Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Saracen

New member
Nie została zaktualizowana lista kanałów przez N po ich przeniesieniu na inne częstotliwości. Dodatkowo chyba kanały te zostały zakodowane.
 

p@well

New member
ITI zaprzestaje z dniem 15.07 b.r. nadawania TVN LINGUA, który jest w N-ce w pakiecie KNŚ.
Znając realia, pewnie będzie niezła zagrycha z regulaminem by nie wykorzystywać tego faktu do zerwania umowy. Czyli dla szaraka - oglądacza może jakieś promocje jak w przypadku zmiany kosztów za pakiet informacje oraz odstawki Podróże TV...
...poczekamy, zobaczymy.
 

Hardi

New member
horak napisał:
Witajcie,

Brat nabył tydzień temu ntv w promocji z białym nboxem. Przeczytałem na stronie ntv http://n.pl/oferta/promocje/dla_stal..._dekodera.html , żę można okazując wydrukowany kupon wymienić stary biały dekoder na czarny recorder. Czy brat który podpisał umowę roczną na biały nbox będzie mógł wymienić go na recorder drukując kupon ze strony n ?? Mówił, że w salonie powiedzieli mu, że nie ale dla pewności pytam bo tam często wprowadzają w błąd a na infolinię nie może się dodzwonić. Na stronie jest napisane, że promocja ta dotyczy umów zawartych po 1 grudnia do odwołania więc moim zdaniem może wymienić i sam go wysłałem do salonu ale tam powiedzieli inaczej. Promocja jest skierowana do obecnych klientów. Skoro podpisał umowę to jest obecnym klientem i okazując wydrukowany kupon ma prawo wymiany - czy mam rację ??
ale dopiero po 3 miesiącach, a nie po tygodniu ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
p@well napisał:
ITI zaprzestaje z dniem 15.07 b.r. nadawania TVN LINGUA, który jest w N-ce w pakiecie KNŚ.
Znając realia, pewnie będzie niezła zagrycha z regulaminem by nie wykorzystywać tego faktu do zerwania umowy. Czyli dla szaraka - oglądacza może jakieś promocje jak w przypadku zmiany kosztów za pakiet informacje oraz odstawki Podróże TV...
...poczekamy, zobaczymy.
Żadnej zagrychy być nie może. Polskie prawo jest tu jasne. Znika kanał, zmienia się oferta w umowie więc mamy prawo do rozwiązania tejże umowy. Nawet jeśli nie mamy wykupionego pakietu ze zlikwidowanym kanałem. PodróżeTV wykorzystałem do wyjścia z N to i brak TVN Lingua umożliwi to sporej grupce abonentów.
 

p@well

New member
Masz rację. Nawet pamiętam Twoje info o PodróżeTV, ale czy będzie można skorzystać ze zmiany nawet nie posiadając tego pakietu, to nie był bym taki pewien. Z drugiej strony ostatnio promocje n-ki raczej zniechęcają do zmiany; chodzi mi o korzystających z recodera, gdyż koszt ponownej aktywacji to 99zł i obowiązkowe VOD jest hamulcowym korzystania z tej oferty.
 

Hardi

New member
obowiązkowe VOD to szczyt głupoty, już nie jeden mój znajomy z tego powodu darował sobie n'kę... mój ojciec ostatnio poszedł do przedstawiciela n'ki aby podpisać umowę, gdy usłyszał, że musi przez pół roku mieć VOD za dodatkowe 30 zeta to też darował sobie i wyszedł bez umowy i bez dekodera, bo nagle z 38 zł robi się tak naprawdę 68 zł miesięcznie...
 

arsenal

Moderator
VIP
Za darmo nic nigdzie nie dają. Mógł przecież wziąć bez promocji za te 449 pln. Więc policzmy: 449pln od razu i brak Nscreen czy PB lub 30plnx6=180pln i parę filmów czy seriali do obejrzenia zawsze się znajdzie.
Albo wóz albo przewóz jak to mówią.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
wyszła właśnie nowa aktualizacja softu do Nboxa i zapewne recordera tez

dodano opcje płatności gdzie można przeglądać swoje rachunki i co najważniejsze jak narazie nie zauważyłem żadnych dziwnych komunikatów związanych z błędem HDCP
 

krecha2

New member
teraz blad hdcp jest taki ze nie ma mozliwosci ogladania tv.... wlasnie pojawil sie watek na forum n-ki Moj samsung 9 seri nie chce sie uruchomic ,tv oczywiscie dziala ale pojawia sie blad hdcp i dalej nic nie idzie brak obrazu i dzwieku, juz 5 stron na forum nki jest o tym problemie, narazie brak rozwiazania.
 

margielm

New member
a u mnie jak było tak jest (samsung le40a656). Czyli jak najpierw włączę dekoder a potem tv to pojawia się błąd który po kilku sek znika.
 

ADAM12116

New member
ZGADZA SIE NIE DA SIE TERAZ OGLĄDAĆ masakra jakaś!!!!!!!!!!!!!! mam 856 i juz nie moge ogladać po hdmi, gdzie ten watek ? daj linka
 
Ostatnia edycja:

krecha2

New member
witam problem dotyczy samsungow powyzej seri 6 (7.8.9) sharpow i kilku innych tv , watek mozesz poczytac na forum n-ki w dziale sprzet i instalacja , tam masz temat '' problem hdcp'' prawwdopodobnie n-ka nic z tym nie zrobi na infolini kaza zmienic kabel na komponent.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
no i się przekonałem że jednak błąd HDCP pozostał, pewnie N rozdaje go gratisowo do każdego abonamentu :)


a co do braku możliwości oglądania TV czyli czarny ekran i brak głosu to wystarczy pilotem zmienić kanał na inny i już zaskakuje

ech za szybko się ucieszyłem na wieść nowego softu :(

ktoś wie jak powrócić do starego softu:)?
 

_MarSs_

New member
Niby mozna przycisnąć 3 klawisze i wrócić do ustawień fabrycznych, ale przecież i tak sobie pobierze nową wersję!
U mnie od wczoraj też jest problem z HDCP - jedyne co działa to wyjęcie i włożenie kabla.
 

ProSiaczek

New member
Dziś zgłosiłem na info lini, że z nowym softem od 16 kwietnia brak obrazu po HDMI. Pani kazała zresetować dekoder i efekt jest taki, że teraz to nawet przy wyłączonym nie pokazuje godziny!!

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Oczywiście zapytałem się o rabat przy najbliżyszej opłacie ze względu na niepełno wartościowy produkt, lecz nic na ten temat im nie wiadomo.
 
Do góry