Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

gajtek123

New member
Oj kotku, kotku....

Dobrze, że kochasz takich forumowiczów, bo im zawsze pomożesz :D

Swoją drogą to czytałem forum, widocznie niedokładnie.
Mi osobiście nie zależy na przewijaniu, a bardziej na krótkiej umowie.
Jak się pojawi coś nowego / lepszego będzie można zmienić nadawce.

Właśnie chodzi o to, żeby rok szybko zleciał :D
 

p@well

New member
Dztka dodał bardzo ważny argument - są jeszcze gdzieś na stanie n-recodery...
...a co do - brak wiedzy - ludzie najczęściej nie szukają innych możliwości niż te które najszybciej im się nasuwają (brak czasu i chęci by poszperać)... nie miałem tu nic złego na myśli. Mam wielu znajomych, którzy po prostu nie interesują się tematem audio-video, są za to specami w innych dziedzinach życia. Kiedy przychodzi im do głowy, że może by nabyć jakąś platformę już jest z tym problem - jaką, nie mówiąc już o ofertach, promocjach. I po to ma się urozmaiconych znajomych by w razie potrzeby podpowiedzieli. Wierz mi na słowo, że tak jest, już kilku osobom starałem się pomóc dokonać wyboru i nigdy nie uważałem że są przygłupami, wręcz przeciwnie.
Każda oferta jest dobra, ale nie dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

Dztka

New member
Powiem a raczej napisze tak :) ( i z gory przepraszam za moj czepialski ton..)
Gajtek - jezeli juz decydujesz sie na podpisanie umowy nawet na rok to znaaczy ze zorientowałeś sie w ofertach dostawców, rozpatrzyłes wszystkie za i przeciw, policzyłeś sobie ile zainwestujesz i ile na tym zyskasz. I tu jest pies pogrzebany, jeżeli juz dzisiaj mylisz o zmianie oferty za rok to po co ta zabawa? Zeby 3 miesiace poogladac HBO HD za darmo?

Co do przewijania - Oferta z recorderem pozwala na korzystanie z uslug VOD co w obecnej promocji jest znaczące. Jezeli nie zalezy Ci na tym ( i tu szczerze bez podtekstów) to najoszczędniejsza oferta chyba będzie cyf. Polsat ( o i tu mnie powiesicie :) )

Sytuacja porownywalna jest do telefonii komorkowej. Decydujac sie na podpisanie umowy nie liczymy na wspaniale oferty tylko tak jak wspomniał P@well na oszczednosciaci na instalacji - na sprzecie - jak w wymienionym przykladzie oszczedzasz na rabacie na aparat telefoniczny przede wszystkim.

P@well bez uszczypliwosci - nie trzeba być specem akurat w temacie AV zeby policzyc sobie okres trwania umowy u kilku dostawco razy cena za miesiac (porownywalnych pakietow) i dokonac wyboru. Podłaczenie - ocena jakości - dostępnosci usług zwiazanych z wizja bądz dzwiekiem to juz inna para kaloszy.

Pozdr
D
 

arsenal

Moderator
VIP
PodróżeTV znika-można wypowiadać w N umowy!

Uwaga, uwaga! Kanał PodróżeTV od 01.01.2009 kończy nadawanie satelitarne. W związku z tym zacytuję oficjalny komunikat ITI:
Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania kanału Podróże TV przez nadawcę, z dniem 1.01.2009r kanał ten zostanie zastąpiony kanałem Patio TV. W przypadku, kiedy uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 31.12.2008 włącznie.
Tak więc, jeśli czujecie się oszukani obietnicami bez pokrycia i zażenowani notorycznym spadkiem jakości nadawania, witajcie w klubie. Nie ociągajcie się bo macie czas do jutra. Pisać proszę wypowiedzenia umowy. Przypominam, że bez konsekwencji naliczenia kar umownych!
 

p@well

New member
arsenal możesz podać źródło? Znam kogoś komu się to bardzo przyda. Oczywiście podpowiem, by przeprowadził rozmowę z konsultantem na tą okoliczność, jednak warto wiedzieć czym argumentować
 

gajtek123

New member
Wybaczam czepialski ton :)
Tak porównałem, przeanalizowałem i przeliczyłem sobie oferty nadawców.
Nie myślę o zmianie oferty za rok. Zostawiam sobie furtkę, gdyby na rynku
pojawiła się lepsza oferta. Będę miał większy wybór.
Pozdrawiam :D
 

yogibabo

New member
arsenal napisał:
Uwaga, uwaga! Kanał PodróżeTV od 01.01.2009 kończy nadawanie satelitarne. W związku z tym zacytuję oficjalny komunikat ITI:
Tak więc, jeśli czujecie się oszukani obietnicami bez pokrycia i zażenowani notorycznym spadkiem jakości nadawania, witajcie w klubie. Nie ociągajcie się bo macie czas do jutra. Pisać proszę wypowiedzenia umowy. Przypominam, że bez konsekwencji naliczenia kar umownych!

Mam lojalkę - mógłbym teraz zerwać umowę i za tydzień skorzystać z nowej promocji, na nowych zasadach (znowu HBO za darmo :mrgreen: ) ?
 

royalmichael

New member
yogibabo napisał:
Mam lojalkę - mógłbym teraz zerwać umowę i za tydzień skorzystać z nowej promocji, na nowych zasadach (znowu HBO za darmo :mrgreen: ) ?
Wygląda na to że tak. Tylko będziesz się musiał męczyć z białym 3 miesiące

n: już jest 0,5 mln abonentów
+120tys TNK
 

norbywu

New member
Złożyłem zamówienie na N przez internet 11 grudnia potwierdziłem bez żadnych błędów, i do dnia dzisiejszego cisza.Myślałem że przed świętami sprzęt dojedzie, ale nie. Do nowego roku również nie dotarł. Na meile zero odpowiedzi, biuro obsługi to chyba jakaś kpina brak możliwości dodzwonienia się a po szczęśliwym połączeniu odczekałem ponad 20 min na konsultanta i nic, dłużej już nie dałem rady słuchać melodyjek. Brak możliwości uzyskania jakichkolwiek informacjina temat zamówienia. Żenada. Acha jeszcze żeby było śmieszniej od stycznie mam kablówki :).

Szczęliwego nowego wszystkim życzę.
 

royalmichael

New member
Minęło 5tygodni i trzeba było zrezygnować z darmowych bonusów (kanały premium do 2 miesięcy gratis) . Postanowiłem zostawić pakiet Filmbox bo w standardzie juz by chyba nie było czego oglądać:???: I teraz będę musiał płacić 15zł/miesiąc natomiast wyczaiłem taką promocję dla abonamentów na n.pl:
Promocja - Filmbox

"Płać jedynie 9,90zł miesięcznie zamiast 15 zł przez 6 miesięcy"
Kto może skorzystać z oferty?
  • Abonenci niezalegający z płatnościami
  • Abonenci, którzy nie są w okresie wypowiedzenia, pod warunkiem złożenia pisemnego oświadczenia o chęci dalszego korzystania z usług ITI Neovision
  • Abonenci korzystający z filmowej opcji dodatkowej Filmbox, wtedy promocja aktywuje się od nowego miesiąca

Nie rozumiem tego tekstu na czerwono, mam umowę na 12miesięcy, będę musiał składać jakieś oświadczenia?
Czy są w tej promocji jakieś haczyki? nie wydłuża umowy o rok jak pozostałe "promocje" ? czy potem normalnie można zrezygnować z tego? a czy jeśli chciałbym potem pozostawić to nie będzie cena wyższa niż normalnie bez promocji (15zł)?
Ja już skorzystałem z promocji wszystkich pakietów premium do 2 miesięcy (przy zamawianiu N-ki) gratis więc czy przysługuje mi ta promocja?
 

Bartos81

Member
Bez reklam
akurat mam ta promocję.
kończyła mi sie promocja hbo cinemax i filmbox wiec zadzwoniłem do N zgłosiłem rezygnację z powyższych pakietów spytałem o promocję filmbox i miła pani wszystko wyjaśniła. na poczatku nastepnego miesiąca po zdeaktywowaniu ww pakietów zadzwoniłem i pani aktywowała mi promocję, przed upływem 6 miesięcy mam zadzwonic i poinformowac czy nadal chce korzystać z filmboxa (bez promocji) czy zrezygnować z niego całkowicie.

Tak więc zadzwonie i zrezygnuje z filmboxa a wezmę hbo.

Co do twqojego pytania o:
Abonenci, którzy nie są w okresie wypowiedzenia, pod warunkiem złożenia pisemnego oświadczenia o chęci dalszego korzystania z usług ITI Neovision


to zapewne chodzi o abonentów którym kończy się umowa za okres krótszy niż trwa promocja
 

royalmichael

New member
A tam jest napisane coś takiego: Kto może skorzystac z oferty?- "Abonenci korzystający z filmowej opcji dodatkowej Filmbox, wtedy promocja aktywuje się od nowego miesiąca"
Nie musiałeś brać Filmboxa bez promocji żeby zamówić tą promocję?
 
Ostatnia edycja:

Bartos81

Member
Bez reklam
Ja zamawiałem poprostu Nkę w promocju (poprzedniej) gdzie miałem filmbox,hbo i cinemax gratis przez 2 miesiące, przed upływem 2 miesięcy zadzwonhiłem z rezygnacją dodatkowych pakietów oprócz fimboxa, ale dopiero potem przeczytałem o promocji więc zadzwoniłem na drugi dzień spytac o szczegóły i pani (bardzo miła) powiedziała że jhesli chce wziąć w promocji filmbox to musze zrezygnowac z niego całkowicie z końcem poprzedniej promocji (2m gratis) czyli dla mnie to 29listopada i 1 grudnia moge aktywować filmboxw nowej promocji (poprostu kończę jedną promocje zaczynam druga).
Tak więc zdeaktywowałem wszystki dodatkowe pakiety i zadzwoniłem jeszcze raz 1 grudnia i pani aktywowała mi filmbox w promocji przez 6 miesięcy z informacją że jesli z niej nie zrezygnuje przed upływem 6 miesiąca to potem filmbox zostanie na standardowych warunkach. A do nastepnego rachunbku dołączyli mi umowę o aktywacji promocji filmbox.


PS jakby ktos pytqł to jest możliwość tel poprzez automat aktywowania i deaktywowania pakietów w N, bez czekania na połącznienie z konsultantem (przynajmniej była taka opcja jak ostastni raz dzwoniłem.)
 

Bartos81

Member
Bez reklam
nie wiem czy jest nadal aktualne ale jak ostatnio dzwoniołem to własnie na coś takiego natrafiłem. Postepujesz tak jak z aktywacja N> wysłuchujesz aut. sek.. i wciskasz odpowiednie klawisze w tel.

TZN jak spytają czy jesteś abonentem to zatwierdz a potem gdzieś juz dalej bedą mówić czy chcesz dokonac zmian w pakietach aktywacja/deaktywacja itp. i wchodzisz w ta opcje i dokonujesz zmian, na końcu jak juz np. zdeaktywujesz jakiś pakiet to informuja iż zostanie on wyłączony na koniec miesiąca
 
Do góry