Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

sklonowany

New member
genofcb napisał:
Witam,od niedawna jestem posiadaczem samsunga le46a656 chciałbym teraz wybrać ,w miarę dobrą ofertę tv cyfrowej (HD) słyszałem o nowej promocji N-ki na święta co o niej sądzicie czy się opłaca i czy trzeba wykupić VOD po trzech miesiącach bo tak zrozumiałem regulamin ???

Chodzi Ci o ofertę promocyjną z białym dekoderem? To jest tak, że dekoder hd i pakiet dostajesz za darmo na 3 miechy. Możesz się zapoznać ze wszystkim itd. Dopiero po 3 miechach trzeba płacić. To jedyna taka oferta obecnie na rynku. Gdybym nie miał już Nki to był brał :)
 

yarson

New member
royalmichael napisał:
To źle że na 12miesięcy?

Nie no zamówiełem najpierw normalnie w punkcie i dali 24 miechy, dobrze nie zdązyłem aktywowac i mogłem zerwać, a teraz zamówiłem przez internet...

Mam nadzieje że jak złozyłem zamówienie w listopadzie(nie podpisałem jeszcze umowy) to na tą promocję świateczna się załapię...
 

Saracen

New member
Witam

Chce zacząć przygodę z N i mam dwa pytania:

1. Czy nrecorder działa poprawnie z telewizorem Pioneer PDP-4270XA?
2. Jaką kupić antenę 80cm i resztę dodatków (konwerter, kable, itp) aby móc odbierać na nrecorderze kanały z HotBirda i Astry?

Nie znam się na tym za bardzo więc proszę o jakieś przykłady. Sprzęt będzie wykorzystywany w Białymstoku.

Z góry dzięki za każdą pomoc.
 

misiekz

New member
czy da się a jeżeli tak to w jaki sposób odbierać dźwięk z nrecordera po wyjściu optycznym przy równoczesnym korzystaniu z podłączenia hdmi. Chodzi o podłaczenie samego dzwięku do amplitunera po optyku.
 

acton777

New member
Bez reklam
misiekz napisał:
czy da się a jeżeli tak to w jaki sposób odbierać dźwięk z nrecordera po wyjściu optycznym przy równoczesnym korzystaniu z podłączenia hdmi. Chodzi o podłaczenie samego dzwięku do amplitunera po optyku.

Da się: TV -tuner HDMI
tuner do ampli optykiem

Royal, znów błysnąłeś :twisted:
 

misiekz

New member
wszystko się zgadza tak właśnie mam podłączone tyle że amplituner wogóle nie odbiera sygnału z dekodera po optyku, stąd moje pytanie czy trzeba coś dodatkowo włączać w recorderze.
Podłączenie czinczami mnie nie interesuje.
 

sklonowany

New member
Saracen napisał:
Witam

Chce zacząć przygodę z N i mam dwa pytania:

1. Czy nrecorder działa poprawnie z telewizorem Pioneer PDP-4270XA?
2. Jaką kupić antenę 80cm i resztę dodatków (konwerter, kable, itp) aby móc odbierać na nrecorderze kanały z HotBirda i Astry?

Nie znam się na tym za bardzo więc proszę o jakieś przykłady. Sprzęt będzie wykorzystywany w Białymstoku.

Z góry dzięki za każdą pomoc.

Witaj.
1. Z Pioneerem nie widzę przeciwwskazań, wszystko co potrzebujesz ma. Wejścia HD, wysoka rozdzielczość itd. Będzie dobrze.
2. Antena dowolna, myślę, że spokojnie możesz zapytać w salonie, nie wiem jak jest z odbiorem w Białymstoku.
A 3. ode mnie :) słusznie, że bierzesz N moim zdaniem. Jak się pospieszysz to skorzystasz z opcji promocyjnej z białym dekoderem.
 

jack119

New member
andrzej2212 napisał:
Co by np. mecz nagrać, w celu archiwizacji;).
Szkoda tylko, że wciskają na siłę na pół roku VOD.
Wystarczy umowa z inną telewizją. Musi się zgadzać nazwisko.
Więc może ktoś ma w rodzinie ? Mój tata załatwił od kolegi z pracy.
Nazwisko się zgadza, ale to nie jest nasza rodzina :D
I mamy recorder za 38 zł. Pierwsze trzy miechy za darmo, potem 38 (?) i reszta 48 zł.
 

grodek75

New member
royalmichael napisał:
Odwal się człowieku, u mnie wszystko działa.

Na upartego da się to też podłączyć kablem od żelazka.
I też będzie działało :rolleyes: .

A tak w ogóle to fajnie gra na tych chinchach? :p
Proponowałbym jeszcze podłączyć tuner do TV po SCART.
Wtedy jakość obrazu nie będzie odbiegała od dźwięku :-D .
 

acton777

New member
Bez reklam
royalmichael napisał:
Odwal się człowieku, u mnie wszystko działa.
Nie bądz k**wa, bezczelny. Człowiek pyta o połączenie cyfrowe "optykiem", a Ty wyjezdzasz z RCA ( ciekawe, czy wiesz co to jest).
Jak mówią: Lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.. :twisted:

grodek75 :eek:k:

misiekz: w tunerze, musisz ustawić dolby na "tak" ( dodatkowo w niektórych amplitunerach- np. pioneer, trzeba skonfigurować wejścia cyfrowe przed włączeniem)
 
Ostatnia edycja:

Saracen

New member
@sklonowany

Właśnie udało mi się dodzwonić do BOKU. Chciałem zamówić promocję "korzystna zmiana" ale skończyły im się zapasy recorderów i mam promocję świąteczną z zamianą na recordera po 3 miesiącach za darmo.

Teraz tylko dobrać antenę i TWIN Monoblok jakiś i będzie git.
 
Do góry