Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

wlodek1001

New member
Panowie,tylko spokój może nas uratować.Proponuję więcej dystansu do tej"N" ki.Poczekajmy trochę czasu jak sprzęt faktycznie zaistnieje na rynku, a programów będzie na full wtym HD i do tego super jakości.Jakmówi stare przysłowie pośpiech jest potrzebny przy łapaniu p...ł.pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
domi007 napisał:
Gucio50 czy możesz zapodać troche fotek jak wyglada obraz w HD???


Nie bardzo wiem jak to zrobić
Żadna fotografia nie odda doskonałości obrazu z Live HD ( kanał francuzki FTA)
i żadna fotografia nie odda "średniej jakosci" nSport zwłaszcza materiałów filmowych, które często wygladaja na zwykły PAL upscalowanu do HD
 

EMEM

New member
Myśleliśmy że 12.10 wsiądziemy do ekspresu...

Większość z nas myślała, że start 12.10 oznacza, że tego dnia wsiądziemy do rozpędzonego superszybkiego luksusowego pociągu. Każdy na swojej stacji w swoim mieście.

Tymczasem "Start" oznacza jedynie to, że lokomotywa dopiero zaczyna się rozpędzać, ma na razie jeden mały wagonik, nie zatrzymuje się na wszystkich stacjach i brak rozkładu jazdy.

A wcześniejsze koferencje, które mylnie zinterpretowaliśmy jako rozpędzanie lokomotywy, były dopiero wrzucaniem węgla do pieca by wytworzyć parę w kotłach.

Dobre porównanie? :)
 

Studio Art-BI

New member
Po przeczytaniu regulaminu jestem w szoku co za bzdury tam się znajdują. Dekoder jest ITI ja odpowiadam za wszystkie praktycznie usterki , nie ma mowy o jakiejś gwarancji (wszystkie nowe produkty muszą być objęte podstawową gwarancją 12 mieś.), po 3 latach za jakieś tam pieniądze mogę go wykupić nie wiadomo za jakie. Czyli jeżeli po 10 latach chcę zrezygnować z usług to muszę oddać sprawny dekoder. Totalna bzdura. A gdzie jest okres całkowitej amortyzacji dekodera, przecież taki istnieje. Nie chcecie mi Panowie z ITI powiedzieć że jest wieczny. Bo z tego wynika że te 500zł będę musiał zapłacić i tak i tak bo dekoder nie będzie wiecznie sprawny szczególnie ten z dyskiem. Takiej umowy nie da się podpisać. Dodam iż Polsat Cyfrowy w tej chwili sprzedaje dekodery po 99 zł na własność, na rok podpisuję umowę i mam dekoder w tym czasie na gwarancji , a po roku jeżeli mi się dekoder popsuje podpisuję znowu umowę na rok i dostaję nowy dekoder w cenie promocyjnej jaka na ten dzień obowiązuje, a na pewno ceny będą coraz niższe. Tak że Panowie z ITI robicie sobie kpinę z nas potencjalnych użytkowników ustalając takie barbarzyńskie zasady tylko sprzyjające Wam.
Dekoder z HD na pewno po kilku latach padnie a potem trzymajcie się panowie za kieszeń jak Was ITI oskubie.
Sądząc po starcie i regulaminie na jaki Was było tylko stać nie macie nic uczciwego Nam do zaoferowania. Ja czekałem bo chciałem zainstalować jakieś programy na dół do domku , bo u góry ma Polsat cyfrowy i myślałem że zainstaluje "n", ale dzisiaj idę po drugi dekoder Polsatu i pakiet "mini" za 9,90 i dekoder NA WŁASNOŚĆ za 99zł. Sprawa programów w HD na "n" też jest nie jasna kiedy będą następne i za ile. Ludzie pobiorą dekodery popodpisują umowy a potem trzeba będzie płacić bo nie ma w regulaminie gwarancji cen. W tej chwili biorąc 2 pakiety miałbym na "n" jeden program w HD i kiedy będą następne nie i za ile nie wiadomo, więc niewiele tracę, dlatego wezmę Polsat a po roku jak umowa mi się skończy zobaczę co ITI będzie oferować i za ile. RADZĘ TAK WSZYTKIM!!
 

marekbak

New member
Mnie się podoba.

Mam tylko nadzieję że tych lokomotyw będzie kilka, bo jak tylko jedna to nawet jak będzie superszybka to zanim obskoczy wszystkie stacje to .....
Szkoda gadać.

Pzdr
 

depesz

New member
...

A ja proszę o bana dla pana wyżej - wszyscy śledzący ten i inne wątki na temat 'n' wiedzą za co. Soory, ja wiem, że C+ i Polsat trzęsą porami i muszą nasyłać swoich ludzi, ale momentami to są już przegięcia.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Studio Art-BI napisał:
Po przeczytaniu regulaminu jestem w szoku co za bzdury tam się znajdują. Dekoder jest ITI...

Kolego nie dubluj postów. Masz prawo przeczekać. Umowy są zawsze tak konstruowane, coby nie tracił sprzedawca. Pewnie jeżeli chodzi o uszkodzenie Nbox'a - to najbardziej im chodziło o możliwość nieautoryzowanej zmiany oprogramowania i stąd takie obostrzenia. Część będzie czekała, część kupi, część kupi coś u konkurencji i tak powinno być, bo mamy wolność wyboru. Ja N-kę zakupię napewno, bo jakby wszyscy czekali to platforma padnie od początku:). Zresztą całe to zamieszanie, które tak denerwuje coniektórych to część marketingu :p . Tak ma być, że wszyscy się tym podniecają i to nieważne czy pozytywnie, czy negatywnie. Ważne jest, że się o tym mówi. A obsuwa w zaopatrzeniu w sprzęt - zawsze w zamierzeniach na dużą skalę mogą zdażyć się jakieś problemy. PZDR
 

gabor

New member
Witam. Przyłączam się do powyższych. Ostatecznie jes to forum HDTV a nie o jakimś badziewnym Polsacie /wiem, bo mam, Cyfrę też mam, więc wiem również co to jest/. A tuner Polsatu do tunera N-ki się ma jak Syrenka do Mercedesa.
 

EMEM

New member
Czy są tu na forum n-maniacy z Żar?

Czy ktoś w Żarach koło Zielonej Góry ma już nbox? Dowiedziałem się wczoraj że zapisanych jest 80 osób. Może ktoś tu zagląda?
 

kamil

New member
Ruszyła platforma cyfrowa NW czwartek ruszyła sprzedaż dekoderów platformy cyfrowej N, a o godz. 16 - jej sztandarowy kanał Nsport – pierwszy w Polsce nadający w wysokiej rozdzielczości (HDTV).
Mimo wielomiesięcznych przygotowań debiutowi N towarzyszyły problemy dystrybucyjne. Nie do wszystkich punktów sprzedaży dotarły na czas dekodery. – Nie ma powodów do niepokoju. Firma ADB, która jest producentem dekoderów, nadąża z dostawami. Na razie dociera do nas 7 tysięcy sztuk sprzętu tygodniowo, w przyszłym tygodniu będzie to już 10 tysięcy. Wtedy znikną wszystkie utrudnienia – uspokaja Maciej Sojka, prezes N.
Z satelity jest już dostępna większość stacji telewizyjnych, które zapowiadał nadawca. W najbliższy poniedziałek rozpocznie się emisja Discovery HD, TVN Lingua, 19 października ruszy Comedy Central, natomiast w połowie listopada Wojna i Pokój oraz Discovery Historia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami N zawarła na targach MIPCOM w Cannes umowę z dystrybutorem kanału filmowego w wysokiej rozdzielczości. Platforma nie chce jednak na razie zdradzać jego nazwy. Według naszych informacji chodzi o amerykański MGM Channel lub Voom HD – obydwaj nadawcy zapowiedzieli na targach we Francji ekspansję na Europę Centralną. – Mogę jedynie zdradzić, że nie jest to kanał filmowy premium z najnowszymi produkcjami, ponieważ my nie wierzymy w przyszłość takich kanałów. Stawiamy na usługi, takie jak video on demand, w których będą dostępne tak samo nowe filmy jak na kanałach premium – tłumaczy Sojka. Video na żądanie w N ruszy w drugiej połowie listopada. W tym samym czasie operator ujawni nazwę nowego kanału dla dzieci. Może nim być Disney Channel, który 2 grudnia br. zadebiutuje w konkurencyjnych platformach. (AG)
 

pl_k

New member
Studio Art-BI napisał:
Dekoder z HD na pewno po kilku latach padnie a potem trzymajcie się panowie za kieszeń jak Was ITI oskubie.

Prorok jaki czy co ??:hmm:
Kurcza,skąd ta pewnosc ? Przeciez dyski w kompach pracuja duzo dluzej.

W ogole proponuje od razu kupowac zapasowy dysk twardy bo to przeciez nigdy nic nie wiadomo.
 

RaAaF

New member
do Art-Bi

Przeczytałem ten regulamin.:banned:Sprawa uszkodzeń jest jasno rozwiązana.
Jeżeli sami nie rozwalimy tego "cacka" to nic nie będziemy musieli za nie płacić.
Nie potrzebujemy gwarancji bo to nie nasze "cacko".
A jak będziemy mieli za trzy latka wykupić "cacko", Szanowny Panie Art-Bi, to wtedy dostaniemy warunki tego wykupu.
Tak więc mam nazieję że będzie Pan miał dużo radości z oglądania kanałów na innej platformie:popcorn:, która na nasze szczęście nie zajęła się nadawaniem w HDTV a co za tym idzie nie będzie Pan już musiał gościć na tym forum:fool:. Mam nadzieje że ominą Pana wszystkie kłopoty i nerwy:x związane z telewizją "n" i nie będzie Pana to nadal tak straszliwie dręczyć.
Sam sceptycznie patrzę na sposoby uruchamiania tego medium ale mam nadzieję że w bulach urodzi się geniusz :cool:
 
Ostatnia edycja:
Do góry