Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Gie

Member
Bez reklam
paw166 napisał:
Za taki pakiet w cyfrze zaplacimy 92zł ale nie mamy 3 kanałów HDTV ,comedy central i wojny i pokoju.A w n nie mamy zigzapa,minimini,kuchni tv,halmarku.
do tych 68 dodajemy sobie za 10zł pakiet mini CP lub socjalny w kablówkach czy z anteny zeby odbierac polsat.i jeszcze nam zostanie kwota ktora mozemy wykorzystac na vod.A to zaspokoi z pewniascia pakiet prestiżowy za 145zł !!
Tak gwoli ścisłości porównań ofert to do ceny w n powinno się doliczać ponad 8 zł. A jest to miesięczny koszt aktywacji dekodera (99zł). Cyfra wlicza dzierżawe do abonamentu a n nie. Jeszcze przy zwykłym n-boxie ten koszt nie jest duży ale przy n-boxie z HDD wynosi ponad 37 zł miesięcznie, więc końcowa oferta nie będzie już tak tania.
 
Ostatnia edycja:

zepol

New member
emisiu napisał:

Po pierwsze - witam wszystkich :D

Po drugie - że niby co się zaczyna ??
20% działań dotyczy 'nowego' pakietu, w którym praktycznie nic godnego uwagi nie ma.. najważniejsze jest to, że jest najtańszy :fool:

80% to nowe logo, nowe spoty reklamowe, nowe tabuny ludzi, którzy te reklamy będą wymyślać...

Najmniejszego słowa o zmianie oferty czy jakości usług... :niewiem:
Zamiast wydawać kasę na rozwój będą wydawać na wmawianie ludziom, że już są wystarczająco rozwinięci... IMHO - ŻENADA :fool:

pozdrowionka :D
 

arsenal

Moderator
VIP
Gie napisał:
Tak gwoli ścisłości porównań ofert to do ceny w n powinno się doliczać ponad 8 zł. A jest to miesięczny koszt aktywacji dekodera (99zł). Cyfra wlicza dzierżawe do abonamentu a n nie. Jeszcze przy zwykłym n-boxie ten koszt nie jest duży ale przy n-boxie z HDD wynosi ponad 37 zł miesięcznie, więc końcowa oferta nie będzie już tak tania.
Cyfrze będziesz płacił za tego mediasata wiecznie te 10 zł. Taka jest różnica.
 

daniel1602

New member
Gie napisał:
Tak gwoli ścisłości porównań ofert to do ceny w n powinno się doliczać ponad 8 zł. A jest to miesięczny koszt aktywacji dekodera (99zł). Cyfra wlicza dzierżawe do abonamentu a n nie. Jeszcze przy zwykłym n-boxie ten koszt nie jest duży ale przy n-boxie z HDD wynosi ponad 37 zł miesięcznie, więc końcowa oferta nie będzie już tak tania.
Radzę czytać to co jest drobnym druczkiem napisane, dotyczy szczególnie C + .
1 zł dla posiadaczy anten satelitarnych oraz wybierających płatności za abonament kartą kredytową lub poleceniem zapłaty, 49 dla pozostałych.
Nie jestem pewien ale dla startowego jest chyba 99 zł.:(
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
zepol napisał:
Po pierwsze - witam wszystkich :D

Po drugie - że niby co się zaczyna ??
20% działań dotyczy 'nowego' pakietu, w którym praktycznie nic godnego uwagi nie ma.. najważniejsze jest to, że jest najtańszy :fool:

80% to nowe logo, nowe spoty reklamowe, nowe tabuny ludzi, którzy te reklamy będą wymyślać...

Najmniejszego słowa o zmianie oferty czy jakości usług... :niewiem:
Zamiast wydawać kasę na rozwój będą wydawać na wmawianie ludziom, że już są wystarczająco rozwinięci... IMHO - ŻENADA :fool:

pozdrowionka :D
No tak lepiej wciskac ludziom filmy w jakosci VHS jak to robi konkurencja chociazby z AXN :p. Od razu człowiekowi kręci sie łezka w oku jak sobie przypomni dawne czasy i wymienianie sie kasetami na giełdach haha.
 

autorus

New member
Odnośnie płatności to za dekoder cyfry zapłaciłem w sumie 480zł. Za dzierżawę. A nie pamiętam niestety czy płąciłem i jaką aktywację :(
Mam philips 1330 :(

Chyba dziadka Pioneera 1330;)


Oczywiście sorry za pomyłke :)
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Popatrzyłem troche na pakiety w N i wydaje mi się, że TCM i Cartoon N. będą nadawane osobno całodobowo skoro są w odzielnych pakietach. Może to jednak kolejna sztuczka N ;-)
 

kowalc

New member
Talerz do N

Witam!
Mam pytanie o talerz z konwerterem do N, czy będzie podobny do tego od Cyfry. Po Cyfrze został mi własnie talerz z konwerterem i zastanawiam się czy będę mógł to wykorzystać do odbioru N?
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
kowalc napisał:
Witam!
Mam pytanie o talerz z konwerterem do N, czy będzie podobny do tego od Cyfry. Po Cyfrze został mi własnie talerz z konwerterem i zastanawiam się czy będę mógł to wykorzystać do odbioru N?

To już było kilka razy wałkowane. MOŻESZ do nbox'a bez HDD. Jak z HDD to potrzebny CI konwerter Twin i dwa kable. PZDR
 

jarmalik

Member
Bez reklam
zcott napisał:
Sygnał z konwertera satelitarnego różni się znacznie od sygnału ze zwykłej anteny naziemnej. Nie można go tak sobie rozgałęziać, ze względu m.in. na konflikty polaryzacji.

Ale... Ja z kolei rozważam - przynajmniej na jakiś czas - mieć równolegle cyfrę+ i n. Wydaje mi się, że nie chcąc używać w jednym czasie obu tunerów, nie powinienem mieć problemu z podłączeniem boxa (bez dysku) ponieważ w moim HUMAXie jest przelotka dla sygnału TV-Sat
 

pablo82

New member
Jeszcze jedno- gdybym brał n-kę i kupował LCD to musiałby on stać w salonie, a doprowadzenie tam kabla od talerza jest... kłopotliwe. Taki kabel musiałby mieć ponad 20 metrów długości- czy przypadkiem nie spowoduje to spadku jakości obrazu??? Ponad 20-metrowy kabel od talerza do nboxa!!! :-?

PS- w tej chwili mam Cyfrę; jeśli chciałbym zakończyć z nią 'współpracę' muszę wysłać pismo, że rezygnuję- czy tak? Potem i tak jeszcze muszę przez 3 miechy płacić im kasę zdaje się (a oni będą wysyłać sygnał i nie zabiorą mi talerza?), ale czy mogę wtedy w każdej chwili zamówić sobie dekoder polsatowy, podłączyć i będzie wszystko grało bez jakiegoś przestawiania anteny cycóś???:rolleyes: Jak to jest?
 

pmcomp

New member
pablo82 napisał:
Jeszcze jedno- gdybym brał n-kę i kupował LCD to musiałby on stać w salonie, a doprowadzenie tam kabla od talerza jest... kłopotliwe. Taki kabel musiałby mieć ponad 20 metrów długości- czy przypadkiem nie spowoduje to spadku jakości obrazu??? Ponad 20-metrowy kabel od talerza do nboxa!!! :-?

PS- w tej chwili mam Cyfrę; jeśli chciałbym zakończyć z nią 'współpracę' muszę wysłać pismo, że rezygnuję- czy tak? Potem i tak jeszcze muszę przez 3 miechy płacić im kasę zdaje się (a oni będą wysyłać sygnał i nie zabiorą mi talerza?), ale czy mogę wtedy w każdej chwili zamówić sobie dekoder polsatowy, podłączyć i będzie wszystko grało bez jakiegoś przestawiania anteny cycóś???:rolleyes: Jak to jest?

Nie, nie spowoduje. Kabel koncentryczny jest znakomitym medium dla sygnałów o duzym paśmie.

Pozdro
 

Dudek

New member
Dobry wieczór, mam takie pytanie, przczytałem połepkach te 20 stron, i w sumie juz sam nie wiem, jeżeli wziałbym 2 pakiety te np. za 16zł, to mialbym przykladowo "Gratisowy",Kult.Nauka.Świat , Hity filmowe + do tego Cinemax, ale teraz pytanie czy będzie VIVA posrod tych z FTA darmowych?

Pozdrawiam
 

adamo_

New member
Bez reklam
Dudek napisał:
Dobry wieczór, mam takie pytanie, przczytałem połepkach te 20 stron, i w sumie juz sam nie wiem, jeżeli wziałbym 2 pakiety te np. za 16zł, to mialbym przykladowo "Gratisowy",Kult.Nauka.Świat , Hity filmowe + do tego Cinemax, ale teraz pytanie czy będzie VIVA posrod tych z FTA darmowych?

Pozdrawiam

Im bliżej 12 października tym więcej ludzi się przekonuje że N to takia sobie oferta programowa. Z moich obserwacji ratuje ich tylko to że są grupą ITI z TVN-em i Onetem no i chyba z SONY, więc rozwijać się będą raczej napeno ale czy ceny sie nie zmienia .... to już jest pytanie
 

KKuba

New member
Bez reklam
Jedna mała uwaga odnośnie Polsatu. Nie jest prawdą, że ich oferta jest beznadziejna. Za tą cenę to jest wręcz tania - 50 PLN za pełny pakiet, który wcale nie jest taki mały (nie każdy potrzebuje HBO). Wystarczy sobie porównać do... platformy n. Nie jest też prawdę, że Polsat jest badziewny technicznie. Nie jest. Dno to jest Cyfra, a nie Polsat (ktoś kto tak mówi pamięta Poslat dwa lata temu - tymczasem masa się zmieniło). W innym wątku o Polsacie jest o zresztą nowościach technicznych Polsatu i ofercie programowej. Po bardzo udanym Samusngu DSB-305 będą zupełnie nowe Echostary i to zaczynają byc porównywalne z tym co ma platforma n (dvr 717). To nie jest przypadek, że Polsat jest w tej chwili największą platformą cyfrową w Polsce. Uprzedzając pytania: Nie jestem pracownikiem Polsatu, a nich ich agentem ;) Za to proponuje podchodzić to tematu rozsądnie. Zauważcie że n kopiuje sposób konstruowania oferty przez Polsat. Pakiet podsatowy+ drobne pakieciki. Myślicie, że to przypadek??? Oglądają się wzajemnie... ;) Ale ta wojna nam klientom tylko na rękę....
 
Do góry