Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

kala40

New member
Grzegorz napisał:
Mam wrażenie, że gwałtownie wzrosła liczba nastoletnich forumowiczów.
Czytanie ze zrozumieniem i używanie funkcji szukaj widocznie jest zbyt trudne żeby je opanować, ręce opadają :(


m.in. Media Markt, RTV Euro AGD, Salony GSM
dodatkowe informacje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu można uzyskać w infolinii 'n' 0801 0 55555


Panasonic EH65 nie ma gniazda HDMI "In" tylko "out". O ile 'n'Box będzie miał możliwość równoległego wysyłania obrazu poprzez wyjścia hd i rgb to i tak możesz podłączyć swoją nagrywarkę tylko przez Eurozłącze, co zaowocuje obrazem SD, może troszkę lepszej jakości z uwagi na źródło ale po downscalingu - na 100% nie HD.
Materiał w High Definition nagrasz tylko na dedykowanym boxie który pojawi się na początku listopada.


Witam! co ś tu jest nie tak, prubowałem z moją nagrywarką na róże sposoby podłączenia i ni jak sygnał Video nie jest przesyłany do nagrywarki. Co jest grane? prosze o podpowiedź. Pozdrawiam
 

kalipawel

New member
Witam

Ostatnio kupiłem nowy tv Bravia 40W4000 i na kanałach : tvn , tvn hd , nsport , Discovery HD nie mam w ogole dzieku :( Podłączone mam kablem hdmi . Wiecie w czym tkwi problem ?
 

arsenal

Moderator
VIP
Wiemy, ale że już było to pytanie i odpowiedź na nie z milion razy, nie powiemy. Jest wyszukiwarka to proszę z niej korzystać przed zadawaniem pytań.
 

wuder

New member
"Ostatnio kupiłem nowy tv Bravia 40W4000 i na kanałach : tvn , tvn hd , nsport , Discovery HD nie mam w ogole dzieku Podłączone mam kablem hdmi . Wiecie w czym tkwi problem ?"

Naciśnij na pilocie od nboxa SETUP, następnie USTAWIENIA, potem TELEWIZOR i ustaw opcję Dolby Digital na NIE ;-)
 

sklonowany

New member
kala40 napisał:
Witam wszystkich! moje pytanko jest nastepujące, mam zamiar podłączyć n-kę pod moją stacjonarną nagrywarkę DVD, po componencie, czy będzie się dało cokolwiek nagrać? gość z punktu sprzedaży powiedział mi że dekoder blokuje sygnał w celu nagrania na innym urządzeniu, tak samo jest w przypadku gniazda USB, podobno działa tylko w jedną stronę? czy to prawda? prosze o pomoc, pozdrawiam :)

z tego co się orientuje jest właśnie tak jak Ci powiedział facet z punku - nie będie możliwości nagrania niczego bo dekoder to zablokuje..
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Wydaje mi się, że ten temat był już tutaj poruszany ;)
Nie wiem czy są nagrywarki dvd przyjmujące sygnał po componencie ale na pewno można je podłączyć za pomocą przewodu scart. W nboxie ustawiasz tryb rozdzielczości na SD2/SD1 i jazda, nagrywanie możliwe.
W porcie USB nboxa działa, na chwilę obecną, jedynie zasilanie podpiętych urządzeń. Ale akurat to, powiedziałbym, działa w obie strony - jak zrobisz zwarcie na zewnątrz to prawdopodobnie układ portu wewnątrz nboxa się "spali" ;p

Pozdrowienia!
 

Patryk1992bdg

New member
Witam.
Mam następujące pytanie: ile obecnie kosztuje usługa "N"? Bo na stronie jest coś napisane o jakiejś niby promocji, ale wiadomo jak to zwykle jest... We wszystkim jakiś haczyk... Więc moje pytanie brzmi:
Czy jeśli wezmę tą promocję i wybiorę ten pakiet obowiązkowy za 6 zł + 2 inne pakiety(w których wliczone są ponoć programy HD), będę naprawdę płacił przez ten rok umowy tylko 38 zł/ms? No i ile kosztuje sam dekoder z aktywacją? Z góry dziękuję za odpowiedzi...
 

mok

New member
wszystko to prawda będziesz płacił 38zl jak wybierzesz 2 pakiety a dekoder biały 0zl czarny z nagrywarka 99
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
W przypadku czarnego, w promocji dostajesz jeszcze obowiązek opłaty za dwie kolekcje vod - przez 6 miesięcy 30zł, później 40 zł miesięcznie. Warunki promocji są tutaj.

Pozdrowienia!
 

Patryk1992bdg

New member
A jak wygląda sprawa z anteną i wszystkimi kosztami związanymi z N-ką? Wybaczcie, ale jestem jeszcze zielony w tym temacie :)
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
mok napisał:
To ja zalicytuję w dół: antena minimum 70 ;) Ale co do zasady większe anteny lepiej się sprawdzają, bo mają większy "zapas" wzmacniania sygnału na wypadek złych warunków pogodowych. Mogą też być bardziej uniwersalne w przypadku montażu instalacji na dwa satelity.

Jeden z pomocnych wątków masz tutaj: koszty N-ka

Pozdrowienia!
 

BioTeq

New member
mok napisał:
wszystko to prawda będziesz płacił 38zl jak wybierzesz 2 pakiety a dekoder biały 0zl czarny z nagrywarka 99

Chwiluuuuunia, w tej promocji 38 zlotych placic bedzie przez pierwsze 6 miesiecy, nastepnie ma obowiazek wybrac 3 platne pakiety a nie dwa, zatem 48 zlotych miesiecznie, a nie 38.
Bez promocji, dekoder bialy 99zl, dwa pakiety (plus 6zl podstawowy) razem 38 zlotych.
Czy sie oplaca?
I tak i nie, oszczednosc w okresie 12 miesiecy jest na poziomie 30 zlotych, zakladajac ze sie nie 'zapomni' w odpowiednim momencie powylaczac niechcianych pakietow. Osobiscie wole miec swobode wyboru bez martwienia sie czy czegos nie zapomne wylaczyc w odpowiednim momencie, ani czy mi nie "zbajeruja" rachunku ;)
Promocje sa zwykle wirtualne i chwilowe, bo N'ka w ten czy inny sposob te pieniadze odzyska, a prawdopodobnie jeszcze niezle zarobi.
 

p@well

New member
Jasne. Taka "świąteczna" promocja niczym się nie różni od standardu w przypadku recodera. A właściwie to w n-ce coś cieniutko w porównaniu z innymi platformami na święta wielkanocne, a zostało już tylko 2 tygodnie.
Jak myślicie rzucą coś extra by powalić konkurencję, czy już największe "kolubryny" wystawili w grudniu?
 

horak

New member
Witajcie,

Brat nabył tydzień temu ntv w promocji z białym nboxem. Przeczytałem na stronie ntv http://n.pl/oferta/promocje/dla_stal..._dekodera.html , żę można okazując wydrukowany kupon wymienić stary biały dekoder na czarny recorder. Czy brat który podpisał umowę roczną na biały nbox będzie mógł wymienić go na recorder drukując kupon ze strony n ?? Mówił, że w salonie powiedzieli mu, że nie ale dla pewności pytam bo tam często wprowadzają w błąd a na infolinię nie może się dodzwonić. Na stronie jest napisane, że promocja ta dotyczy umów zawartych po 1 grudnia do odwołania więc moim zdaniem może wymienić i sam go wysłałem do salonu ale tam powiedzieli inaczej. Promocja jest skierowana do obecnych klientów. Skoro podpisał umowę to jest obecnym klientem i okazując wydrukowany kupon ma prawo wymiany - czy mam rację ??
 
Do góry