Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

darien

New member
gabor napisał:
Ruszyła sprzedaż, ale przy takim popycie zaspokojenie jej nawet z przyczyn technicznych trochę potrwa.

Jakim popycie? Ktoś ma dane na ten temat? I tu na forum, i na konkurencyjnym pojawiło się wiele głosów, że przynajmniej w "punktach sprzedaży" (określenie mocno na wyrost) zainteresowanie było minimalne. Kupię n-kę, ale uważam, że wbrew całemu hurraoptymizmowi (także mojemu) ITI popełniło sporo błędów. Wiem, że TNG dopiero raczkuje, ale od firmy wprowadzającej telewizję NOWEJ GENERACJI mam prawo spowdziewać się więcej.
 

jacekkdf

New member
gabor napisał:
Tutaj chyba raczej nie chodzi o kwestię tego co kto czyta, tylko ile z tego rozumie. Czy jak napiszą że od dzisiaj nowy model samochodu /chyba że to jest Daewoo/ znajduje się w sprzedaż, to oznacza że idziesz do salonu, płacisz i nim wyjeżdżasz? To samo z N-ką. Ruszyła sprzedaż, ale przy takim popycie zaspokojenie jej nawet z przyczyn technicznych trochę potrwa.Ja też się z tego nie cieszę bo chciałbym swój telewizor sygnałem HD nakarmić już dzisiaj, ale cóż, czekam rok, więc zaczekam jeszcze trochę.

Niestety myslisz sie w kwestii popytu - tak naprawde malo kto wiec o ofercie "n", instalatorzy nie maja tlumu klientow zainteresowanych oferta , Polsat obnizyl na 9.99 pakiet , instalatorzy ktorzy sprzedaja cyfre i polsat maja ZABRONIONĄ dystrybucje "n"

Poza tym chodzi o kase sprzedawcy wola sprzedac c+ lub polsat bo poprostu maja wieksza prowzje

Owszem na tym forum jest szum bo wiekszosc ludzi z tego forum ma na czy to ogladac , ma na tyle gotowki zeby dokupic do juz posiadanego dekodera c+ lub polsatu "n-ke"

Pozostali czyli szacuje na jakies ponad 95 % nie jest na obecna chwile zainteresowana "n"

Wiec na obecna chwile to co nas posiadaczy cignie do "n" to 3 kanaly HDTV - sport , pogoda , i DHDT czy to nie za malo ?
 

Jussi

New member
Bez reklam
Poza tymi 3 kanalami do N ciagnie ludzi jeszcze VOD o ktorym chyba zapomniales, a dla mnie na przyklad to jest najciekawsze co bedzie oferowac ta nowa platforma.

Pozdrawiam
 

emigrant

Member
nie cieszcie sie tym tak VOD'em bo moze sie okazac jednym wielkim niewypalem jezeli chodzi o sama oferte filmow bo prawdopodobnie beda wrzucane z opoznieniami gdzie wiekszosc ludzi juz ogladneli albo w dobrej jakosci DVDrip albo DVD-R zasanymi z torrentow lub beda wrzucane jakies starocia. co do jakosci filmow zapewne beda w 99% w jakosci DVD a nie HD. Co dla mnie bedzie dobre to nagrywanie filmow/programow na dysk i ogladanie kiedy ja chce, i nie bawienie sie w ustawienie czasow z jakims tam 10min wyprzedzeniem aby sie nagralo w calosci , tutaj o tyle bedzie fajne ze wybieram program/film i sie nagrywa.
 

XSK.rzysztof.pl

New member
Telewizja N rusza 12.10 o godz 16:00

TAK!! To prawda telwizja nowej generacji n rusza dzisiaj o godz 16:00:bober:

Nie wiem czy bedzie jakas kolejna konferencja prasowa (moim zdaniem powinna sie odbyc).
 

Agent_7454

New member
arsenal napisał:
No to ja rozumiem. Platforma jeszcze nie wystartowała a już słucha przyszłych abonentów. JEST DiSeQ!!!
DiSeQ jest potrzebny dla recordera. Podobnie jak sztywna lista programów dla usługi VOD w wersji recorder. Intersujące jest to co w poście wyżej pisze kolega o "prawdziwych" cenach boxów.
 
Ostatnia edycja:

Yuiren

New member
Nie ruszylo, i nie ruszy, nie dzisiaj, nie o 16. Niewiadomo kiedy. Moze ruszy dla pracownikow ITI i ich rodzin, napewno nie dla przecietnego klienta.
N niema. Nigdzie. Wielkie miasto Łódź zyje sobie sennie dalej, nic nie wiedzac o N, o dekoderach, antenach. Zaden sklep niema ani sztuki.
 

jacekkdf

New member
Jussi napisał:
Poza tymi 3 kanalami do N ciagnie ludzi jeszcze VOD o ktorym chyba zapomniales, a dla mnie na przyklad to jest najciekawsze co bedzie oferowac ta nowa platforma.

Pozdrawiam


Mysle ze taniej wypozyczysz film , biorac dodatkowo pod uwage koszt dekodera
 

adajan

New member
Niestety nie ma nboxów i nie będzie wtym tygodniu.Tak o 15.45 powiedziano mi w moim sklepie.Jestem rozczarowany i wkurzony:xTo jest jakaś totalna ściema:(Nikt nic nie wie nikt nic nie słyszł,brak strony internetowej,brak jakichkolwiek wiadomości!Nie tak wyobrażałem sobie start "TELEWIZJI NOWEJ GENERACJI".Miało być pięknie ,a jest szaro tak jak w naszej ojczyżnie:rolleyes:
 

valdi

New member
TKIZZ napisał:
Panie i Panowie ktorzy juz posiadaja "N" prosze napiszcie jak to dziala w praniu bo mnie (i pewnie nie tylko mnie) zzera ciekawosc! :) Napiszcie jak przebiegla instalacja, ile macie kanalow, no i przedewszystkim jak wygladaja kanaly w HD. Jakie sa Wasze pierwsze wrazenia z uzytkowania!

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia! :)

Powiedzcie cos o upscalingu TVP1 2 etc
 

pablo82

New member
Ludzie nagrajcie mi to z nsport!!!

Ma ktoś już 'n'-kę???!!! Dziś o 23 na nsport leci program "Polowanie". Gość- Paweł Nastula; jeśli się da to nagrywajcie to!
 
Do góry