Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

szpigiel9

New member
Napiszcie też o jakości tego nsport HD bo na innym forum pisza że lipa to hd w porównaniu do luxe HD i wogóle sie zastanawiają czy to HD. To bym się załamał tyle czekania i co.
 

RaAaF

New member
szpigiel9 napisał:
Napiszcie też o jakości tego nsport HD bo na innym forum pisza że lipa to hd w porównaniu do luxe HD i wogóle sie zastanawiają czy to HD. To bym się załamał tyle czekania i co.
Możesz podać link do tego forum ??

na marginesie: N jak Nie ma :(
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Moje pierwsze wrażenia:

- nie ma w sklepach
- jak już jest to nie działa aktywacja
- nie działa strona www
- czuję, że firma robi klientów w bmbuko
 

Goliat

New member
Bez reklam
Fatman_1 napisał:
Moje pierwsze wrażenia:

- nie ma w sklepach
- jak już jest to nie działa aktywacja
- nie działa strona www
- czuję, że firma robi klientów w bmbuko
A miało być tak pięknie............:D
Nie wiem dlaczego większość szanownej braci tak przeżywa ten temat przecież było wiadomo że TVN to Asy nad Asami (pełna komercja klanu Walterów:p )
Ja nauczony przykrym doświadczeniem z Syfrą (byłem ich abonentem od samego początku :( ) zainteresuję się N-ką dopiero za około 6-8 miesięcy.
Jutro będę miał styczność z jednym z głównych dystrybutorów na Poznań N-ki to rozeznam temat ;)
Ale osobiście nie będę się podniecał bo uważam że pod koniec roku będą musieli wprowadzić rzetelną promocję która może mnie zadowoli :banned: a wtedy kto wie?????
Pozdrawiam.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Goliat napisał:
Ja nauczony przykrym doświadczeniem z Syfrą (byłem ich abonentem od samego początku :( ) zainteresuję się N-ką dopiero za około 6-8 miesięcy.
Jutro będę miał styczność z jednym z głównych dystrybutorów na Poznań N-ki to rozeznam temat ;)
Ale osobiście nie będę się podniecał bo uważam że pod koniec roku będą musieli wprowadzić rzetelną promocję która może mnie zadowoli :banned: a wtedy kto wie?????
Pozdrawiam.

Oczywiście. Jestem już człowiekiem w "sile wieku", jednak nie stronię od nowości technologicznych. Czytam i obserwuje. Śmieszy mnie to podniecanie się tym tematem. ;) Produktu jeszcze nie ma, a niektórzy jakiejś wariacji dostali: gdzie kupić, gdzie się zapisać, czy już dowieźli. Jak w epoce gierkowskiej. :) Ktoś zadał pytanie "dlaczego nie ma kodów do pilota nboxa na stronie Logitecha :)Marketing ITI sukces odniósł. Poczekajmy kilka miesięcy i zobaczymy. W najnowszym numerz Audio Video jest opis/test nboxa. Oceniają go b. dobrze.
 

daniel1602

New member
Wywiad z ze strony ww.wirtualnemedia.pl
Mamy już pierwszych abonentów. Z tego, co pamiętam, pierwszy dekoder został sprzedany w Poznaniu - mówił “GW” wczoraj przed południem Maciej Sojka, prezes N. Według Sojki w czwartek rano do sklepów trafiło "kilka tysięcy zestawów" do obioru N. - To nie jest dużo, ale to dopiero początek - przyznaje Sojka.
Telefoniczne centrum obsługi klienta N jeszcze nie rozpoczęło sprzedaży ("ruszy pod koniec października"). Odsyła do sklepów, np. mieszkańców Warszawy do sieci Avans. Ale dwa sklepy, do których dzwoniła "GW", jeszcze nie otrzymały sprzętu od N. Kiedy będzie? - Nie mam pojęcia. Dziś mieli ruszyć, ale nic nie mamy - mówi sprzedawca. Podobne odpowiedzi "GW" słyszała w sklepach Media Markt w Warszawie i we Wrocławiu oraz Saturn w Katowicach.

Pomimo oficjalnego startu niektórych kanałów N nie mogą oglądać nawet ci, którym udało się wczoraj kupić dekodery. Nadawany w wysokiej rozdzielczości Discovery HD oraz TVN Lingua mają ruszyć w najbliższy poniedziałek (16 października). Trzy dni później dołączy do nich polska edycja amerykańskiego Comedy Central. Z kolei Discovery Historia oraz kanał z rosyjskimi filmami i serialami Wojna i Pokój mają pojawić się dopiero w połowie listopada. Skąd te opóźnienia? - Taka jest nasza strategia. Będziemy włączać nowe kanały co tydzień albo co dwa tygodnie przez najbliższe kilka miesięcy. Nie chcemy tworzyć jednorazowego wielkiego szumu medialnego - wyjaśnia prezes N. Według niego jedynie opóźnienie we wprowadzeniu kanałów Discovery Historia oraz Wojna i Pokój wynika z rozmów z dostawcami programów. - To są duże projekty i staramy się, żeby wszystkie związane z nimi sprawy zostały zamknięte w ciągu miesiąca po starcie - mówi Sojka i dodaje, że do końca października N nie będzie pobierała od swoich klientów opłat abonamentowych. Tajemnicą pozostaje kanał filmowy, który N ma zaoferować w wysokiej rozdzielczości. Jego nazwa miała zostać ogłoszona podczas trwających właśnie targów telewizyjnych Mipcom w Cannes, ale do tego nie dojdzie. - Mamy przygotowane umowy, ale będą one podpisane w poniedziałek - tłumaczy Sojka.
Oferta programowa telewizji nowej generacji to siedem pakietów tematycznych:
„style, moda, muzyka”, „dzieci”, „cinemax” - każdy dostępny w cenie 10zł. Przy wyborze pakietu „hity filmowe” klient dostaje pakiet „cinemax” w prezencie, do końca 2007r.;„hity filmowe”, „kultura, nauka, świat”, „sport i motoryzacja” - każdy dostępny w cenie 16zł oraz „informacja i rozrywka” – który przy wyborze 2 z 6 pakietów otrzymywany jest w prezencie.

Do końca października 2006r. klienci telewizji nowej generacji n nie będą płacić za abonament. Dotyczy to wszystkich siedmiu pakietów.

Takze dzisiaj nie bedziemy znali nazwy tego kanalu. Następny poślizg kontrolowany :shock: :(
 

ziomek

New member
Ja min. dla tej eNki kupilem ogromny telewizor HD, mialem dzis po pracy pojechac po dekoder.
A co uslyszalem u wiekszosci dystrybutorow? Nie ma dekoderow, system nie dziala, moze za kilka tygodni bedzie itp.!
Toz to tragedia! Jak w dzisiejszych czasach moze dochodzic do takich opoznien?
Jezeli system rejestracji zacznie dzialac, to jutro bede mial Nboxa, ale zastanawiam sie czy warto...nie ma Discovery hd, nie ma filmowego HD, nie ma Comedy Central ani Wojny&Pokoju...nic nie ma. Sam nsport malo mnie interesuje...
Mam C+ full pakiet i tam chociaz jest co ogladac, ale jakosc obrazu tragiczne na ekranie HDTV.
 

Wiciu

New member
gatar napisał:
Oczywiście. Jestem już człowiekiem w "sile wieku", jednak nie stronię od nowości technologicznych. Czytam i obserwuje. Śmieszy mnie to podniecanie się tym tematem. ;) Produktu jeszcze nie ma, a niektórzy jakiejś wariacji dostali: gdzie kupić, gdzie się zapisać, czy już dowieźli. Jak w epoce gierkowskiej. :) Ktoś zadał pytanie "dlaczego nie ma kodów do pilota nboxa na stronie Logitecha :)Marketing ITI sukces odniósł. Poczekajmy kilka miesięcy i zobaczymy. W najnowszym numerz Audio Video jest opis/test nboxa. Oceniają go b. dobrze.

A czemu sie dziwisz...? produkt powinien byc juz w sprzedazy a kupic go nie mozna, to zawodzi klientow ktorzy sa otwarci na nowinki i chcieliby go miec, w dodatku strona nie dziala, a wlasnie na stronie powinny byc informacje o punktach sprzedazy. I jestes w bledzie ze to marketing ITI odniosl sukces na tym forum jest to tylko wynik zainteresowania osob z tego forum, bo wielu ludzi nie ma pojecia nawet o eNce, BTW firma dopiero by wdepla w duze gowno gdyby ten marketing odniosl sukces a produktu nie ma.

Piszesz ze Audio Video dobrze ocenia nBoxa, ale w porownaniu z czym...? czy jest jakis inny produkt?
 

bar

New member
Wiciu napisał:
A czemu sie dziwisz...? produkt powinien byc juz w sprzedazy a kupic go nie mozna, to zawodzi klientow ktorzy sa otwarci na nowinki i chcieliby go miec, w dodatku strona nie dziala, a wlasnie na stronie powinny byc informacje o punktach sprzedazy.
Chyba strona właśnie zaczeła działać, na kilkadziesiat minut przed końcem 12 października ;-) mają wyczucie...
http://www.n.pl/
 

Goliat

New member
Bez reklam
bar napisał:
Chyba strona właśnie zaczeła działać, na kilkadziesiat minut przed końcem 12 października ;-) mają wyczucie...
http://www.n.pl/
No nadusiłem i działa :D ....chyba to była sprawka służb specjalnych :p
a tak swoją drogą to TVN-y się nie popisały jakością strony :( ...chociaż dobrze że przez 20 minut nie trzeba oglądać REKLAM !!!!! :D
Bo N-Box z HDD podobno ma mieć zaprogramowane 190 GB reklam :D ;) :D
Czyli zapodajesz power bo meczyk za 5-minutek a tu blok 40 minut i Always,BPH,Kotlin,Kitekat i takie tam podobne :bober:
...koniec świata Pozdrawiam póki mogę ;)
 

wb-ferma

New member
na stronie n -ki dokoptowali rozwiniecie kanałów zawartych w pakietach. w hitach filmowych ani słowa o "NAPRAWDE FAJNYM" kanale filmnowym ????????????
 

Piotrek_PP

New member
W regulaminie świadczenia usług Platformy "n" (Rozdział 8, punkt 3) czytamy:

"ITI Neovision dokonuje wymiany lub naprawy Dekodera, Karty Dekodującej lub udostępnionego Zestawu antenowego:
a) nieodpłatnie - w wypadku ujawnienia się w trakcie użytkowania ukrytych wad technicznych Dekodera, Karty dekodującej lub Zestawu antenowego, o ile wynikały one z wad istniejących w chwili wydania
b) odpłatnie - w przypadku uszkodzeń innych niż powyższe ukryte wady techniczne w szczególności.... itd."

Powyższe oznacza, że dekoder ITI Neovision oraz reszta zestawu nie będą defacto objęte żadną opieką gwarancyjną. Pojęcie wady ukrytej jest bowiem czymś zasadniczo innym od uszkodzenia powstałego nie z winy użytkownika.
Nawet jeżeli istnieją do tego podstawy udowodnienie, że stwierdzone uszkodzenie jest następstwem pośrednim bądź bezpośrednim wady ukrytej jest zazwyczaj niezwykle trudne i wymaga płatnej opinii rzeczoznawcy.
Miejcie to proszę na uwadze.
 
Ostatnia edycja:

twEEtR

New member
Goliat napisał:
Bo N-Box z HDD podobno ma mieć zaprogramowane 190 GB reklam :D ;) :D
Czyli zapodajesz power bo meczyk za 5-minutek a tu blok 40 minut i Always,BPH,Kotlin,Kitekat i takie tam podobne :bober:
...koniec świata Pozdrawiam póki mogę ;)

Nie bierz tego do siebie ;) ale...
Takiego idiotyzmu juz dawno nie slyszalem.

gatar napisał:
Śmieszy mnie to podniecanie się tym tematem. :wink: Produktu jeszcze nie ma, a niektórzy jakiejś wariacji dostali: gdzie kupić, gdzie się zapisać, czy już dowieźli.
...
Ktoś zadał pytanie "dlaczego nie ma kodów do pilota nboxa na stronie Logitecha :smile:Marketing ITI sukces odniósł.

W zupelnosci sie z toba zgadzam kolego.

Wiciu napisał:
I jestes w bledzie ze to marketing ITI odniosl sukces na tym forum jest to tylko wynik zainteresowania osob z tego forum...

Ja raczej bym stwierdzil, ze to Ty sie mylisz.

Gdyby nie marketing, to na zadnym z forow, blogow nie byloby takich dyskusji na ten temat jakie mamy.
Powszechnie wykozystywana technika marketingowa (z ang. teasing) podaje tylko szczatkowe informacje wzbudzajac zainteresowanie produktem i:
a) pozostawiaja odbiorcow samym sobie jezeli chodzi o szukanie/zgadywanie szczegolow
b) obserwuje reakcje i stopien zainteresowania, zaintrygowania odbiorcow
(przyklad "czerwonej lapy" w kampanii Heyah).

"Nikt dokladnie nie wie o co chodzi ale kazdy o tym mowi!"

Stad, gdy nadchodzi godzina zero, bierze sie goraczkowanie by byc pierwszym aby dostac produkt w "swoje lapy" bo tylko w ten sposob przekonasz sie "czym to rzeczywiscie jest?"

Stad tez fakt, iz eNka kierowala wszystkich na "czyjs" blog zamiast uruchomic swoja wlasna strone ze wszystkim podanym na srebrnym talerzu.
Odrobina szacunku Panowie dla ludzi pracujacych w TVN - oni wiedza co robia, a szczegolnie dzial marketingu - bo przeciez z tego oni zyja :p

Pozdrawiam (i zalecam cierpliwosc...):bober:
 

gatar

Active member
Bez reklam
Wiciu napisał:
A czemu sie dziwisz...?
Piszesz ze Audio Video dobrze ocenia nBoxa, ale w porownaniu z czym...? czy jest jakis inny produkt?
Ja się nie dziwię. Napisałem "smieszy mnie". W moim wieku niewiele może mnie zdziwić, a już marketingowy bełkot napewno nie zrobi na mnie wrażenia. :D
W Audio Video "porównali" go z Humax 1000 (Premiere HD) i QualiTV 1080 (Euro 1080). Trudno ten artykuł nazwac testem (nie jest opisany jako test i nie jest w działe testów). Jednakoż jakies porównanie jest. str. 22.
 

clint

New member
Disney Channel

Witam,
satkurier informuje, że Disney Channel znajdzie się na Polsacie i C+ od 2 grudnia. Ciekawe czy N dusi w sobie podobną informację czy tego kanału tam po prostu nie będzie...
 
Do góry