć bo stoi z boku aktywna jeszcze do końca miesiaca.
 

alech

New member
baby tv

klaus71 napisał:
też polecam BabyTV. jest o niebo lepsze od MiniMini dla bardzo małego dziecka (do 3 lat)
Ja z kolei póki nie ma zapowiadanego kanału dla przedszkolaków utrzymuję pakiet startowy cyfry właśnie dla minimini.
Baby.tv jest cholernie infantylny i zupełnie inny od minimini gdzie leci klasyka polskich bajek (reksio, baltazar gąbka itd) oraz klasyka światowa (pszczółka maja, franklin).
Baby.tv już po godzinie nudzi mojego 2-latka, a córa 8 letnia z minimini nie zrezygnuje.

Liczę że nowy program enki będzie alternatywą dla minimini, uzupełnienienim baby.tv a nie jego konkurencją.
Info dla ludzi z enki: jak pojawi się kanał z bajkami a'la minimini, wówczas budżet z cyfry (29zł) przeznaczam na kolejne pakiety enki.
pzdr.
 
Do góry