Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

ThYX

New member
Studio Art-BI napisał:
I co? Już entuzjazm Was opuścił. Nie będzie dekoderów jutro i najśmieszniejsze jest to że nikt nie potrafi powiedzieć kiedy będą. Szef sklepu AVANS w moim mieście wczoraj podpisał umowę o rozprowadzanie dekoderów i nie był w stanie dzisiaj powiedzieć kiedy będzie miał dekodery. Powiedział że napewno w tym tygodniu NIE!!
Więc jest tak jak mówiłem. Dużo szumu. Taka poważna firma nie potrafi przewidzieć kiedy będzie w stanie dostarczyć sprzęt. Tak samo będzie z programami. Wszystko może być trochę innaczej niż zapowiadali. Połowa programów wejdzie od stycznia 2007. Możecie sobie zaśpiewać teraz "a miało być tak pięknie" . A jak już dostaniemy te dekodery to będziemy śpiewali dalej to samo ( na to że w HD będzie 2 godz. na dobe):confused:

Po co w tobie tyle sarkazmu ? Jak wejdzie i bedą ludki oglądali N to pewnie wtedy się przekonamy jak to naprawde jest. A co do daty startu to na 1000% nawet gdyby były sterty nboxów w magazynach to pewnie i tak nie każdy by kupił już 12 :)

Pozdrawiam
 

Studio Art-BI

New member
No wiesz co kolego wyżej. To co napisałeś jest żałosne i nielogiczne.
Wszystko jakby. Jakby baba miała wąsy to by była chłopem. Narazie 12 nie będzie żadnego dekodera. I wszystko było by ok gdyby było jasne kiedy będą. Co firma ITI nie wie kiedy będą czy nie chce powiedzieć. To wszystko jest co najmniej dziwne a twoje ustosunkowanie się do tego faktu dziecinne. Poprostu dali ciała. I nie problem że zabrakło w moim mieście tylko nie ma wogóle. A zainteresowanie n-ka jest bardzo słabe wbrew pozorom. W mieście Gorzowie Wlkp bardzo mało ludzi wie o takim czymś i narazie nie są zainteresowani. Więc dekoderów na Gorzów wystarczyło by na początek 20 sztuk. A nie ma żadnego. Więc darujmy sobie teksty że ITI nie przewidziała takiego tłumu chętnych.
 

Studio Art-BI

New member
Cały czas irytuje mnie to że ITI nic nie wie lub nie chce powiedzieć skoro nie będzie na 12 to na kiedy będą. Widać że jeszcze są daleko w polu z dekoderami. A ja miałem przenosić Polsat Cyfrowy z góry do salonu i nie wiem przenosić czy czekać na "n". Podjąłem decyzję kilka dni temu że na dole zainstaluję "n" i nie wiem kiedy to nastąpi. Jakbym wiedział że za miesiąc, to przeniósł bym PC na dół. A tak to czekam i nic nie wiem. Dlatego mnie to wkurza i firma która na dzień przed premierą nic nie wie jest dla mnie niepoważna. Powiedzieli by jasno że "przepraszamy ale premiera odbędzie się 20.10.2006 albo 2007 i było by jasne co mam robić czekać czy sobie odpuścić. A tak to "mataczą jak u nas z nawozami" (cytat z filmu). Jak wszystko jest proste to może kolega wyżej powie mi kiedy będą dekodery. Pozdrawiam.
 

jasa

New member
taaaak

Ciekawe gdzie są ci z listy rezygnujących z Cyfry+? Może się okazać ża niedługą mogą oglądać na swoim LCD sygnał ...ale z anteny siatkowej :D

ktoś juz użył na tym forum tego cytatu i ja za nim powtórze
" A taki był ładny...amerykanski"
 

Deimos

Banned
Fakt faktem, ale wielu napaleńców na te nowe "n" czyli nie wiadomo co - zostało zwyczajnie zrobionych w balona!:D :D :D
Nigdy nie należy się z tymi "nowościami" spieszyć, chyba, że ktoś lubi być ośmieszony i zlekceważony (bo póki co tak to wygląda)...
To tak u nas jeden koleś wykiwał naiwniaków, którzy myśleli, że sprowadzi im tanie auta, powpłacali zaliczki (nawet prokuratorzy) a gościu zniknął z kasą....:eek:
A jeżeli chodzi o cyfre+, to wczoraj z nimi rozmawiałem i najprawdopodobniej w listopadzie zaoferują dekodery-tunery do HDTV.
 
Ostatnia edycja:

Studio Art-BI

New member
A już fakt że co chwilę pokazują się posty typu "dzwoniłem na infolinię ale nic nie wiedzą" to już jest totalna kpina z nas klientów. To po co ta infolinia. Firma ITI traktuje nas niepoważnie. Takie przedsięwzięcie to nie ma że nikt nic nie wie tylko to jest poprostu totalny bałagan i dezinformacja.
 

valdi

New member
Studio Art-BI napisał:
A już fakt że co chwilę pokazują się posty typu "dzwoniłem na infolinię ale nic nie wiedzą" to już jest totalna kpina z nas klientów. To po co ta infolinia. Firma ITI traktuje nas niepoważnie. Takie przedsięwzięcie to nie ma że nikt nic nie wie tylko to jest poprostu totalny bałagan i dezinformacja.

Widze kolego ze o mało co strzelisz sobie w łeb zpowodu braku jutro czy pojutrze.Cierpliwości nie dajmy sie zwariować, przeciż to nie lekarstwo ratujace życie.
Opanuj się
Pzdrawiam
 

pabl0

New member
Studio Art-BI napisał:
A już fakt że co chwilę pokazują się posty typu "dzwoniłem na infolinię ale nic nie wiedzą" to już jest totalna kpina z nas klientów. To po co ta infolinia. Firma ITI traktuje nas niepoważnie. Takie przedsięwzięcie to nie ma że nikt nic nie wie tylko to jest poprostu totalny bałagan i dezinformacja.

Platforma n startuje jutro a Wy juz narzekacie :) A poza tym to że startuje jutro to niekoniecznie musi oznaczać, że każdy chętny udaje sie jutro do punktu obsługi klienta, podpisuje umowe, zabiera dekoder do domu i ogląda HDTV. Znaczy to nie mniej ni więcej że startuje 12.10.2006. Nie przypominam sobie żeby ktos mi obiecywał że 12 października będe oglądał n, a czytam wszystko co sie na ten temat na necie pojawia i tez nie mogę sie doczekać tej chcwili. A póki co wszystkim życze cierpliwości;)
 

valdi

New member
jasa napisał:
Ciekawe gdzie są ci z listy rezygnujących z Cyfry+? Może się okazać ża niedługą mogą oglądać na swoim LCD sygnał ...ale z anteny siatkowej :D

ktoś juz użył na tym forum tego cytatu i ja za nim powtórze
" A taki był ładny...amerykanski"

Oj złośliwcze!!!
 

jasa

New member
valdi napisał:
Oj złośliwcze!!!
Przyznaję że trochę przeginam, ale po 15 stronach X 3 wątki chwalenia N-ki i nieustannego opluwania Cyfry+ ZA TRAKTOWANIE KLIENTÓW!!!!!!, musiałem odreagować . Próbowałem też pisać, poczekajcie - nie chwalcie tego co NIE ISTNIEJE, i co pojechali po mnie aż miło...no to troszke pojechałem i ja...ale urażonych przepraszam...
 

Agent_7454

New member
Interesująco rozwija się ten wątek. Czyżby powszechnie znany koncern medialny, źródło promocji kiepskiego gustu i "konfiturowej" propagandy, maszynka do robienia pięniędzy miała problem ze swoją "supernowoczesną" platformą?
 

Mazoku

New member
Czy jeśli podłącze telewizor do dekodera poprzez złącze HDMI lub Component, a nagrywarkę do telewizora poprzez złącze EURO i ustawię sygnał wejściowy na EURO (czyli teoretycznie na nagrywarce powinien się pojawić ten sam obraz co na telewizorze), to czy zostanie on poprawnie wyświetlony (zakładając że obraz na telewizorze będzie w rozdzielczości HD) ?
Na 90% nie. Większość telewizorów nie wysyła sygnałów ze złącz komponent na swoje wyjścia Euro. A przy HDMI jest to już wręcz niemożliwe ze względu na HDCP.

Czy dekoder z HDD, który ma być dostępny od listopada, będzie miał możliwość zapisywania programów w HD ?
Tak.

Czy będzie możliwa zmiana miejsca jakie przydzielono na HDD na usługę VOB, a jeśli nie to co będzie się działo z tym miejscem jeśli nie będę chciał korzystać z tej usługi ?
Jesli zamówisz VOD to prawdopodbnie nie będziesz mógł ograniczyć miejsca, jakie zajmuje na dysku. Jeśli nie, to raczej będziesz je miał dla siebie (chyba, że w n pracują naprawdę wredni ludzie ;)).
 

maxpoll

New member
Witam. Jestem z Wrocławia i wykonałem przed chwileczką telefon do lokalnego dystrybutora , a ponieważ na dekoder N telewizji oczkuje z niecierpliwością , i po pytaniu czy jutro będe mógł odebrać dekoder zostałem wyprowadzony z błędu i dostałem odpowiedz - że najwcześniej odbiór dekodera w poniedziałek. ( nawiasem mówiąc to nie spytałem który ) :oops:

J E S T E M Z A W I E D Z I O N Y : (((
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Studio Art-BI napisał:
Żałosne są niektóre wypowiedzi na tym forum.

Nikt Ci tu człowieku nie zmusza do przebywania. Z tego co pamiętam obiecywałeś, że już opuścisz to dziecinne forum. Tak, że Twoje wypowiedzi są równie wiarygodne co N-ki. Żałosne to są Twoje nasączone agresją wypowiedzi. Straszne, ktoś się ośmiela mieć inne zdanie niż Ty - to napewno dzieciuch i won z nim do przedszkola. Widzę, że znowu stroisz się w szatki guru i wszechwiedzącego, złotoustego mistrza.

Arsenal proszę Cię zadziałaj bo znowu będziesz miał dylemat czy wykasowywać kilka stron tekstów. :spam: Ani to informacja, ani pytania ogólne a nasączone jadem słowa. Temu panu już dziękujemy. Mam nadzieję, że już w końcu znajdziesz sobie mniej dziecinne forum.
 

Mazoku

New member
Pana Studio Art-BI przepraszam za usunięcie kilku ostatnich postów, ale zaczęły one prezentować żenująco niski poziom. Radzę dla zdrowia i poprawy samopoczucia przestać się na jakiś czas interesować platformą n i jej problemami startowymi. Być może jutro, być może za kilka dni wszystko powinno się wyjaśnić. Do tej chwili proponuję ochłonąć, a potem na spokojnie przeanalizować sytuację.

Informuję także o udzieleniu trzech ostrzeżeń za flame, prowokowanie użytkowników i spamowanie, mimo wcześniejszego upomnienia.
 

adamgl

New member
Byłem w Media Markt - reklamu już są - ale sprzętu nawet w magazynie nie ma. :(
Podobno jedzie do nich ....
Oczywiście się zapisałem na nboxa i czekam na telefon.
Rozmawiałem z tym sprzedawcą i powiedział że jadą .. tylko czy dojadą.
 

zibi2000

New member
Nie wiem czy o tym już było i przepraszam jeśli będę się powtarzał. Pytanie dotyczy tego, czy możliwy jest zakup n-boxa z PVR i bez PVR w ramach jednego abonamentu? Ponieważ mam 2 telewizory a nie chcę ciągnąć kabla od jednego n-boxa do drugiego w obrębie mieszkania, chciałbym podłączyć jednego boxa bezpośrednio z anteny. Czy to możliwe? Czy są konwertery z trzema wyjściami? Bo rozumiem, że z Twina można wyjść tylko do n-boxa z PVR.
 

iqpablo

New member
Studio Art-BI napisał:
No wiesz co kolego wyżej. To co napisałeś jest żałosne i nielogiczne.
Wszystko jakby. Jakby baba miała wąsy to by była chłopem. Narazie 12 nie będzie żadnego dekodera. I wszystko było by ok gdyby było jasne kiedy będą. Co firma ITI nie wie kiedy będą czy nie chce powiedzieć. To wszystko jest co najmniej dziwne a twoje ustosunkowanie się do tego faktu dziecinne. Poprostu dali ciała. I nie problem że zabrakło w moim mieście tylko nie ma wogóle. A zainteresowanie n-ka jest bardzo słabe wbrew pozorom. W mieście Gorzowie Wlkp bardzo mało ludzi wie o takim czymś i narazie nie są zainteresowani. Więc dekoderów na Gorzów wystarczyło by na początek 20 sztuk. A nie ma żadnego. Więc darujmy sobie teksty że ITI nie przewidziała takiego tłumu chętnych.

widac ze artbi to ktos z kobylej gory tak jak i byly premier pisowiec. jak czlowieku w kobylej gorze nie dostaniesz dekodera 12 to juz problem twoj i twojego kobylego miasta. hahaha zenujacy poziom tych wypowiedzi ludzi z gorzowa hahaha

W regulaminie wyraźnie stoi:

Na łamach forum kategorycznie zabrania się umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK.

Dostajesz ostrzeżenie, co by nie posądzano moderatorów o stronniczość. - Mazoku
 
Do góry